Polityka

Mnie zszokował taki Stanowski, który jak na internetowego influensera przystało wyraża swoje zszokowanie, czasem nawet oburzenie i nic z tym więcej nie zrobi. Nie tyczy się do tylko jego, ale ogólnie tematów grillowanych w necie. Dzień, max dwa postęka i dziękuję, sprawy nie ma. Żadnej inicjatywy wykorzystując swoje zasięgi, żeby z tym kurestwem walczyć, nawet się postawić. Do czego piję - odwrotną postawę przyjmuje taki Braun, który nie uzewnętrznia się w necie dla lajków, poklasku tylko rozbija mikrofon łżącemu Polaków żydowi albo wpada z gaśnicą i kończy te hanukowe jasełka w sejmie. Postawa mocno niedzisiejsza, kontrowersyjna, ale jak czas pokazał, jedyna słuszna. I ten kurwa Stanowski, internetowe sumienie narodu, głos rozsądku, który zaprosi na swój kanał wszelkiej maści łajzy, a kogoś takiego jak Pan Grzegorz już nie. Ha tfu w ten zakłamany ryj.
Masz wiele racji, generalnie się zgadzam,
ale ja osobiście cieszę się, że chociaż nagłaśnia, zasięgi ma potężne, zawsze więcej osób się dowie. To zarobkowicz a nie idealista jak Braun. Nie ma co porównywać.
Przynajmniej można go traktować jako neutralne media, których bardzo jednak brakuje.
 
Mnie zszokował taki Stanowski, który jak na internetowego influensera przystało wyraża swoje zszokowanie, czasem nawet oburzenie i nic z tym więcej nie zrobi. Nie tyczy się do tylko jego, ale ogólnie tematów grillowanych w necie. Dzień, max dwa postęka i dziękuję, sprawy nie ma. Żadnej inicjatywy wykorzystując swoje zasięgi, żeby z tym kurestwem walczyć, nawet się postawić. Do czego piję - odwrotną postawę przyjmuje taki Braun, który nie uzewnętrznia się w necie dla lajków, poklasku tylko rozbija mikrofon łżącemu Polaków żydowi albo wpada z gaśnicą i kończy te hanukowe jasełka w sejmie. Postawa mocno niedzisiejsza, kontrowersyjna, ale jak czas pokazał, jedyna słuszna. I ten kurwa Stanowski, internetowe sumienie narodu, głos rozsądku, który zaprosi na swój kanał wszelkiej maści łajzy, a kogoś takiego jak Pan Grzegorz już nie. Ha tfu w ten zakłamany ryj.
Stanowski to cwaniak i biznesmen, jak cos robi to po to żeby zyskać, wyczuł nastroje i będzie to wykorzystywać dla swojego interesu

Ogólnie mało mnie interesuje jego postać, tylko wpis czego dotyczy
 
Ja pierdole jaki to jest kretyn.
:pociesznymirek:
Jemu się wydaje, że to przedni bait, tudzież prank. Nie wierzę, że można być aż takim przygłupem.

Drugi grilluje temat Braunova i konfederusji z jakimś tłiterowym kontem, gdzie gość pisze o fejkowym państwie podając Polskę w kontekście naszego braku suwerenności, czyli zewnetrznego zarządzania, co akurat jest prawdą, a tu już ejakulat w gaciach, bo autorytet kucy taki wpis.

Dwóch klaunów pod banderą fajnopolaka.
 
A teraz dla tych, którzy mają jakąś tam nadzieję, na asymilację, bo polscy Tatarzy

A to polscy Tatarzy się zasymilowali?
Bo jeżeli po tych wieluset latach ich życia między Polakami, dalej mówimy o odmiennych zwyczajach, odrębnej kulturze, która po prostu istnieje obok naszej, a jej odrębność jest tak bardzo często podkreślana, to o żadnej asymilacji mowy być nie może - co najwyżej o integracji.

