Polityka

Najlepiej to robią ludzie z Wrocława. Dojeżdzają do pracy do Biedronek w Niemczech. Dostają 1,5 K Euro wynagrodzenia, a wydają w złotówkach :)
 
Duda ma zajebiste PRowo przemówienie juz się uśmiechnął do elektoratu antysystemowego. Sprawny i sprytny polityk.
Dokładnie, ciekawe będą te kolejne dwa tygodnie bo liczy się w zasadzie elektorat Kukiza.
 
Ja już kupiłem krem z filtrem i userom też radzę :D Atomówka ma to do siebie, że nawet nie poczujemy ;) to tak w formie żartu na rozluźnienie napięcia.
 
Chrzanić druga turę, ja w drugiej ide głosować ale oddaje głos nieważny. Mam nadzieje, ze Kukiz dostanie kopa w dupe tak motywującego ze pójdzie to wszystko rozpieprzyć z innymi antysystemowcami na jesień. On jest teraz siłą dominującą i może tylko zyskać wyciągając rękę do JKM, Brauna, Kowalskiego i Wilka. Nawet jesli oni ją odrzucą.
 
Wynik Kukiza bez znaczenia. Tylko wynik Olechowskiego dało się przekuć w jakaś siłę polityczną bo poszły za tym struktury i sprawni politycy. Co zrobił Palikot ze swoim poparciem wszyscy wiemy. U Kukiza będzie podobnie.
 
Wynik Kukiza bez znaczenia. Tylko wynik Olechowskiego dało się przekuć w jakaś siłę polityczną bo poszły za tym struktury i sprawni politycy. Co zrobił Palikot ze swoim poparciem wszyscy wiemy. U Kukiza będzie podobnie.
Dlatego koniecznie musi dogadać się z resztą prawicowych kandydatów.
 
Nie mam racji czy złe przykłady daje? Serio pytam.
Mimo wszystko jestem wynikiem sondaży zaskoczony.

Praktiker bankrutuje od dwóch lat po prostu. Dla mnie i tak bardziej liczą się place w malych firmach-tam, przy polskim podejściu, pracownik nigdy więcej nie zarobi.


@Olos ale tam brakuje poważnych polityków. JKM kolejny raz pokazał jak bardzo ma w dupie swoje szanse i znowu kilkoma bezsensownymi wypowiedziami zaprzepaścił parcie ludzi do zmiany. Kukizowi się udalo bo nie pierdolił o górnikach itp.
 
mniejsze i większe zło,jakby ta połowa co głosowała na mniejsze i większe zło głosowała np.na Kukiza ,bo twierdziła że inni i tak nie mają szans to by mogło być lepiej
 
W sieciówkach też. Wyobrażasz sobie 2500 na kasie w Biedronce? To by pozwanialni 1\3 pracowników mających wypłate około kwoty minimalnej.

Pewnie ze sobie wyobrazam, przeciez ktos tam musi pracowac. Nie zamkna z tego powodu biedronek.
 
Back
Top