Polityka

Nigdy nie pojmę jak można bronić tuska,
oddychaj spokojnie, morawieckiego też.
Dla mnie te dwa cymbały nie mieszczą się w pośredniej części skali szarości, to po prostu czarne postacie, złe skrajnie dla naszego kraju, dwóch największych kłamców polskiej polityki
:fjedzia:
Po tusku jadę bardziej, bo on już był i zjebał, a dostał znowu szansę na swoje marne show.
Maowiecki może już nie wróci...
Nie chcę go bronić. Ale uważam, że jest jawna dysproporcja w jebaniu. I jedna strona ma taryfę ulgową, ponieważ to "bardziej swojscy złodzieje".

Morwa całkiem możliwe, że będzie kandydatem na prezydenta, więc nie mów hop ;-)

A co do prezydentów, to gdyby bronkozaur lub trzaskowski bredził o samolotach tak, jak teraz dudenko to by tu z niego darli łacha i jechali jak po łysej kobyle.



"Jeżeli my będziemy się rozwijali i będziemy coraz zamożniejsi, to coraz więcej ludzi będzie chciało korzystać z transportu lotniczego, ale proszę państwa, będzie miało swoje samoloty. Tak, będziemy mieli coraz więcej bogatych ludzi w Polsce, którzy będą mieli swoje samoloty. Będą potrzebowali lotnisk, miejsc, gdzie te samoloty będą parkowane". To powiedział duda. Duda i program: "samolot dla każdego". Albo "samolot na każdą kieszeń". A jakby powiedział to platfus?

Ekspert rzecze: "Najbogatszy 1 proc. populacji, który dysponuje własnymi maszynami bądź je wypożycza, emituje połowę światowej emisji z lotnictwa."

Ile razy było darcie łacha, że miliarderzy latają na zloty klimatyczne swoimi odrzutowcami? Zaraz byłoby, że pltafus wspiera 1% najbogatszych, że klęka przed kulczykopodobnymi i byłoby wspominanie bronkozura i jego "weź kredyt, zmień pracę". itd, itp.

Uffff! je jednym wdechu napisałem! ;-)
 
@tucznik Odnośnie CPK nawet Hołownia zmienił zdanie. Polska to największy kraj UE bez nowoczesnego hubu komunikacyjnego i fakty są nieubłagane. Pierdolenie o kładce nad Wisłą okazało się tak idiotyczne, że nawet w domyśle ciemny naród wyśmiał takie innowacje rządu.

 
@tucznik Odnośnie CPK nawet Hołownia zmienił zdanie. Polska to największy kraj UE bez nowoczesnego hubu komunikacyjnego i fakty są nieubłagane. Pierdolenie o kładce nad Wisłą okazało się tak idiotyczne, że nawet w domyśle ciemny naród wyśmiał takie innowacje rządu.

Nie no, nie wygłupiajmy się, nie zmienił zdania, wybory idą. Łże jak pies.
:śmiech:
 
@ninja To cynizm na wyższym poziomie politycznym, a Hołownia jeszcze nie awansował do tej ligi IMO. To ciągle naiwniak, który myśli, że z obrad Sejmu można zrobić "Mam Talent".

Z innej beczki, Tusk jedzie na granicę, po tym jak jakiś imigrant pchnął nożem naszego żołnierza. Holland, Ochojska i inni aktywiści pewnie siedzą cicho?

 
@ninja To cynizm na wyższym poziomie politycznym, a Hołownia jeszcze nie awansował do tej ligi IMO. To ciągle naiwniak, który myśli, że z obrad Sejmu można zrobić "Mam Talent".

Z innej beczki, Tusk jedzie na granicę, po tym jak jakiś imigrant pchnął nożem naszego żołnierza. Holland, Ochojska i inni aktywiści pewnie siedzą cicho?

Może i tak być po tej przygłupiej kurwie nie wiadomo, a jest łasy poklasku.
Ale po tej od razu wiadomo, cóż to za gniewny fiut się na granicy ujawnił.
1716906007168.png


Już go głowa boli jak po takiej akcji uda się promować dalej uległość emigracyjną po wyborach do ue i politykę równego przydziału bambusów i ciapuchów...
 
Last edited:
@ninja To cynizm na wyższym poziomie politycznym, a Hołownia jeszcze nie awansował do tej ligi IMO. To ciągle naiwniak, który myśli, że z obrad Sejmu można zrobić "Mam Talent".

Z innej beczki, Tusk jedzie na granicę, po tym jak jakiś imigrant pchnął nożem naszego żołnierza. Holland, Ochojska i inni aktywiści pewnie siedzą cicho?

Najpierw szczuł na tych ludzi tylko po to żeby jebać pis! a teraz odgrywa ojca narodu zatroskanego o ich losy :mjsmile:
 
Wy dalej pierdolicie trzy po trzy że lewica lepsza, a nie bo prawica lepsza? To dwa jaja w tej samej mosznie... Jebać, szukajcie wśród ciapków tłumaczy, bo musimy hasła do nich drukować.

1000036044.jpg
 
Back
Top