Polityka

13394_10153013085743591_2092299742555941972_n.jpg
 
Ja jednak z otwieraniem szampana poczekalbym az wroca wyniki z Moskwy. Broniu jednak czerwony od stop do glow a putin przeciez pajacyka tak latwo nie odda...
 
ja z całą rodziną zagłosowałem na Korwina i szczerze jestem zawiedziony tym wynikiem
stosunek do in vitro - nie chce glosowac na kogos kto bedzie chcial to blokowac, ale tez nie chce by Komor wygral...
a znasz człowieka, z którym zgadasz się w każdej kwestii w stu procentach?

gdzie jest Kaczynski? ktos go widział?
 
Korwin tak jak mowilem - spierdolil debate. Zaatakowal Kukiza i to byl strzal w kolano. Kukiz ma popracie, Korwin ma struktury. Korwin mogl na plecach Kukiza zajechac daleko, ale wolal sobie strzelic w kolano.
 
1 oddając nieważny głos robicie mega głupotę, bo to bardzo na rękę władzy i to nie ważne z której strony
2 Kukiz + korwin + reszta wcale nie równa się ok 30% . Raczej 20% minus ludzie, którzy mają Korwina za wariata, minus ludzie, którzy nie traktują poważnie skrajnej prawicy
 
@Jakub Bijan to jest efekt medialnych promocji, normalnie taki Braun czy Kowalski przy równym podejściu i środkach byliby w drugiej turze. Kukiz dzięki swojej poza politycznej karierze jest rozpoznawalny, taki freak : D ale pozytywny : )
Tak. Kukiz to taki polityczny "Pudzian". I jego obecność w polityce może zrobić równie wiele dobrego, co Mariusza w MMA. Dzięki niemu w końcu ten wkurwiony elektorat zaczął koncentrować się po właściwej stronie barykady.
 
a znasz człowieka, z którym zgadasz się w każdej kwestii w stu procentach?

gdzie jest Kaczynski? ktos go widział?

Kaczynski wypowiadal sie w TVNie :)

Nie ma takiego kandydata, z ktorym bym sie we wszystkim zgadzal, ale in vitro uwazam za cos waznego i nie chodzi o refundowanie, a o procedure.
 
in vitro jest mniejszym problemem niż rozbiór Polski ...
Pytanie czy to że Duda jest ponad Komorem w I turze nie jest zagrywką taktyczną by uspokoić społeczeństwo a w drugiej sfałszują na maksa i Komor bezapelacyjnie wygra
 
Tak. Kukiz to taki polityczny "Pudzian". I jego obecność w polityce może zrobić równie wiele dobrego, co Mariusza w MMA. Dzięki niemu w końcu ten wkurwiony elektorat zaczął koncentrować się po właściwej stronie barykady.
100% !
tak jak Pudzian niewiele potrafi ale Polski głupi naród w niego wierzy i to może prowadzić do jakiś ruchów
 
Kurwa mać. Nie żartuje sobie nawet z tym Dudą. Sorry, ale marionetka Kaczyńskiego i Episkopatu to chuj a nie prezydent.
Dla wyjaśnienia wszystkim, którzy zaraz zechcą mnie ignorować, bo pewnie uznali mnie za jebanego lewaka - jestem przeciwny temu POPIS-owi żenady. Tak, od ponad dziesięciu lat mamy w tym kraju POPIS. Teraz się wymienią. Kurwa, równie dobrze mógłby Jarek z tym swoim Smoleńskiem wystartować, opcja się nie zmienia. Ci co napierdalają na PO i mówią że PIS to mniejsze zło - JAKIE KURWA MNIEJSZE ZŁO? TO TO SAMO ZŁO DO CHOLERY.
Sorry, ale pokazaliśmy, że demokracja nie jest dla nas. Chleba, igrzysk i populistycznych haseł nam potrzeba.
 
in vitro jest mniejszym problemem niż rozbiór Polski ...
Pytanie czy to że Duda jest ponad Komorem w I turze nie jest zagrywką taktyczną by uspokoić społeczeństwo a w drugiej sfałszują na maksa i Komor bezapelacyjnie wygra

dzieci sa najwazniejsze :) jakbym mogl miec dzieci tylko z in vitro, a mialbym do wyboru wtedy - kandydata ktory zabrania in vitro i kandydata, ktory dokona rozbioru Polski, to wybieram dzieci :D rodzina > panstwo ;-) sorry :D jednostka > spolecznestwo
 
100% !
tak jak Pudzian niewiele potrafi ale Polski głupi naród w niego wierzy i to może prowadzić do jakiś ruchów
Póki co Pudzian pokonuje rywali na tym samym poziomie co miał Bedorf, w dodatku w podobnym stylu.
 
