Polityka

Slaba frekwencja... Trochę lipa bo to znaczy, ze idzie twardy elektorat
 
Slaba frekwencja... Trochę lipa bo to znaczy, ze idzie twardy elektorat
wiesz, wedlug mnie niska frekwencja to plus wlasnie dla golarek i ciastek itp, bo to oni maja twardy elektorat, zaklady miesne czy camorra niekoniecznie, zobacz jak bylo w wyborach do europarlamentu
 
wiesz, wedlug mnie niska frekwencja to plus wlasnie dla golarek i ciastek itp, bo to oni maja twardy elektorat, zaklady miesne czy camorra niekoniecznie, zobacz jak bylo w wyborach do europarlamentu
No może, jeszcze 2 godziny i czuje sensacje w powietrzu
 
Wlasnie frekwencja jest wysoka. Do 17stej 34 procent, czyli do 21 moze byc z 50%. Wolalbym zeby frekwencja byla duzo nizsza :(
 
Wlasnie frekwencja jest wysoka. Do 17stej 34 procent, czyli do 21 moze byc z 50%. Wolalbym zeby frekwencja byla duzo nizsza :(
Wysoka? Zobacz sobie frekwencje w pozostałych wyborach prezydenckich.
 

hmmmm... nie wiem dlaczego zamiast o pensji minimalnej nie dyskutuje sie o obnizce podatkow. Swoja droga uwazam, ze nic strasznego by sie nie stalo gdyby podwyzszyc pensje minimalna do 2 500 brutto. W pierwszej pracy dostalem wiecej, wiec chyba sie da. Chociaz ja to sie chuja znam :)

Polscy przedsiębiorcy płacą mało nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że mogą, bo jest wysokie bezrobocie - uważa Piotr Ikonowicz, w końcu coś mądrego powiedział, szkoda że złe wnioski wyciąga z tej diagnozy.
 

Pewnie w wiekszych firmach nic by sie nie zmienilo, tylko w mniejszych wzrosloby bezrobocie wsrod najmniej wykwalifikowanych pracownikow.
 
W sieciówkach też. Wyobrażasz sobie 2500 na kasie w Biedronce? To by pozwanialni 1\3 pracowników mających wypłate około kwoty minimalnej.
 
Niech teraz Kukiz z Korwinem sie dogaduja i jazda po zwyciestwo. Brawo Pawel! Szkoda, ze sie Bronka nie udalo wyprzedzic :D
 
W sieciówkach też. Wyobrażasz sobie 2500 na kasie w Biedronce? To by pozwanialni 1\3 pracowników mających wypłate około kwoty minimalnej.


W biedronce nie ma placu minimalnej. Jak na sieciowke to dobrze placa.
 
Kukiz zabrał głosy reszcie antysystemowców. W sumie i dobrze, ale mam nadzieje ze się dogadają i rozwalą to wszystko jesienią.
 
Oj zapalił się niektórym ogień pod tyłkiem, oj zapalił. Mam nadzieję że uda mi się wrócić na drugą turę z Gdańska po KSW.
 
Back
Top