Polityka

1717583988865.jpeg
 
13tolatki same wskakują dorosłym do łóżka - słowa jednej z kandydatki Konfederacji do Europarlamentu?
Co o tym myślisz @Karateka@ ?
Ciemnogród no nie?

I jak tu żyć bo nie głosujesz tylko na kandydata, ale wspierasz też cała listę

Pewnie słowa którejś z kandydatek PO. Nie mniej jednak skandaliczne.


---------------

 
A czemu nie 3 lub 2 dniowy tydzien pracy?

To akurat słaby argument. Można pójść w drugą stronę i zapytać - dlaczego nie 7 dniowy skoro zgadzamy się na 5 dniowy? Argument wart tyle samo, czyli nic. Nie popieram 4 dniowego dnia pracy, ale upominam się o argumenty powyżej poziomu Roberta Mazurka.
 
To akurat słaby argument. Można pójść w drugą stronę i zapytać - dlaczego nie 7 dniowy skoro zgadzamy się na 5 dniowy? Argument wart tyle samo, czyli nic. Nie popieram 4 dniowego dnia pracy, ale upominam się o argumenty powyżej poziomu Roberta Mazurka.
Ale czemu nie 7 i czemu jak ktos chce nie moze pracowac w weekendy w markecie jak chce dorobic?

Dla mnie to umowa miedzy pracownikiem i pracodawca. Nikomu nic do tego.
 
Ale czemu nie 7 i czemu jak ktos chce nie moze pracowac w weekendy w markecie jak chce dorobic?

Dla mnie to umowa miedzy pracownikiem i pracodawca. Nikomu nic do tego.

Bo większość ludzi nie ma pozycji do negocjacji i w praktyce kończy się to pracą jak w krajach azjatyckich. I co z tego że Korea Południowa ma ogromne PKB jeśli ludzie nie są szczęśliwi,nie rozmnażają się i popełniają mnóstwo samobójstw?
 
Bo większość ludzi nie ma pozycji do negocjacji i w praktyce kończy się to pracą jak w krajach azjatyckich. I co z tego że Korea Południowa ma ogromne PKB jeśli ludzie nie są szczęśliwi,nie rozmnażają się i popełniają mnóstwo samobójstw?
Ale ja tutaj licze na te wszystkie lewackie firmy, ktore proponuja takie bzdury, ze beda zbierac tych smutnych, nierozmnazajacych sie samobojcow i oferowac im te same warunki i place i to tylko za 3 dni.

Im pieniadze spadaja z nieba i nie musza sie bac konkurencji firm z azji czy usa.

No bo jak ma konkurowac wlasciciel firmy z firmami z zagranicy jezeli jakis debil ograniczyl mu mozliwosc produkcyjne na przyklad? Jemu, w odroznieniu od lewakow pieniadze nie spadaja z nieba.
 
Masz rację.
Pieniądze które z polskich podatków biorą Ukraińcy powinny należeć się Polakom. To po prostu złodzieje, tak jak piszesz

Jak dam Ci kebsa, to Ci dałem. Jak zgarniesz kebsa jak pójdę do kibla - wtedy go ukradłeś.

Na razie chyba rozdajemy kebsy :mamedwhat: .

To może inaczej.
Pieniądze z podatków są własnością i Twoja i @szplin. Zapytaj go proszę czy dał je Ukraińcom czy też nie ?
:beczka:
Czyli ukradł ktoś inny :mamedwhat: . Możesz co najwyżej oskarżyć ich o paserstwo :beczka:.

No właśnie!

Więc skoro jesteś obrońcą sprawiedliwości to dlaczego nie przypierdalasz się do polityków którzy za tym głosowali, tylko do tych którzy robili wszystko, aby do tego nie dopuścić.
Dlaczego głosujesz na złodziei - paserów?
Dziwi mnie Twoja pokrętna logika zważając na fakt, że szanowny poseł Pan Grzegorz Braun zapowiedział zwrócenie barw pierwotnemu właścicielowi. Niczego takiego ze strony rządu nie słyszałem.
Więc jak to jest?
:deniro:
 
Więc skoro jesteś obrońcą sprawiedliwości to dlaczego nie przypierdalasz się do polityków którzy za tym głosowali, tylko do tych którzy robili wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Ale kto mówi, że się nie przypierdalam :mamedwhat: ? Możesz sprawdzić moje wcześniejsze posty żeby sprawdzić jakie mam poglądy względem rozdawnictwa. Trzeci czy już czwarty raz mi się tego samego pisać nie chce :fjedzia:.