No to prawda. Tylko teraz Kukiz jest obrażony na JKM za to, że zakpił z JOWów w debacie.
Oby Panowie tego nie spieprzyli, bo jak widac społeczeństwo ma już dosyć obecnego stanu rzeczy.
 
Martwi mnie 0,8-1,1 % Braun-Kowalski .... fatalnie Znienawidzony przez ludzi Palikot dostał więcej ....
 
in vitro jest mniejszym problemem niż rozbiór Polski ...
będziemy potentatem w probówkach i produkowaniu potworków ? : ) chwyt na miarę góra 1 % głosów : D demografia to nie jest coś co się wychoduję jak pomidorki koktajlowe : D muszą być warunki, że państwo ci nie robi fryty to się poprawi, wtedy się nie zdarzy rozbiór
 
Kurwa mać. Nie żartuje sobie nawet z tym Dudą. Sorry, ale marionetka Kaczyńskiego i Episkopatu to chuj a nie prezydent.
Dla wyjaśnienia wszystkim, którzy zaraz zechcą mnie ignorować, bo pewnie uznali mnie za jebanego lewaka - jestem przeciwny temu POPIS-owi żenady. Tak, od ponad dziesięciu lat mamy w tym kraju POPIS. Teraz się wymienią. Kurwa, równie dobrze mógłby Jarek z tym swoim Smoleńskiem wystartować, opcja się nie zmienia. Ci co napierdalają na PO i mówią że PIS to mniejsze zło - JAKIE KURWA MNIEJSZE ZŁO? TO TO SAMO ZŁO DO CHOLERY.
Sorry, ale pokazaliśmy, że demokracja nie jest dla nas. Chleba, igrzysk i populistycznych haseł nam potrzeba.
przecież PIS to lewica, więc o czym ty w ogóle gadasz
 
będziemy potentatem w probówkach i produkowaniu potworków ? : ) chwyt na miarę góra 1 % głosów : D demografia to nie jest coś co się wychoduję jak pomidorki koktajlowe : D muszą być warunki, że państwo ci nie robi fryty to się poprawi, wtedy się nie zdarzy rozbiór

potworkow?
 
dzieci sa najwazniejsze :) jakbym mogl miec dzieci tylko z in vitro, a mialbym do wyboru wtedy - kandydata ktory zabrania in vitro i kandydata, ktory dokona rozbioru Polski, to wybieram dzieci :D rodzina > panstwo ;-) sorry :D jednostka > spolecznestwo
możesz mieć jesteśmy w UE przecież
 
Hehe, pewnie na Czerskiej Szechter się już zaciął na dobre w swojej mowie.

Dziś zagłosowałem na swojego kandydata, natomiast w drugiej turze..No cóż Duda po zwycięstwo.
 
A LEWAKI DUPA CICHO!!!!1 Rozjebiemy system na jesieni.

Pytanie kto ma rozjebać system, bo jeśli Kukiz poprzez przedstawiciela złego systemu czyli Dudę to tylko sam wszystko przekreśli i stanie się niewiarygodny a do tego stanie się łatwym celem do wrogiego przejęcia, najlepiej stanąć z boku i czekać do jesieni, bo poparcie może sprawić że system zatriumfuje i na jesieni nie będzie miał kto go zniszczyć, bo tylko zmieni się logo u władzy a system będzie ten sam.
 
Pytanie kto ma rozjebać system, bo jeśli Kukiz poprzez przedstawiciela złego systemu czyli Dudę to tylko sam wszystko przekreśli i stanie się niewiarygodny a do tego stanie się łatwym celem do wrogiego przejęcia, najlepiej stanąć z boku i czekać do jesieni, bo poparcie może sprawić że system zatriumfuje i na jesieni nie będzie miał kto go zniszczyć, bo tylko zmieni się logo u władzy a system będzie ten sam.

Dlaczego przez Dude Kukiz ma rozjebac systyem? Przecież go nie poparł.
 
Back
Top