Polityka

"Do PKW dotarła również informacja, że na Facebooku znalazł się post przeciwko jednemu z kandydatów" kurde, mam nadzieje, że nie pójdę siedzieć.
 
"Do PKW dotarła również informacja, że na Facebooku znalazł się post przeciwko jednemu z kandydatów" kurde, mam nadzieje, że nie pójdę siedzieć.
Na fb to jest niejeden taki post. Swoją drogą, jakby służby skutecznie ciszy pilnowały to jest to cholernie dobry sposób na dziurę budżetową :D
 
Ja własnie wybieram się oddać swój głos, mam nadzieje że większość jeśli nie wszyscy cohonesowicze wypełnią swój obowiązek i również do urn się udadzą.
 
Ja miałem się golić, ale przed wyjściem z domu się rozmyśliłem...

W mojej komisji na oko chyba znacznie lepsza frekwencja niż ostatnio.
 
Jak to jest jak nie jestem zameldowany w Polsce, moge oddać jakoś głos przez neta? Dowód mam jak cos
 
Jak to jest jak nie jestem zameldowany w Polsce, moge oddać jakoś głos przez neta? Dowód mam jak cos

musiales najpozniej 3 dni przed sie zglosic i podac wszystkie swoje dane, wlacznie z adresem zamieszkania aktuanym, dziki kraj :|
 
O Gortracie z podanego artykulu:
"Obiecał tacie, że kupi mu samochód, mieszkanie…
Chwali się tym, że ma flotę samochodów, w tym ferrari, mercedesa, czy bmw, a nie potrafi tacie podarować auta za 20-30 tysięcy dolarów. Taki prezent dla Marcina to nic, bo przecież zarabia miliony dolarów. Tata zasłużył na to, aby godnie go traktował i odwdzięczył mu się również finansowo"

30 tysiecy dolarow to jakies 110 tysiecy zlotych. Aaa... plus mieszkanie. Pokurwilo tych ludzi? Z jakiej racji ma robic takie prezenty? O co cala afera <sciana>
 
Ja też spełniłem już obywatelski obowiązek. Jestem wzorowym obywatelem.
 
Wróciłem od siebie z komisji i całkiem sporo osób. W porównaniu z wyborami z jesieni to niebo, a ziemia.
 
Ogladam teraz druga konfe PKW. Matko, ale te janusze i grazyny z tego ruchu ochrony wyborow sa upierdliwe :|
 
Back
Top