Polityka

@tucznik a teraz zastanow się jak to bylo możliwe, że studencik kręcacy się przy styropianach i był zgarnięty na dołek,bo jego współtowarzysz miał ulotki, dostał paszport.
Możesz podpytać wołoszańskiego, bo on też paszport w '80 dostał
Wołoszański to tam nie wiem. Ale w kwestii rudego niemca to mieliśmy, kolego, rok 1989...

"W międzyczasie w Polsce tworzono nowy rząd, a Korwin-Mikke napisał w "Polityce", że Donald Tusk, ma zostać ministrem.

Sonia, siostra Donalda, przysłała nam ten artykuł, Iwona go przetłumaczyła i zawiesiła na gazetce ściennej. Norwegowie nieźle się zdziwili, jak to czytali. I choć to prostolinijni i uczciwi ludzie, to coś mi się zdaje, że nie bardzo w to wierzyli. Tym bardziej, że Donald ciekawie wyglądał. O fryzjerze oczywiście nie było mowy. Na początku wyjazdu stwierdził też, że nie będzie się golił. W efekcie na końcu był naprawdę zarośnięty."

Uczciwie parę miesięcy w życiu przepracował i nie życzę sobie, byś chciał mu i to odebrać!
 
@tucznik a teraz zastanow się jak to bylo możliwe, że studencik kręcacy się przy styropianach i był zgarnięty na dołek,bo jego współtowarzysz miał ulotki, dostał paszport.
Możesz podpytać wołoszańskiego, bo on też paszport w '80 dostał
Nie mieszaj Wołoszańskiego do ciemnych typów i ewidentnych kapo jak np. Mann. Wołoszański podpisał papier że będzie współpracował bo chciał wyjechać do Londynu by kręcić Sensancje XX wieku plus dziennikarz korespondent . A wiadomo Londyn to stolica bliskiego sojusznika USA. Samo centrum zgniłego kapitalistycznego zachodu, więc służby chciały mieć swoich ludzi choćby i na papierze. A że był w PZPR to inna historia. Tutaj bardziej się można przyczepić.
 
Upośledzony stażysta obsługujący konto, czy Ziobro wysyłający komunikat "jak pójdę na dno, to z wami"?

Innego wytłumaczenia, żeby tak bezpośrednio napisać "braliście od nas w łapę, a teraz się czepiacie" - nie widzę.


GOmYqlqWsAAA3ol.jpg
 

" -Ojciec Morawieckiego to ruski agent, a on sam - niemiecki - mówi na nagraniu wykonanym w Ministerstwie Sprawiedliwości jego były wiceszef Marcin Romanowski. Dziennikarze programu informacyjnego TVP "19:30" ujawnili kolejne nagrania rozmów pomiędzy wiceministrem a Tomaszem Mrazem, byłym szefem departamentu ministerstwa odpowiadającego za Fundusz Sprawiedliwości."

"Stary, no to jest tak grubymi nićmi szyte, że jestem przekonany, że te wszystkie ataki na fundusz są przez niego inspirowane i przez Banasia. To jest jedna klika. Gość po prostu chce zostać liderem łże-prawicy, nie? Tak jak jego tatuś - ruski agent, a on... Nie wiem jaki... Niemiecki, albo jedno i drugie - mówi Romanowski. - Rozwala całkowicie Polskę - stwierdza w odpowiedzi Mraz, na co były wiceminister sprawiedliwości oświadcza, że "robią Kulturkampf".

@szplin, tusk ma silną konkurencję w postaci morwy :lol:
 
No tak, ja wiem, że ty żyjesz w przeświadczeniu, że pisuar to "może i złodzieje, ale jednak byli strażnikami resztek polskiej niepodległości". A z drugiej strony "platfusty to nie dość, że złodzieje, to jeszcze oddadzą Polskę całkowicie pod władanie Berlina".

Tyle, że kto ustalał i firmował ten cały zielony ład jak nie komisarz wojciechowski z pis? Szczycili się tym. Kręcili drogie spoty reklamowe temu poświęcone. solidarne pedryle od lat krytykowały mordziawieckiego za serwilizm względem UE. Nijaki pieprzy o tym non stop: "Krytykujemy Mateusza Morawieckiego za to, co zrobił w Unii Europejskiej od lat i ta moja krytyka nie różniła się niczym od tego, co mówiłem już dwieście razy. To nie jest nic nowego."