Co jest w sumie chyba kiepskim dowodem na poparcie tezy o możliwości asymilacji imigrantów z innych kultur, zwłaszcza jeśli ich liczba jest duża. A wiem, że niektóre środowiska lubią ten przykład podawać.
 
GRH5s2qWoAEE8Mx



:mjsmile:
 
A to polscy Tatarzy się zasymilowali?
Bo jeżeli po tych wieluset latach ich życia między Polakami, dalej mówimy o odmiennych zwyczajach, odrębnej kulturze, która po prostu istnieje obok naszej, a jej odrębność jest tak bardzo często podkreślana, to o żadnej asymilacji mowy być nie może - co najwyżej o integracji.

Co jest w sumie chyba kiepskim dowodem na poparcie tezy o możliwości asymilacji imigrantów z innych kultur, zwłaszcza jeśli ich liczba jest duża. A wiem, że niektóre środowiska lubią ten przykład podawać.
Nic takiego nie napisałem,
to hasełko tych co na tuska głosowali. którym próbują zagłuszyć sumienie
:lesnarhappy:
 
Odnosnie zwolnien





No to cohones poleci, same ruskie teorie








Polska słabiutko...


A co na to Arabowie, Turcy, Persi? Afryka?






Nie no, Polakow kochają, u nas by tak nie było...






Być może też koreluje z mikroplastikiem? No może...


Też...


Może za dużo piła z plastikowych butelek? No może...


WSZYSTKO jest zdrowiem! Niech WHO w końcu się weźmie za WSZYSTKO!






Kto z wyżej wymienionych (proszę o wskazanie cytatu), w omawianym kontekście szerzy nieprawdziwe informacje i torpeduje rozwój nauki bez żadnych dowodów?
W tej dyskusji ktoś rzucił kontr-wyjaśnieniem wskazanej anomalii, no ale one w ogole były gdzieś obok, nazwał badanie opublikowane w journalu medycznym robionym przez antyszczepów dla antyszczepów ("sobie robią"), no i zrównał (tylko erystycznie, mam nadzieję, ale jednak ze wszystkich możliwych porównanie zostało wybrane takie) to badanie z badanimi rosyjskimi oskarżającymi o spadek jakości spermy, uwaga, Ukrainę...











Wszystkie kulturyvsą sobie równe




LOL




PS. Jak tam przeglądarka? Tnie? XD
 
Próbujący przedostać się do Niemiec migranci znaleźli nową ścieżkę – donosi Wirtualna Polska. To mała kładka nad Nysą Łużycką. Nie jest dokładnie wiadomo, o jakich ilościach mowa, ale jak dotąd są to co najmniej setki osób.

Okoliczni mieszkańcy nie mają złudzeń: nie dość, że ktoś musiał się naprawdę natrudzić, żeby znaleźć to miejsce, to jeszcze musiał dokładnie obserwować, kiedy pojawiają się tam służby.


Prawo Schengen blokuje działania Straży Granicznej?​

Same służby też nie mają łatwej pracy, ze względu na międzynarodowe przepisy Kodeksu Granicznego Schengen. Choć wiedzą o tym przejściu, nie mogą postawić tam stałego patrolu.

W rozmowie z dziennikarzami sytuację tłumaczy ppłk SG Rafał Potocki z Nadodrzańskiego Oddział Straży Granicznej. – Granice wewnętrzne mogą być przekraczane w każdym miejscu bez dokonywania odprawy granicznej osób niezależnie od obywatelstwa. Jednocześnie Kodeks Graniczny Schengen zezwala państwom członkowskim na prowadzenie działań, które nie mają skutku równoważnego z odprawą graniczną – słyszy Wirtualna Polska.

