Polityka

Pytanie kto ma rozjebać system, bo jeśli Kukiz poprzez przedstawiciela złego systemu czyli Dudę to tylko sam wszystko przekreśli i stanie się niewiarygodny a do tego stanie się łatwym celem do wrogiego przejęcia, najlepiej stanąć z boku i czekać do jesieni, bo poparcie może sprawić że system zatriumfuje i na jesieni nie będzie miał kto go zniszczyć, bo tylko zmieni się logo u władzy a system będzie ten sam.
Nie wiem. Tak sobie włączyłem motywator. Martwi mnie wynik Kukiza, bo on oprócz gadania o JOWach nie ma żadnej wizji i skacze z kwiatka na kwiatek.
 
Obojętnie czy prezydentem będzie Duda, czy Komorowski, każdy z nich zablokuje zmiany, nie klepnie nowej ordynacji i nie odetnie macierzystej partii od finansowania z budżetu.
Dlatego nie należy iść do urn w drugiej turze, oni muszą wiedzieć, że nie mają szans na pozyskanie głosów Kukiza i reszty, nie ma kompromisów, ni chu... Szlag mnie trafi jak Kukiz zacznie przekazywać głosy, albo ulegnie umizgom sztabu Dudy.
 
a gospodarcze? o PIS mowa


Socjalizm gospodarczy może być jak najbardziej prawicowy.
Lewica to poglądy, systemy opozycyjne wobec aktualnie prawicowych, chcące zmian nowych. Prawica broni aktualnych warości uznanych za konserwatywne. Dlatego np w wielkiej brytani za prawicowe i konserwatywne uważa się obrone tolerancji wobec gejów i małżeństw homosesualnych.
Tak samo prawicowe może być wyznawanie lbieralizmu, jak i , u nas w kraju prawicową, konserwatywną wartością jest jest socjał, obecny system, i jego obrona, i wg tej pierwotnej definicji, taki opozycyjny Korwin, libertarianizm jest jak najbardziej wartością lewicową.
 
Poparcie Kowalskiego na poziomie Wilka. Tak jak swego czasu pisałem. Największą siłą w Polsce, siłą antysystemową, nie jest Ruch Narodowy a "ruch wolnościowy". Poza tym wystawienie Mariana było błędem.

Pewnie to że jest głosem mordowanych na stadionach też nie pomogło ludzi przyciągnąć, bo jak tu poprzeć gościa który jest głosem przestępców? Czasem mowa jest srebrem a milczenie jest złotem, powinien o tym wiedzieć na przyszłość.
 
Obojętnie czy prezydentem będzie Duda, czy Komorowski, każdy z nich zablokuje zmiany, nie klepnie nowej ordynacji i nie odetnie macierzystej partii od finansowania z budżetu.
Dlatego nie należy iść do urn w drugiej turze, oni muszą wiedzieć, że nie mają szans na pozyskanie głosów Kukiza i reszty, nie ma kompromisów, ni chu... Szlag mnie trafi jak Kukiz zacznie przekazywać głosy, albo ulegnie umizgom sztabu Dudy.

Nie pójście do urn będzie równało się wygranej Komorowskiego i dalszego wypizdowa w tym kraju. Jak Ty nie pójdziesz to pójdzie budżetówka, policjanci, pracownicy administracji, politycy z rodzinami, ogólnie cała machina państwowa z rodzinami bo przecież "musicie głosować na Komora, bo tatuś ma pracę dzięki temu" i w ten sposób wygra Bronek. Miszon ma oczywiście rację, z tym, że nic się nie zmieni jak wygra Duda, ale wolę nowego kandydata niż tego, co się nie sprawdził i ośmieszył nasz kraj już tyle razy.
 
ja chyba pójde zagłosować na Dude, bo Komorowskiego nienawidzę
chociaż Duda to największy populista z nich wszystkich, do tego socjalista, ale na Komora i jego pierwszą damę nie mogę już patrzeć
 
Nie pójście do urn będzie równało się wygranej Komorowskiego i dalszego wypizdowa w tym kraju. Jak Ty nie pójdziesz to pójdzie budżetówka, policjanci, pracownicy administracji, politycy z rodzinami, ogólnie cała machina państwowa z rodzinami bo przecież "musicie głosować na Komora, bo tatuś ma pracę dzięki temu" i w ten sposób wygra Bronek. Miszon ma oczywiście rację, z tym, że nic się nie zmieni jak wygra Duda, ale wolę nowego kandydata niż tego, co się nie sprawdził i ośmieszył nasz kraj już tyle razy.


Duda to taki sam kandydat dla budżetówki , urzędników jak i Komor :)
 
Nie pójście do urn będzie równało się wygranej Komorowskiego i dalszego wypizdowa w tym kraju. Jak Ty nie pójdziesz to pójdzie budżetówka, policjanci, pracownicy administracji, politycy z rodzinami, ogólnie cała machina państwowa z rodzinami bo przecież "musicie głosować na Komora, bo tatuś ma pracę dzięki temu" i w ten sposób wygra Bronek. Miszon ma oczywiście rację, z tym, że nic się nie zmieni jak wygra Duda, ale wolę nowego kandydata niż tego, co się nie sprawdził i ośmieszył nasz kraj już tyle razy.
Kukiz zabrał najwięcej Komorowi, jego wyborcy prędzej zagłosują na Bronka niż na Dudę.
 
