Polityka

A to co nawet der Onet ostrzega jak szwaby srają w gacie? To o czym pisałem, są osrani po pachy, domków pilnują
zaklres mapy.JPG


Mieszkańcy osiedla w Wolmierstedt (Saksonia Anhalt) mówią dziennikarzom o utracie poczucia bezpieczeństwa. — Wiele osób nie wychodzi po zmroku z domu – powiedziała Michelle Werner z domu, przed którym doszło do morderstwa. Jak twierdzi, znajomi unikają jej osiedla, a przyjaciółki jej córki mają zakaz odwiedzania jej.

Statystyki policyjne potwierdzają obawy wyrażane przez obywateli. W zeszłym roku w Niemczech doszło do 214 tys. 99 przestępstw z użyciem przemocy – najwięcej od 2007 r. W 2022 r. aktów przemocy dokonało 69 tys. obcokrajowców, w roku ubiegłym ponad 79 tys. Policja odnotowała 13 tys. 844 przypadki użycia noża – ponad 3,7 tys. więcej niż rok wcześniej.

Ministrowie spraw wewnętrznych niemieckich landów domagają się rozszerzenia kontroli, także poza strefami, w których noszenie broni jest zabronione. Zdaniem szefowej MSW Niemiec Nancy Faeser, kontrole powinny być przeprowadzane szczególnie na dworcach i w pociągach. Przedstawiciel Bawarii Joachim Herrmann uważa, że konieczne jest zaostrzenie kar za posiadanie noża. Chodzi o efekt odstraszający – tłumaczy polityk bawarskiej CSU.
 
A to co nawet der Onet ostrzega jak szwaby srają w gacie? To o czym pisałem, są osrani po pachy, domków pilnują
View attachment 102119

Mieszkańcy osiedla w Wolmierstedt (Saksonia Anhalt) mówią dziennikarzom o utracie poczucia bezpieczeństwa. — Wiele osób nie wychodzi po zmroku z domu – powiedziała Michelle Werner z domu, przed którym doszło do morderstwa. Jak twierdzi, znajomi unikają jej osiedla, a przyjaciółki jej córki mają zakaz odwiedzania jej.

Statystyki policyjne potwierdzają obawy wyrażane przez obywateli. W zeszłym roku w Niemczech doszło do 214 tys. 99 przestępstw z użyciem przemocy – najwięcej od 2007 r. W 2022 r. aktów przemocy dokonało 69 tys. obcokrajowców, w roku ubiegłym ponad 79 tys. Policja odnotowała 13 tys. 844 przypadki użycia noża – ponad 3,7 tys. więcej niż rok wcześniej.

Ministrowie spraw wewnętrznych niemieckich landów domagają się rozszerzenia kontroli, także poza strefami, w których noszenie broni jest zabronione. Zdaniem szefowej MSW Niemiec Nancy Faeser, kontrole powinny być przeprowadzane szczególnie na dworcach i w pociągach. Przedstawiciel Bawarii Joachim Herrmann uważa, że konieczne jest zaostrzenie kar za posiadanie noża. Chodzi o efekt odstraszający – tłumaczy polityk bawarskiej CSU.
Przedstawiciel Bawarii Joachim Herrmann uważa, że konieczne jest zaostrzenie kar za posiadanie noża.

:siara:
 


#Giełzak






Fajnie i milutko pocisnac cos USA, ale jeszcze trzeba sie zastanowic nad konsekwencjami dla "sojuszniczego" regionu...


Jaka logika jest za takim mysleniem?
Taka ze panstwa "nowo" przyjete do NATO nie maja prawa do samostanowienia, nie moga same z siebie chciec zabezpieczyc sie przed Rosją.
Konsekwencją jest "NATO dwoch predkosci" (w najlepszym razie, w najgorszym - rozpad). W umyslach tego nurtu politycznego, geopolitycznie nasz region nie istnieje: "Nowi" nie sa pełnoprawnymi czlonkami paktu, ich gwarancje są do podważenia, a skoro tak to CEE jest potencjalnym przedmiotem handlu/ustepstw.
Sugeruje tez ze ten region nie powinien byc w NATO/EU (innymi slowy Zachod, ten prawdziwy, oni, przeciez nie my, nie powinien był ekspandowac, nawet w pokojowy sposob, to moze tylko Rosja, w sposob dowolny, pomijając nawet kłamliwe oskarżenia o jednostronne łamanie międzynarodowych umów przez Zachód, świadomie i celowo pomijając fakt notorycznego łamania tychże przez Rosję)


No i prosze








Ech ten ekspansjonistyczny Zachod


 
Last edited:
Była to wspaniała decyzja Tuska. Oby jeszcze raz podniósł ten wiek emerytalny.
Czyli to wszystko co wczesniej pisales o tym, ze potrzebujemy 4 dniowego dnia pracy dla ludzi, dla rodzin, dla dzieci, zebysmy byli szczesliwi i mieli wiecej z zycia to jednak bylo tylko takie pierdolenie?

