Polityka

A moim zdaniem zakucie zolnierzy w kajdanki to wina Braunova.

Co wyscie zrobili konfiarze? Czemu nie myslicie o moich dzieciach? Ha tfu


Ale to jakis zart? Przeciez ja jestem przeciwny niekontrolowanej imigracji do Polski i Europy. Za obrona granic i uzywaniem broni palnej do odstraszania i powstrzymywania atakow.

To musi byc jakis zart bo wlaczylem Twoj film a tam jakis imigrant(chyba Murzyn, Arab lub cygan) ostrzega Polakow przed imigracja.
Czyli jesteś za CPK, atomem, przeciw lgbt aborcji, imigracji ale głosujesz na bandę rudego:ponymindfuck:
 
A moim zdaniem zakucie zolnierzy w kajdanki to wina Braunova.

Co wyscie zrobili konfiarze? Czemu nie myslicie o moich dzieciach? Ha tfu


Ale to jakis zart? Przeciez ja jestem przeciwny niekontrolowanej imigracji do Polski i Europy. Za obrona granic i uzywaniem broni palnej do odstraszania i powstrzymywania atakow.

To musi byc jakis zart bo wlaczylem Twoj film a tam jakis imigrant(chyba Murzyn, Arab lub cygan) ostrzega Polakow przed imigracja.
Aleś się odkleił, choć sam myślisz, że jesteś ironiczny, że wbijasz szpileczki ruskim onucom i przyklaskujesz sobie nad klawiaturą.
 
Aleś się odkleił, choć sam myślisz, że jesteś ironiczny, że wbijasz szpileczki ruskim onucom i przyklaskujesz sobie nad klawiaturą.
Myslalem, ze jak bede pisal Waszym jezykiem to latwiej bedzie zrozumiec przekaz.
 
To chyba jeszcze gorzej. Pajac Hołownia i Tygryski Kosiniak i Kamysz. W skrócie wypierdalać wszyscy trzej.

A jeszcze teraz do Europarlamenty 3noga ma zacnych kandydatów np. Dziambor co się sprzedał czy Róża T(fu)hun
Jak mogłeś pominąć swetru, który idzie do PE żeby głosować tak jak róża tylko inaczej?
 
Zaznaczyłem Was obu oraz Kyokushin'a nie bez powodu.

Istnieje pewna prawidłowość, która nakazuje Wam podniecać się tym, że ktoś zgasi świece, ściągnie flagę, przewróci symbol lewactwa, etc.
Jako sympatycy obozu rządzącego zdajecie się kompletnie nie zauważać kierunku w jakim podąża Polska za sterami waszych politycznych idoli. Ignorujcie fakty, próbujecie wmówić samym sobie że czarne jest białe.
Przeżywacie nic nie znaczące chwilę na polskiej scenie politycznej a to, co istotne i znacząco ma wpływ na nasze bezpieczeństwo, ekonomię, kulturę - jednym słowem - na jakość życia naszego i przyszłych pokoleń zdajecie się mieć w totalnej :gdzie:
Ja mogę zrozumieć, że stare babsko jak Ochojska , Holland, odklejony Lis pierdolą kocopoły, To przecież beneficjenci obecnego układu. Czy też psychofani-emeryci chodzący z mordą Tuska na paradach. Ale młodzi ludzie zaślepieni fałszem, hipokryzją, obłuda Przecież ta gra toczy się o przyszłość waszych dzieci... Skutki waszych wyborów , to przyszłość też moich