@lemmy bądź pan dobrej myśli, drugą turę trzeba jeszcze mocniej podkreślić : ) po schodku jak na rehabilitacji ale odepchnąć najpierw prezydenta, partię potem, zmiana konstytucji, prawa, : D wszystko stopniowo, nie jesteśmy francami żeby głowy od razu na szafot : D wyrok będzie, będzie kara : D
 
Dlaczego przez Dude Kukiz ma rozjebac systyem? Przecież go nie poparł.

Jjak chce rozjebać system nie może wchodzić w żadne układziki z PO-PiSem, trzeba się od tego trzymać z daleka jak od trędowatego a PiS i PO to system, więc wróg Kukiza, popierając popełnia samobójstwo bo Jaruś już to odpowiednio rozegra i do jesieni może wszystko się posypać.
 
Kukiz zabrał najwięcej Komorowi, jego wyborcy prędzej zagłosują na Bronka niż na Dudę.


Początkowo tak. Lecz Kukiz zaczął prowadzic aktywna kampanie antykomorowa, zabral glosy komorowskiemu i zamienil je w glosy antykomorowe, nie prokukizowe. A wiec dalej wieksozsc zostanie antykomorowa.
To Duda zabral glosy Komorowksiemu tych, którzy sie wachali bo obydwaj kandydaci swiatopogladowo sa blisko, i sie wachali. Ci od Kukiza na Komora nie zaglosuja, wlasnie dlatego, ze glosowali na Kukiza z nienawisci do Komora. Nie dlatego, że uważali Kukiza i jego poglady na granicy z Komorowskim i sie po prostu ich szala torche przechylila na sympatnie dla kukiza.
 
a co wychodzi z tych jajeczek zamrożonych ? chcesz niepełnosprawne dzieci i sam wie Bóg co to wyjdzie ? nie oszukuj się, że postęp w tej dziedzinie jest taki fantastyczny, nazywam rzeczy po imieniu

Naukowcy skupili się na 2,5 mln szwedzkich dzieci, porównując te urodzone dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu, z poczętymi w naturalny sposób. Odkryli oni, że 47 spośród 100 tys. niemowląt z in vitro rozwinęło deficyty poznawcze, takie jak niskie IQ, problemy w komunikacji i nawiązywaniu relacji społecznych z innymi ludźmi. Dla porównania, u dzieci poczętych w sposób naturalny problemy pojawiły się w 40 na 100 tys. przypadków. Czyli błąd statystyczny.
 
Ale na TVN24 propaganda Kuzniara antykukizwoa. Wlasnie podchodzi do gosci w koszulkach JOW i sie z nich wyśmiewa, a potem sie dziwi ze Ci każą mu spierdalac
 
Naukowcy skupili się na 2,5 mln szwedzkich dzieci, porównując te urodzone dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu, z poczętymi w naturalny sposób. Odkryli oni, że 47 spośród 100 tys. niemowląt z in vitro rozwinęło deficyty poznawcze, takie jak niskie IQ, problemy w komunikacji i nawiązywaniu relacji społecznych z innymi ludźmi. Dla porównania, u dzieci poczętych w sposób naturalny problemy pojawiły się w 40 na 100 tys. przypadków. Czyli błąd statystyczny.
tyle, że na te probóweczki dopłacasz : D pan i pani też : D a na naturalne poczęcie nawet możesz światło zgasić : D
 
Wszyscy 'kukizowcy' jakich znam są kategorycznie przeciw Komorowskiemu.
Ja mówię o badaniach (przestawiali je w trakcie wieczoru wyborczego), na Kukiza zagłosowało najwięcej byłych wyborców Komora, wierzysz, że zapomną o Jarku i poprą jego alter ego?
 
Ja mówię o badaniach (przestawiali je w trakcie wieczoru wyborczego), na Kukiza zagłosowało najwięcej byłych wyborców Komora, wierzysz, że zapomną o Jarku i poprą jego alter ego?


Tylko, że te badania mogą właśnie świadczyć o tym, że Ci wyborcy nie beda wlasnie glosowac na Komorowskiego, bo gloswoali teraz PRZECIW niemu a nie ZA Kukizem.
Więc w durgiej turze najprawdopodobniej będą dalej gloswoac przeciw Komorowskiemu. Nie wybrali Kukiza dlatego ze byl im blizej swiatopogloowo do Komora, wtedy wybrali by Dude, bo PIS i PO jest ze soba blizej niz Kukiz/PO. To tez pokazuja sondaże - duza czesc glosow Komorowi odebral Duda, i to sa te glosy które moglbyby wrocic do Komora. Te od Kukiza nie wrócą.
 
Ale na TVN24 propaganda Kuzniara antykukizwoa. Wlasnie podchodzi do gosci w koszulkach JOW i sie z nich wyśmiewa, a potem sie dziwi ze Ci każą mu spierdalac
nie nabijaj im oglądalności :lol:

tylko mi szkoda Korwina? mój głos ma oczywiście w parlamentarnych, ale nie wiem czy znowu mi się uda członków rodziny przekonać, nigdy nie lubi głosować na przegranych
 
Ja mówię o badaniach (przestawiali je w trakcie wieczoru wyborczego), na Kukiza zagłosowało najwięcej byłych wyborców Komora, wierzysz, że zapomną o Jarku i poprą jego alter ego?
W badaniach tydzien temu Komorowski miał 50+% :)
 
W styczniu bronek miał 64%, widać jak fantastycznie to poparcie mu stopniało. Mam nadzieje, że taki trend się utrzyma i ludzie uwikłani w jakieś niejasne interesy z służbami przepadną i trafią w miejsca odosobnienia.
 
Back
Top