Lewica to jednak stan umyslu.

Smieszne, jak antyszczepy sobie robia swoje badania i maja jakies tam swoje wnioski. Ekomaniacy ostatnio zrobiki badania i za degradacje jakosci spermy obwiniaja mikroplastik.

Czekam na ruskie badania, gdzie za zla jakosc spermy odpowiedzialna bedzie ukraina i wspierajacy ja zachod.
 
Smieszne, jak antyszczepy sobie robia swoje badania i maja jakies tam swoje wnioski.
Szach mat, mocarne argumenty.
Zaorałeś badanie stwierdzające: "The motile sperm concentration and total motile sperm count (TMSC) in ejaculates—both measures of sperm quality—declined by as much as 22% from 2019 to 2022".

Dziękuję ci za tryskanie nauką.
 
Czyli to wszystko co wczesniej pisales o tym, ze potrzebujemy 4 dniowego dnia pracy dla ludzi, dla rodzin, dla dzieci, zebysmy byli szczesliwi i mieli wiecej z zycia to jednak bylo tylko takie pierdolenie?

Lewica to jednak stan umyslu.

Smieszne, jak antyszczepy sobie robia swoje badania i maja jakies tam swoje wnioski. Ekomaniacy ostatnio zrobiki badania i za degradacje jakosci spermy obwiniaja mikroplastik.

Czekam na ruskie badania, gdzie za zla jakosc spermy odpowiedzialna bedzie ukraina i wspierajacy ja zachod.
Utkaj pizde cioto.
 
Czyli to wszystko co wczesniej pisales o tym, ze potrzebujemy 4 dniowego dnia pracy dla ludzi, dla rodzin, dla dzieci, zebysmy byli szczesliwi i mieli wiecej z zycia to jednak bylo tylko takie pierdolenie?

Nie pisałem, że potrzebujemy 4 dniowego dnia pracy. Pisałem, że regulacja czasu pracy jest koniecznością dla szczęścia rodzin i dzieci. Osobiście uważam, że obecne regulacje są blisko optimum.

Dodatkowo nie widzę sprzeczności we wprowadzeniu 4 dniowego tygodnia pracy i podniesieniem wieku emerytalnego do 67 dla obu płci.
 
Last edited:
Nie pisałem, że potrzebujemy 4 dniowego dnia pracy. Pisałem, że regulacja czasu pracy jest koniecznością dla szczęścia rodzin i dzieci. Osobiście uważam, że obecne regulacje są blisko optimum.

Dodatkowo nie widzę sprzeczności we wprowadzeniu 4 dniowego tygodnia pracy i podniesieniem wieku emerytalnego do 67 dla obu płci.
Patrzcie Państwo, oto debil. :siara::DC:
 
Ja nie biorę łapówek, ja tylko mówię w rozmowię z jednym z najbogatszych Polaków, że trzeba coś zrobić z naczelnym jednego z najwiekszych pism i nagle...
... on zostaje zwolniony. Jak to Kulczyk powiedział trzeba pogadać ze starą Springerową...

Oczywiście przypadkiem mogę mieszkać w zabytkowym pałacyku: biedni ci polscy politycy, że muszą dorabiać jako dozorca :korwinlaugh:



A to jest ciekawy temat: kiedy zawodowy sport to zyski prywatne a koszty państwowe, chociaż oczywiście jeśli nie udzielono pomocy to skandal...
... ale jednocześnie te Gromdy, walki na liście to niby fajnie jak wielu patusów (oczywiście nie wszyscy) leje się przed kamerami zamiast w lesie, albo w swoim ,,zawodzie" tylko gdzie jest granica?
Jeśli śmiertelnie niebezpieczne Walki na liście są ok to gdzie powinna być granica legalności sportu?
W USA ludzie z walk na gołe pieści/liście skończą z ultra wielkimi rachunkami za szpital, w Polsce społeczeństwo zapłaci