No to dalej nie trafiłeś :fjedzia: . Jak prześledzisz moją aktywność to zobaczysz, że nie ma chyba bardziej krytykowanej przeze mnie partii niż PO. No, może Lewica :mamed:.
Wydaje mi się, że całą swoją opinię oparłeś o tym, że ja po prostu Brauna uważam za performera, a nie polityka. Bo moim zdaniem właśnie kimś takim on jest - to on skupia się na nic nieznaczących gestach. Zerwał tę flagę, i co? I nic. Flaga znowu sobie wisi a on tylko dał pożywkę dla ruskiej propagandy. Hałas 100, rezultat 0.
IMO skupia się on na takich czynnościach, tylko po to żeby zadośćuczynić niskim instynktom, żeby potem hajs ze zbiórek się zgadzał :mamed:. Nie mówiąc już o takich odpałach jak CPK, który miałby być bunkrem na Żydów :pjelen:, a także o tym że wciągnie on na listę dosłownie każdego płaskoziemcę, i że totalnie nie przeszkadzają mu osoby skrajnie prorosyjskie w jego otoczeniu. Zastanawiąjące jest też, że ten człowiek kiedyś był proukraiński i mówił, że jeżeli ktoś nie chce pojednania polsko-ukraińskiego to Polsce źle życzy. Coś mu się zmieniło, wraz z rosyjskimi planami :mamed:. I nie mówię, że jest rosyjskim agentem, ale w mojej opinii po prostu próbuje znaleźć sobie niszę na stały, wierny elektorat po który nikt inny nie chce sięgnąć.



Jest to człowiek, który po prostu lubi być w centrum uwagi, ale nic za tym dalej nie stoi. Nawet nie chce mi się wspominać o tym, jak radykalizuje on swój elektorat - raz sobie zaśmieszowałem jak to ukradł flagę, a już kilka osób na tym forum, totalnie zacisnęło poślady i chciałoby mi wyrwać grdykę :fjedzia:. A z 20 kilometrów widać było, że sobiepo prostu robię jaja.

Gdyby Cię to ciekawiło to ja właśnie zawsze głosowałem na partie "korwinowe", dopóki nie zaczął się wąchać z takimi ludźmi. A w najbliższych wyborach zastanawiam się nad głosem nad którymś z małych ugrupowań, i wbrew Twojej opinii nie będzie to PO, tak jak nie było przy ostatnich wyborach. A na kogo głosuję - celowo nie mówię, bo jak widzisz jest ogromna tendencja do oceniania ludzi jedynie przez pryzmat sympatii politycznych :fjedzia:.
 
Ktoś u nas szczuje polskich żołnierzy, żeby bali się reagować. Masakra
Braunov, jak widać. Nie ma innego wytłumaczenia...

giphy.gif
 
W sensie uwazacie, ze nie oslabia swiadomie Polski, nie podjudza, nie podsyca konfliktow tylko jest zwyklym debilem?

No tutaj to się trochę zagalopowałeś. Wina za tę sytuację leży po stronie Tygryska i jego podopiecznych. Oczywiście - data wypuszczenia informacji nie jest przypadkowa, nie wierzę w przypadki :mamed: .

Tylko, że takiej sytuacji by nie było gdyby zostało rozwiązane to od razu. Mamy kilka możliwości - albo Tygrysek o całej sytuacji do tej pory nie wiedział, co jest bardzo złą informacją. Albo wiedział i miał to w pompie, a postanowił zareagować dopiero jak szambo się wylało - co jest chyba jeszcze gorszą.

A komunikacja póki co jest tragiczna. Ja na dobrą sprawę do dzisiaj nie wiem czy ten rząd ma rzecznika, bo wypowiedzi jakoś nie widać.


W sumie to ja dalej nie wiem, czy Ty to tak na serio czy tylko prowokujesz użytkowników :fjedzia:.
 
No tutaj to się trochę zagalopowałeś. Wina za tę sytuację leży po stronie Tygryska i jego podopiecznych. Oczywiście - data wypuszczenia informacji nie jest przypadkowa, nie wierzę w przypadki :mamed: .

Tylko, że takiej sytuacji by nie było gdyby zostało rozwiązane to od razu. Mamy kilka możliwości - albo Tygrysek o całej sytuacji do tej pory nie wiedział, co jest bardzo złą informacją. Albo wiedział i miał to w pompie, a postanowił zareagować dopiero jak szambo się wylało - co jest chyba jeszcze gorszą.

A komunikacja póki co jest tragiczna. Ja na dobrą sprawę do dzisiaj nie wiem czy ten rząd ma rzecznika, bo wypowiedzi jakoś nie widać.


W sumie to ja dalej nie wiem, czy Ty to tak na serio czy tylko prowokujesz użytkowników :fjedzia:.
Tutaj wpis polityka z tej samej partii, z ktorym sie zgadzam. Mozna? Jest roznica?


 
Back
Top