Polityka

Jakby ktoś z braci cohones chialby zaglosowac jutro na Bronka to polecam zapoznać się z ksiazka Wojciecha Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"
opisuje przekręty bronka, powiazania z WSI i fundacji Pro Civili.
Nie głosujcie na Bronka!
[/MEDIA]

Bum! 5k PLN mandatu!
 
Jedna sobie w koncu zdala sprawe

10433138_10155523487055226_8589510745792894850_n.png
 
Jaki ciekawy splot zdarzeń - wchodzę na cohones - @Jakub Bijan poleca mi wykład o Ayn Rand, z wykładu dowiaduję się, że jest fanpage obiektywizmu (ideologia Ayn Rand) na fejsbuku, lajkuje, dowiaduję się o konkursie, w którym mogę wygrać książkę, wygrywam "Cnotę egoizmu" - dzięki Jakub :D Zadaniem do wykonania by dostać książkę było przetłumaczenie krótkiego artykułu Rand.
 
Nie chce mi się cytować, ale dzieci to kwintesencja życia, inwestycja oraz niepodważalny test na dojrzałość. Polecam każdemu. Mam trzy razy więcej obowiązków, trzy razy więcej wydatków, ale życie jest nieopisanie piękniejsze niż było. A skoro uważam, że dzieci są inwestycją i nie państwo, a one zapewnią nam wsparcie na starość to WIECIE NA KOGO GŁOSOWAĆ!
 
Nie chce mi się cytować, ale dzieci to kwintesencja życia, inwestycja oraz niepodważalny test na dojrzałość. Polecam każdemu. Mam trzy razy więcej obowiązków, trzy razy więcej wydatków, ale życie jest nieopisanie piękniejsze niż było. A skoro uważam, że dzieci są inwestycją i nie państwo, a one zapewnią nam wsparcie na starość to WIECIE NA KOGO GŁOSOWAĆ!


Na dzieci!
 
Nie chce mi się cytować, ale dzieci to kwintesencja życia, inwestycja oraz niepodważalny test na dojrzałość. Polecam każdemu. Mam trzy razy więcej obowiązków, trzy razy więcej wydatków, ale życie jest nieopisanie piękniejsze niż było. A skoro uważam, że dzieci są inwestycją i nie państwo, a one zapewnią nam wsparcie na starość to WIECIE NA KOGO GŁOSOWAĆ!

Joe Rogan mowil kiedys to samo :)
 
Nie chce mi się cytować, ale dzieci to kwintesencja życia, inwestycja oraz niepodważalny test na dojrzałość. Polecam każdemu. Mam trzy razy więcej obowiązków, trzy razy więcej wydatków, ale życie jest nieopisanie piękniejsze niż było. A skoro uważam, że dzieci są inwestycją i nie państwo, a one zapewnią nam wsparcie na starość to WIECIE NA KOGO GŁOSOWAĆ!


Najdelikatniejsza czesc jagnięcia się spiła:)


Dziecka zawsze spoko.
 
Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu:

Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na BronisławaKomorowskiego.

Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego.

Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik.

Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, słaby zawodnik, Wilka.

I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny.

Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%.

Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji.

Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy.

KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszawy
Niestety, ale dzięki takim wpisom/akcjom coraz bardziej uświadamiam sobie, że manipulacja ludźmi nie skończy się nigdy.
Jakim idiotą trzeba być, żeby w to wierzyć lub podawać dalej. Nawet tak przejaskrawiony wpis jak ten już ma rozgłos. Wystarczy zobaczyć na wykopy sadisticy i inne portale, gdzie przesiadują niby "niezależni ludzie". Putin i Obama zatrudniają trolli ( Kaczor wyprzedził epokę :) ), o popularności wg młodych decyduje liczba lajków na facebooku, a akcje przeprowadza się przez hasztagi.
Naszych rodziców zmanipulowano telewizją, dziadków prasą, a nas czeka cenzura internetowa.
Smutne.
 
Czytam o Turingu (ten od sztucznej inteligencji, test turninga) i nie moge uwierzyc... w latach 50tych w Anglii homosexualizm byl zakazany i byl scigany.... no k.... rozumiem ze w sredniowieczu, ale w drugiej polowie XX wieku??? WTF?! przymusowa terapia hormonalna (po ktorej jest sie impotentem) albo wiezienie... WTF?
 
Czytam o Turingu (ten od sztucznej inteligencji, test turninga) i nie moge uwierzyc... w latach 50tych w Anglii homosexualizm byl zakazany i byl scigany.... no k.... rozumiem ze w sredniowieczu, ale w drugiej polowie XX wieku??? WTF?! przymusowa terapia hormonalna (po ktorej jest sie impotentem) albo wiezienie... WTF?