"Ktoś te wszystkie dziadostwa w UE podpisywał, ktoś za to wszystko odpowiada. [...] to nie jest tak, że u nas nie ma ludzi odpowiedzialnych. Ja to mówiłem wprost i powiem jeszcze raz: jeżeli będzie jeszcze Morawiecki premierem, to ja państwu żadnej gwarancji nie daje, że nie będzie tak samo – oświadczył".

Jak się u nas panoszy od lat synalek Brzezińskiego jako ambasador? Nawet rzecznik ZP red. Mazurek coś wspominał niedawno o tym, że "gada jakby był w podległej sobie kolonii". I amerykanie to wiedzą, robią sobie co chcą. Rzucą coś o forcie trump, andżej dupa się poszczerzy, poklęczy przed biurkiem POTUSA i nic z tego nie ma.

CIA sobie hasa od lat w Polszy i nawet nie powiadomi Polaków, że zełeński będzie na polskim lotnisku, skąd będzie sobie leciał do USA.

Powiedz mi jak to możliwe, że ten poprzedni propolski rząd, tolerował w swoich szeregach ruskiego agenta maciorę? Tego szkodnika, który rozpieprzył służby i który powinien dyndać za zdradę stanu i którego przewinień trudno się doliczyć.

Jak to jest, że rząd dosłownie tańczył przed kolejnym ruskim agentem, czyli toruńskim prawdziwkiem. Który w latach 80 siedzi sobie w Niemczech. W latach 90 wraca do Polski i zakłada radyjko. Fundusze już ma albo się znajdują. O tym, że radio ma ryja miała nadajniki na Uralu i o tym grzmiał nawet jarosław kaczyński w latach 90, to on sam już pewnie nie pamięta. radyjko było przeciwko wejściu do UE ale też NATO. Jako jedyna w polskim sejmie przeciwko wejściu do sojuszu głosowała pupilka tadeusza, czyli posłanka Sobecka. "Od pierwszej połowy lat 90. związana z Radiem Maryja, gdzie zaczynała pracę jako lektorka, później była członkinią Krajowego Sekretariatu SOS dla Radia Maryja. Została damą Zakonu Rycerzy Grobu Bożego w Jerozolimie i członkinią Funduszu Ochrony Życia Diecezji Toruńskiej. W latach 1995–1998 kierowała Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich w diecezji toruńskiej. Uzyskała uprawnienia instruktorki naturalnego planowania rodziny według metody Josefa Rötzera. Zaangażowała się w działalność polityczną w ramach środowiska skupionego wokół Tadeusza Rydzyka".

W 2018 praktycznie cały rząd trzyma się za ręce na urodzinkach radyjka agenta Tadeusza, bujając się na boki. W zeszłym roku podczas pielgrzymki ma ryja jarokacz miał płomienną przemowę. Byli tam też płaszczak czy czarnek.

Ja cię nie zamierzam przekonywać do tego, byś zmienił zdanie co do platformersów, bo to nierealne a poza tym wcale nie mam zamiaru wcielać się w ich adwokatów. Jedynie otwórz oczy względem ZP i pozbądź się tych złudzeń.
O widze, że zagorzały tuskowiec na forum to zapytam jak sobie racjonalizujesz antypolską politykę Donalda i jego ruchy w sprawie CPK, Atomu czy portu w Świnoujściu czyli zrobić wszystko byle tylko nie powstało? Kłamstwa wyborcze w sprawie 100 konkretów na 100dni?
Miliardy zł na funkcjonowanie tvp już są ok? Rozdawnictwo już nie przeszkadza?
 
Last edited:

" -Ojciec Morawieckiego to ruski agent, a on sam - niemiecki - mówi na nagraniu wykonanym w Ministerstwie Sprawiedliwości jego były wiceszef Marcin Romanowski. Dziennikarze programu informacyjnego TVP "19:30" ujawnili kolejne nagrania rozmów pomiędzy wiceministrem a Tomaszem Mrazem, byłym szefem departamentu ministerstwa odpowiadającego za Fundusz Sprawiedliwości."

"Stary, no to jest tak grubymi nićmi szyte, że jestem przekonany, że te wszystkie ataki na fundusz są przez niego inspirowane i przez Banasia. To jest jedna klika. Gość po prostu chce zostać liderem łże-prawicy, nie? Tak jak jego tatuś - ruski agent, a on... Nie wiem jaki... Niemiecki, albo jedno i drugie - mówi Romanowski. - Rozwala całkowicie Polskę - stwierdza w odpowiedzi Mraz, na co były wiceminister sprawiedliwości oświadcza, że "robią Kulturkampf".