Służby robią, co w ich mocy​

Nie znaczy to jednak, że służby nie próbują działać. – Placówka Straży Granicznej w Zgorzelcu, w tym również funkcjonariusze polscy i niemieccy działający w ramach Grupy ds. Wspólnej Placówki z siedzibą w Ludwigsdorfie, na podstawie prowadzonej analizy ryzyka, realizują działania kompensacyjne, polegające m.in. na kontroli legalności pobytu przez patrole mobilne w miejscach, w których dochodzi do nielegalnego przekroczenia granicy – mówi ppłk SG Rafał Potocki.

kładka w Bielawie Dolnej na bank

donkasjo wie wszystko
:awesome:
 
W tej dyskusji ktoś rzucił kontr-wyjaśnieniem wskazanej anomalii, no ale one w ogole były gdzieś obok, nazwał badanie opublikowane w journalu medycznym robionym przez antyszczepów dla antyszczepów ("sobie robią"), no i zrównał (tylko erystycznie, mam nadzieję, ale jednak ze wszystkich możliwych porównanie zostało wybrane takie) to badanie z badanimi rosyjskimi oskarżającymi o spadek jakości spermy, uwaga, Ukrainę...

Ciężko się przyznać, że dali sie wyruchać bez mydła.
:korwinlaugh:
 
W tej dyskusji ktoś rzucił kontr-wyjaśnieniem wskazanej anomalii, no ale one w ogole były gdzieś obok, nazwał badanie opublikowane w journalu medycznym robionym przez antyszczepów dla antyszczepów ("sobie robią"), no i zrównał (tylko erystycznie, mam nadzieję, ale jednak ze wszystkich możliwych porównanie zostało wybrane takie) to badanie z badanimi rosyjskimi oskarżającymi o spadek jakości spermy, uwaga, Ukrainę...
:rutekajak:

KO-RE-LAC-JA!!!
 
Masz wiele racji, generalnie się zgadzam,
ale ja osobiście cieszę się, że chociaż nagłaśnia, zasięgi ma potężne, zawsze więcej osób się dowie. To zarobkowicz a nie idealista jak Braun. Nie ma co porównywać.
Przynajmniej można go traktować jako neutralne media, których bardzo jednak brakuje.
Braun idealista, hm, już prędzej Mentzen następca JKM ::clintdis::
A Stanowski to dzienikarz, showman nie działacz polityczny co ma swoje ograniczenia.
Można mu zarzucać wiele, ale mniejszym kosztem byłby w stanie zarobić więc tak średnio zarobkowicz :roberteyeblinking:
Jego materiały polegają na tym, że po ich obejrzeniu masz się poczuć lepiej widząc wyśmiewanie pajaców.
Czy można z tego dużo dowiedzieć? Hm no myślę, że wiele ludzi nie wie, jakie rzeczy odwalają prezydenci miast z Po, a jest to temat przemilczany...

Zmieniono definicję gwałtu. Ktoś ma treść nowego przepisu?
Tydzień człowiek nie posledzi co w polityce a tu jakieś zmiany definicji, debata Trumpa z Bidenem, osoby uczniowskie...


Piękna dewastacja Zajączkowskiej.


A gdyby zabezpieczyć małżeństwo przed rozwodem wekslem na milion złotych? :roberteyeblinking::korwinlaugh::siuu::suchykarol:
 
A to polscy Tatarzy się zasymilowali?
Bo jeżeli po tych wieluset latach ich życia między Polakami, dalej mówimy o odmiennych zwyczajach, odrębnej kulturze, która po prostu istnieje obok naszej, a jej odrębność jest tak bardzo często podkreślana, to o żadnej asymilacji mowy być nie może - co najwyżej o integracji.

Co jest w sumie chyba kiepskim dowodem na poparcie tezy o możliwości asymilacji imigrantów z innych kultur, zwłaszcza jeśli ich liczba jest duża. A wiem, że niektóre środowiska lubią ten przykład podawać.
Asymilacja, integracja...
...najważniejsze, że w Polsce nie ma self segregation (chociaż np. Sutrykowi się to marzyło...) co nie jest standardem od Niemiec, Francji do UK, a jeśli jest self segregation to nie może być multikulti.
A czy wiele kultur może żyć obok siebie: hm, Singapur, ZEA i jeszcze parę krajów by się znalazło. Tylko to kraje z totalitarnymi metodami
 
Back
Top