W średniowieczu chyba nie był nielegalny, ale sprawdzę.

Sprawdziłem, nie karano, nie znano pojęcia homoseksualizm, karano za sodomie, tak samo jak za seks ze zwierzętami, niemowlakami itd.
Także można powiedziec, że homoseksualizm w sredniowieczu nie był nielegalny :D
 
W średniowieczu chyba nie był nielegalny, ale sprawdzę.

Sprawdziłem, nie karano, nie znano pojęcia homoseksualizm, karano za sodomie, tak samo jak za seks ze zwierzętami, niemowlakami itd.
Także można powiedziec, że homoseksualizm w sredniowieczu nie był nielegalny :D

ciekawe jak definiowano te sodomie. moze homo wchodzilo w jej sklad. "Autor Słownika Biblii, W.R.F. Browning, zaznacza, że o Sodomie mówiło się jako o miejscu wielkiej niegodziwości, w jakim dochodziło do prób zbiorowego gwałtu i że nie istnieją żadne racjonalne świadectwa traktujące o jakimkolwiek związku miasta z upowszechnionym dziś pojęciem „przestępstw sodomii”, czyli pejoratywnym określeniem aktów homoseksualnych" W.R.F. Browning: A Dictionary of the Bible. przeł. Stanisław Slawik. 1996, s. 194-195, 472. ISBN 83-7391-319-X. (pol.)
 
ciekawe jak definiowano te sodomie. moze homo wchodzilo w jej sklad. "Autor Słownika Biblii, W.R.F. Browning, zaznacza, że o Sodomie mówiło się jako o miejscu wielkiej niegodziwości, w jakim dochodziło do prób zbiorowego gwałtu i że nie istnieją żadne racjonalne świadectwa traktujące o jakimkolwiek związku miasta z upowszechnionym dziś pojęciem „przestępstw sodomii”, czyli pejoratywnym określeniem aktów homoseksualnych" W.R.F. Browning: A Dictionary of the Bible. przeł. Stanisław Slawik. 1996, s. 194-195, 472. ISBN 83-7391-319-X. (pol.)

Homoseksualizmu po prostu nie znano w dzisiejszym sensie, jako orientacja. Tylko jako akt fizyczny. Można było mieć popęd do zwierząt, być zoofilem, lecz zakazane było odbywać kontakty zooofilskie. Tak jak dzisiaj legalne jest bycie pedofilem, zabronione są tzw "czyny pedofilskie".
W Angli było o tyle ciekawe, że nie były, jak w średniowiczu, zabronione tylko akty homoseksualne, lecz samo bycie homoseksualistą podlegało przymusowej terapii bądź więzieniu. Średniowiecze pod tym względem było bardziej tolerancyjne. Ścinali tylko jak już kogoś bzyknąłeś. Jak tylko się napalałeś, to luzik
 
Homoseksualizmu po prostu nie znano w dzisiejszym sensie, jako orientacja. Tylko jako akt fizyczny. Można było mieć popęd do zwierząt, być zoofilem, lecz zakazane było odbywać kontakty zooofilskie. Tak jak dzisiaj legalne jest bycie pedofilem, zabronione są tzw "czyny pedofilskie".
W Angli było o tyle ciekawe, że nie były, jak w średniowiczu, zabronione tylko akty homoseksualne, lecz samo bycie homoseksualistą podlegało przymusowej terapii bądź więzieniu. Średniowiecze pod tym względem było bardziej tolerancyjne. Ścinali tylko jak już kogoś bzyknąłeś. Jak tylko się napalałeś, to luzik

hahahaha czyli sredniwiecze to sredniowiecze jednak :D ale 2ga polowa XX wieku... ? to jest mindfuck
 
Nie zrozumiałem chyba ; p

scinanie za akt homosexualny to jednak barbarzynstwo, czyli taka stereotypowa ciemnota sredniowiecza. Natomiast od XX wieku, a w szczegolnosci 2giej polowy XX wieku wymaga sie znacznie wiecej niz od sredniowiecza.
 
scinanie za akt homosexualny to jednak barbarzynstwo, czyli taka stereotypowa ciemnota sredniowiecza. Natomiast od XX wieku, a w szczegolnosci 2giej polowy XX wieku wymaga sie znacznie wiecej niz od sredniowiecza.

Nie wiem czy ścinano, tak napisałem. I nie, nie oznacza to ciemnoty. Po prostu oznacza to, że później prawo się rozwijało i stawało nowoczesniejsze. Tak jak dzisiejsze które jest najwyzej , pewnie bedzie zaofane w stosunku do tego za 500 lat :) Co nie zmienia faktu, że dziś jest nowoczesne. Tak samo technika. W śrendiwieczu mieli nowoczesne rolnictwo, a to, żę dziś są kombajny, nie oznacza, że wtedy było rolnictwo zaciemnione bo ich nie było :)

Co do Angliu, to narpawde absurdalne. Jeden film oskarowy z tego roku opowiadał historie mężczyzny któy bł bogaterem II WS, rozwikłał enigme, i w nagrode poszedl do wiezienia za homoseksualizm i umarł.
 