@szplin, tusk ma silną konkurencję w postaci morwy :lol:
Słuchaj jak ja pisałem o możliwych powiązaniach Mateuszka i Tuska, które wyciągnął Sumliński to usłyszałem od łaczyciela kropek, że agenci tylko w konfie i proszę sie odjebać.
:putinlaugh:
 

Całe szczęście od niedawna herr tusk już wie, że to nie są lekarze i programiści.

I rozumiem, że jebany ciapaty szuszfol, po jebnieciu naszego nożem wycofał się rakiem bez żadnych konsekwencji. Za jakiś czas ten sam śmieć jebnie kolejnego, tym samym nożem i czyjś ojciec lub syn nie wróci do domu.
W normalnym świecie w taką kurwe powinni wjebać cały magazynek. Chuj mnie strzela na to wszystko
 
Gotowi na nowy świat?
Ciekawe czy te wszystkie karateki nadal siedzą w fotelach gejmingowych i szczerze wierzą, że to wszystko prawackie teorie spiskowe i u nas tak nigdy nie będzie.
Ich to nigdy nie spotka na polskiej ulicy bo to nie istnieje!


Głupota totalna ze strony gościa, że w ogóle nie przewidział co się wydarzy. Kompletnie brak przygotowania...Dramat jakiś. Podejrzewam, że nawet gazu nie miał przy sobie bo nie róbmy też z wszystkich kozaków co to jednym strzałem rozwala każdego, ale taki gaz dzisiaj + nóż w razie sytuacji totalnie podbramkowej to jest moim zdaniem coś co trzeba mieć w razie co. Oczywiście wiadomo jakie jest prawo, ale mówimy o takich totalnych skrajnościach jak walka o życie.

Jak patrzę na to, że ukry sobie tutaj poczynają coraz bardziej to kolejne "dawki tolerancji" wjadą tutaj jak w masło na fajnopoliniaków...
 
Trzecia Droga - Róża Thun :antonio:

@spa zadowolony? Musisz być bo tak często szukasz świrów w Konfederacji a o niej nigdy nie wspominasz...



Daj spokój ty ruska onuco! Pewnie agent Braunov Ci to wysłał przecież niemożliwe, że ona głosowała za dosłownie wszystkim na szkodę interesu Polski.

Dziadek teraz się na wojnę szykuje idzie Putina napierdalać, a 2 lata w czekoladę jebany, bo mówili że katar go zabije.
:juanlaugh:
 
O widze, że zagorzały tuskowiec na forum to zapytam jak sobie racjonalizujesz antypolską politykę Donalda i jego ruchy w sprawie CPK, Atomu czy portu w Świnoujściu czyli zrobić wszystko byle tylko nie powstało? Kłamstwa wyborcze w sprawie 100 konkretów na 100dni?
Miliardy zł na funkcjonowanie tvp już są ok? Rozdawnictwo już nie przeszkadza?
Odnośnie CPK nie jestem jakoś specjalnie przekonany. Jak powstanie, niezależnie od tego, kto będzie rządził, to pewnie potrwa 25 lat. Lotnisko w Berlinie budowano przez 14 lat. 3 razy dłużej niż zakładano. Kosztowało też prawie 3x tyle. Teraz pytanie ile by to realnie trwało i kosztowało w Polsce. Niezależnie od władzy.

Wolałbym, żeby skupili się na atomie i porcie, bo nieudacznicy z rządu i tak nie ogarną wielu projektów naraz. Co do poprawy samej infrastruktury kolejowej i drogowej jak najbardziej to powinno być ogarniane niezależnie od samego lotniska.

Ale że co, gdyby piss dalej rządził to elektrownia by zaraz powstała? CPK by powstało? Jakby piss rządził przez kolejne 3 kadencję, to założę się, że CPK za te 12 lat wciąż by się budowało i budowało...

Odnośnie portu kontenerowego to może warto szerzej spojrzeć na gospodarkę morską? Masz o tym jakieś pojęcie czy tak tylko pieprzysz, żeby popieprzyć? Gróbarczyk był tak wielkim nieudacznikiem, że aż po 5 latach zlikwidowano ministerstwo gospodarki morskiej, którym zarządzał. Ich sztandarowy program budowy promów skończył się na stępce.