Dominika WIelowiejska: ukończyła teatrologie, pracuje w wyborczej będac ślepa na jedno oko jak Matczak (tylko Matczak raczej nie żyje z kasy od wyborczej i jeszcze coś pożytecznego społecznie robi czyli pracuje...) żyjąc z reklam spółek skarbu państwa i teraz mówi o etyce:





To jeszcze lepsze niż Węglarczyk mówiący, że dziennikarz nie może reklamować i jednocześnie każe swoim dziennikarzom jeździć bez sensu w samochodzie po mieście podczas robienia wywiadów z politykami (reklama samochodu)...
... i jednocześnie mówi o emisji CO2

A te argumenty o szkodliwości hazardu (oczywiście jest szkodliwy) ale...
... jednocześnie czy czasem wyborcza nie reklamuje banków, Bocianów, Providentów? Przecież reklama kredytów konsumpcyjnych to promowanie jednej z najbardziej szkodliwych i popularnych form hazardu:waldeklaugh:
 
Pisałem, że regulacja czasu pracy jest koniecznością dla szczęścia rodzin i dzieci. Osobiście uważam, że obecne regulacje są blisko optimum.
Ryszard Petru i Leszek Balcerowicz by ciebie nieźle skrytykowali za taką wypowiedź :roberteyeblinking::suchykarol:
Plus oni uważają, że w Polsce jest jakiś gigantyczny wpływ związków zawodowych: od służb mundurowych po prywatny sektor. OMG zwłaszcza w mundurówkach to taka bzdura: w ogóle budżetówka to jakaś kpina i zapach dykty :korwinlaugh::siuu:
Nawet górnikom już się dużo nie udaje (chociaż oczywiście związki zawodowe górników to czysta roszczeniowość).
 
Czyli zgodnie z dyrektywą energetyczną wszystkie stare domy nie są dziedziczne?

Chyba w takiej formie ktoś powinien to przedstawić wszystkim euroentuzjastom. Przecież u nas w kraju oznacza to miliony utraconych domów.
I co fajnopoliniaki dalej to łykną? Dalej bez buntu? Dalej grzecznie? No nie wiem co się jeszcze musi wydarzyć by te durnie wreszcie się ocknęli ze snu
 
Ryszard Petru i Leszek Balcerowicz by ciebie nieźle skrytykowali za taką wypowiedź :roberteyeblinking::suchykarol:
Plus oni uważają, że w Polsce jest jakiś gigantyczny wpływ związków zawodowych: od służb mundurowych po prywatny sektor. OMG zwłaszcza w mundurówkach to taka bzdura: w ogóle budżetówka to jakaś kpina i zapach dykty :korwinlaugh::siuu:
Nawet górnikom już się dużo nie udaje (chociaż oczywiście związki zawodowe górników to czysta roszczeniowość).

Związki zawodowe górników są bardzo mocne, ale to wyjątek, nie reguła. Regułą jest słabość związków.

---------

 
Czyli zgodnie z dyrektywą energetyczną wszystkie stare domy nie są dziedziczne?

Chyba w takiej formie ktoś powinien to przedstawić wszystkim euroentuzjastom. Przecież u nas w kraju oznacza to miliony utraconych domów.
Czekaj, czekaj... Skąd takie wnioski?
 
Szach mat, mocarne argumenty.
Zaorałeś badanie stwierdzające: "The motile sperm concentration and total motile sperm count (TMSC) in ejaculates—both measures of sperm quality—declined by as much as 22% from 2019 to 2022".

Dziękuję ci za tryskanie nauką.
Beng beng, makao po makale.


 


Statystyka









Beng beng, makao po makale.


Widze ze w twoim swiecie jestes tylko ty i twoje odbicie. Ja, ja, ja! I

Nie wiem dlaczego, ale ci autentycznie odjebało.

Magia! Jedno nie wyklucza drugiego! I co teraz?
 
Widze ze w twoim swiecie jestes tylko ty i twoje odbicie. Ja, ja, ja! I

Nie wiem dlaczego, ale ci autentycznie odjebało.
Niesprawiedliwe.
Magia! Jedno nie wyklucza drugiego! I co teraz?
Dokladnie o to mi chodzilo w moim wpisie. Kazdy sobie teraz bedzie interpretowal wyniki tak, zeby pasowaly do ich narracji I dopowiadal, ze to przez to czy przez tamto

jaki to ma sens? Jestes przeciwnikiem szczepien to sie nie szczep.
 
Back
Top