Nie wiem czy ścinano, tak napisałem. I nie, nie oznacza to ciemnoty. Po prostu oznacza to, że później prawo się rozwijało i stawało nowoczesniejsze. Tak jak dzisiejsze które jest najwyzej , pewnie bedzie zaofane w stosunku do tego za 500 lat :) Co nie zmienia faktu, że dziś jest nowoczesne. Tak samo technika. W śrendiwieczu mieli nowoczesne rolnictwo, a to, żę dziś są kombajny, nie oznacza, że wtedy było rolnictwo zaciemnione bo ich nie było :)

Co do Angliu, to narpawde absurdalne. Jeden film oskarowy z tego roku opowiadał historie mężczyzny któy bł bogaterem II WS, rozwikłał enigme, i w nagrode poszedl do wiezienia za homoseksualizm i umarł.

Tym człowiekiem był właśnie turing :) o którym tu pisałem. Poddali go też leczeniu w wyniku którego urosły mu cycki i stał się impotentem. Umarł jednak jedząc jabłko z cyjankiem
 
Niestety, ale dzięki takim wpisom/akcjom coraz bardziej uświadamiam sobie, że manipulacja ludźmi nie skończy się nigdy.
Jakim idiotą trzeba być, żeby w to wierzyć lub podawać dalej. Nawet tak przejaskrawiony wpis jak ten już ma rozgłos. Wystarczy zobaczyć na wykopy sadisticy i inne portale, gdzie przesiadują niby "niezależni ludzie". Putin i Obama zatrudniają trolli ( Kaczor wyprzedził epokę :) ), o popularności wg młodych decyduje liczba lajków na facebooku, a akcje przeprowadza się przez hasztagi.
Naszych rodziców zmanipulowano telewizją, dziadków prasą, a nas czeka cenzura internetowa.
Smutne.


Dzieki, nie czuje sie osamotniony.
 
Jaki ciekawy splot zdarzeń - wchodzę na cohones - @Jakub Bijan poleca mi wykład o Ayn Rand, z wykładu dowiaduję się, że jest fanpage obiektywizmu (ideologia Ayn Rand) na fejsbuku, lajkuje, dowiaduję się o konkursie, w którym mogę wygrać książkę, wygrywam "Cnotę egoizmu" - dzięki Jakub :D Zadaniem do wykonania by dostać książkę było przetłumaczenie krótkiego artykułu Rand.
Do usług;)
 
Przekazałem wpis, nie powiedziałem,że w niego wierzę :) Chociaż od wielu osób słyszałem już o ciekawych cyrkach w tych komisjach,ale nie aż takich. Dzisiaj sam siedzę w jednej z nich, ale na moim zadupiu to nawet desperatowi by się nie opłacało fałszować..
 
Kilka incydentów zakłócających ciszę wyborczą. Sprawdźcie czy nic nie piszą o cohones :-)
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-2015-relacja-na-zywo/zw9xe5

06:36 Surowa kara, bo aż od 500 tys. zł do 1 mln zł grozi za publikowanie sondaży wyborczych.

11:29 Szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński mówił niedawno, że jest ostrożny, jeśli chodzi o datę podania oficjalnych wyników wyborów. Zaznaczył, że najwcześniej mogą one być podane we wtorek rano.

12:15 W Płocku doszło do pierwszego drobnego incydentu podczas wyborów. Jeden z członków zasiadających w komisji wyborczej był pijany, miał we krwi ponad pół promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję - informuje RMF FM.

13:43 PKW na podstawie danych otrzymanych z obwodowych komisji wyborczych informuje, że według stanu na godzinę 12 frekwencja wyborcza wynosiła 14, 61 proc. w skali kraju.

13:49 Według informacji PKW doszło do kilku drobnych incydentów wyborczych. W jednym z lokali namalowano czarną farbą na ścianie nazwisko kandydata (ciekawe którego :D)

13:50 Do PKW dotarła również informacja, że na Facebooku znalazł się post przeciwko jednemu z kandydatów

13:52 Z kolei w Lubaniu zatrzymano dwie osoby, które wybiły szybę w drzwiach jednej z obwodowych komisji wyborczych - informuje PKW

13:55 Kolejna konferencja Państwowej Komisji Wyborczej o godzinie 18.30
 
Last edited:
Back
Top