Dlaczego wszyscy tutaj uważają, że jak ktoś sobie raz z kogoś zaśmieszkuje albo raz kogoś poprze to od razu musi być w 100% okopany po jednej stronie :korwinlaugh: ?



A, i zacytowałeś moją odpowiedź do użytkownika @szplin względem próby kradzieży dokonanej przez furiatkę z silniczków, więc chyba zaburzył Ci się ciąg przyczynowo-skutkowy :mamedwhat:.
 
Last edited:
Gdzie teraz so tfaże troski

Kurwa, co za porcja beki dzisiejszego dnia. Mają rację z tą uśmiechnięta Polską. To co oni pierdolą, nie da się się inaczej zareagować jak :mjsmile:
 
Pewnie słowa którejś z kandydatek PO. Nie mniej jednak skandaliczne.


---------------


Aktorka, obrońca Polańskiego, która staje z list 3 drogi czyli partii twojego ulubieńca Petru, ale wyrabiasz się, że już nabierasz się średnio 8 na 10 prowokacji, poprzednio było 10 na 10:korwinlaugh:

W ogóle listy do PE to jest takie dno, jeszcze jakiegoś alfonsa z TVNu brakuje do kompletu, jakby to było jakieś show taniec z gwiazdami...

Bo większość ludzi nie ma pozycji do negocjacji i w praktyce kończy się to pracą jak w krajach azjatyckich. I co z tego że Korea Południowa ma ogromne PKB jeśli ludzie nie są szczęśliwi,nie rozmnażają się i popełniają mnóstwo samobójstw?
Czyżbyś chciał jeszcze powiedzieć, że prawa pracownicze rodem z USA i Azji to nie jest dobry pomysł? Uważaj bo to też założona pułapka :roberteyeblinking:
A 4 dniowy tydzień pracy to hm nie teraz ale fakt faktem Polacy są jednym z najdłużej pracujących narodów w Europie i kultura pracy i zarządzania nie dość, że jest słaba to jeszcze ciężko znaleźć pozytywy.
Ale 35 h tydzień pracy jak we Francji jest realny
 
Czyżbyś chciał jeszcze powiedzieć, że prawa pracownicze rodem z USA i Azji to nie jest dobry pomysł? Uważaj bo to też założona pułapka :roberteyeblinking:
A 4 dniowy tydzień pracy to hm nie teraz ale fakt faktem Polacy są jednym z najdłużej pracujących narodów w Europie i kultura pracy i zarządzania nie dość, że jest słaba to jeszcze ciężko znaleźć pozytywy.
Ale 35 h tydzień pracy jak we Francji jest realny


Z tym najdłuższym czasem pracy to jest trochę mit. W Polsce praktycznie nikt nie pracuje na 1/4 czy 1/2 etatu, a na zachodzie takich ludzi jest mnóstwo - również wśród młodzieży, która sobie dorabia. W Holandii czy Francji łatwo jest spotkać 16letniego kelnera, gdzie w Polsce jest to właściwie nie do pomyślenia. Ale najbardziej w czołówce nas pozycjonują kobiety - ja osobiście nie znam w Polsce żadnej, która pracuje na pół etatu - albo cały, albo wcale. W innych krajach kobiety bardzo często pracują na 1/2 albo mniej. A że statystyki są bardzo wrażliwe na manipulację to wynik jest jaki jest. Wedle tych samych statystyk, tyle samo (albo i więcej niż w Polsce) pracuje się w Grecji :fjedzia: .

Zresztą najdobitniej czas naszej pracy chyba widać po wieku emerytalnym.

EDIT: chociaż fakt faktem, ilość dni urlopowych w Polsce, w porównaniu z zachodem to jest śmiech na sali.
 
Back
Top