Polityka

Brawo Bodnar brawo sędziowie, kolejne trupy na sumieniu.
Najpierw nagonka na żołnierzy w wykonaniu ojca nożownika.
Później aresztowanie 3 żołnierzy oddających strzały w powietrze. Kolejni sędziowie, którzy z automatu zgadzają się na areszt (bo Polska szczytuje w rankingach aresztów), bo wtedy mniej roboty...
Kolejny się może zwatpił że warto to oddawać strzały ostrzegawcze i skończył na cmentarzu.
Oczywiście człowiek po prawie nie wiedzioł jakie są konsekwencje, mimo że miał logikę na studiach.
O tym, że misja Białoruś skutkowała tym, że żołnierze z własnej kieszeni musieli za niektóre rzeczy płacić pisał nawet...
... onet co dużo mówi o burdelu
 
I co kurwa pisałem? Ze czyjś ojciec czy syn nie wróci do domu. No i kurwa nie wrócił a ta jebana brudna bakteria bez prawa do życia popierdala sobie dalej gdzieś pod płotem i za chwilę kolejnego dziabnie. A te kurwy skazują żołnierzy, którzy w jakiś sposób chcieli odstraszyć najeźdźców. Życzę wam kurwy jakiegoś puczu, wpierdolic się czołgami pod sejm i przejąć władze wojskiem, skazać zdrajców i zaprowadzić w końcu jebany porządek. Tego świata nie da się już naprawić argumentacją i prawdą. Trzeba go naprawić siłą i takie kurwy trzeba napierdalać, rozstrzeliwać i wieszać. Się kurwa wkurwiłem.
 
A ja tam uważał bym na psa, bo pieprzenie farmazonów w stylu - głosowałem na 3cią drogę razem z uważaniem, że jest to właściwy wybór każdego Polaka patrioty ?! to nie jest odklejenie, to nie jest spierdolenie tylko cyniczna prowokacja. Było atrakcyjnie, ale gość triggeruje w bardzo nieładny sposób, a tu są łatwo triggerowalni ludzie łącznie ze mną, dlatego uważajcie na siebie, ja tam walę ignora.
 
Ciekawe jak się czują chłopaki z żandarmerii co swoim kolegom zakładali mankiety za to że tamci wykonywali swoją robotę i bronili naszej granicy. Haaa tfuuuu na te wszystkie jebane kurwy przy korycie. Mam nadzieję, że śmierć tego chłopaka to będzie jakikolwiek impuls do zrobienia czegoś pozytywnego, ale sam siebie pewnie oszukuje. Oczywiście nieustająco i niezmiennie, Ole Ole Oli Ola, Karate kurwa, kurwa jebana.
 
Donald Tusk jest za silną polityką!

Tak jak w 2015, ale karateckie będzie wypierało fakty.
On jest za niczym. Tusk to osoba na delegacji w Polsce a CEO jest w Niemczech i podejmuje decyzje.
Ważniejsze jest co innego: kiedy pojawi się pierwszy Palikot jak po Smoleńsku kpiący po katastrofie, którego będzie tolerowała ta koalicja.
A że się pojawi to pewne przecież
 
@Masta Młoda Lewica już skasowała ten tweet szkalujący polskich żołnierzy. No ale skriny pozostaną na zawsze. Chyba dotarło do nich, że Tusk będzie rzucał kozły ofiarne na pożarcie i będzie ich więcej, niż jeden nominat Ziobry więc typowe tęczowe pierdolenie w tym przypadku nie przejdzie.
 
@Masta Młoda Lewica już skasowała ten tweet szkalujący polskich żołnierzy. No ale skriny pozostaną na zawsze. Chyba dotarło do nich, że Tusk będzie rzucał kozły ofiarne na pożarcie i będzie ich więcej, niż jeden nominat Ziobry więc typowe tęczowe pierdolenie w tym przypadku nie przejdzie.
Który tweet?
 
Który tweet?
GPZvtPKbYAE-UnN
 
Back
Top