Program Batory miał przywrócić życie do Stoczni Szczecińskiej. Miały być budowane statki, a guzik zrobiono i mateuszek winił -- w czasie swoich rządów -- oczywiście tuska. Pani Jacyna-Witt, przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku zachodniopomorskim podsumowała program promowy: „Srał kot tę stępkę”.

Obietnicy względem stoczni w Gdańsku też nie zrealizowano. Zrobiono za to super przekop mierzei. Congrats.

Dlaczego ma mi się podobać wydawanie pieniędzy na telewizję publiczną? Nie podoba mi się to. Mam być "zagorzałym tuskowcem", bo wspominam o tym, że to za co platformersy byłyby tutaj równane z ziemią, ZP przechodzi to płazem i cichutko jest? I występuję jawna asymetria w tym względzie, że są równi i równiejsi?

Zabawne jest to też o tyle, że w swoim towarzystwie przez 90% czasu jadę po tusku. Ale jak tutaj czytam niektórych, to dla przekory aż nabieram ochoty do jego obrony ;-)

Kolego, naucz się, że w życiu są odcienie szarości. Że nie jest czarno-białe. Fakt, że ktoś wali w jeden obóz, nie oznacza z automatu, że klęczy przed tym drugim. Czy to tak trudno zrozumieć?
 
Słuchaj jak ja pisałem o możliwych powiązaniach Mateuszka i Tuska, które wyciągnął Sumliński to usłyszałem od łaczyciela kropek, że agenci tylko w konfie i proszę sie odjebać.
:putinlaugh:
Ja tam nikogo nie zamierzam w konfie o agenturalność oskarżać. Jakieś tam pomniejsze płotki może się do nich doczepiły. Ale raczej nikt z czołowych polityków.

Wręcz zgadzam się z panem "o Grzegrz!" Braunem, że za te padające publicznie z ust polityków oskarżenia o agenturalność powinno się brać odpowiedzialność.

To mówił z mównicy sejmowej, odnośnie ataku jarkacza na fur dojczland. Oskrażasz? Dawaj kwity na stół albo beknij za kłapanie dziobem. Bo inaczej państwo się ośmiesza. Traci powagę.
 
Odnośnie CPK nie jestem jakoś specjalnie przekonany. Jak powstanie, niezależnie od tego, kto będzie rządził, to pewnie potrwa 25 lat. Lotnisko w Berlinie budowano przez 14 lat. 3 razy dłużej niż zakładano. Kosztowało też prawie 3x tyle. Teraz pytanie ile by to realnie trwało i kosztowało w Polsce. Niezależnie od władzy.

Wolałbym, żeby skupili się na atomie i porcie, bo nieudacznicy z rządu i tak nie ogarną wielu projektów naraz. Co do poprawy samej infrastruktury kolejowej i drogowej jak najbardziej to powinno być ogarniane niezależnie od samego lotniska.

Ale że co, gdyby piss dalej rządził to elektrownia by zaraz powstała? CPK by powstało? Jakby piss rządził przez kolejne 3 kadencję, to założę się, że CPK za te 12 lat wciąż by się budowało i budowało...

Odnośnie portu kontenerowego to może warto szerzej spojrzeć na gospodarkę morską? Masz o tym jakieś pojęcie czy tak tylko pieprzysz, żeby popieprzyć? Gróbarczyk był tak wielkim nieudacznikiem, że aż po 5 latach zlikwidowano ministerstwo gospodarki morskiej, którym zarządzał. Ich sztandarowy program budowy promów skończył się na stępce.

Program Batory miał przywrócić życie do Stoczni Szczecińskiej. Miały być budowane statki, a guzik zrobiono i mateuszek winił -- w czasie swoich rządów -- oczywiście tuska. Pani Jacyna-Witt, przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku zachodniopomorskim podsumowała program promowy: „Srał kot tę stępkę”.

Obietnicy względem stoczni w Gdańsku też nie zrealizowano. Zrobiono za to super przekop mierzei. Congrats.

Dlaczego ma mi się podobać wydawanie pieniędzy na telewizję publiczną? Nie podoba mi się to. Mam być "zagorzałym tuskowcem", bo wspominam o tym, że to za co platformersy byłyby tutaj równane z ziemią, ZP przechodzi to płazem i cichutko jest? I występuję jawna asymetria w tym względzie, że są równi i równiejsi?

Zabawne jest to też o tyle, że w swoim towarzystwie przez 90% czasu jadę po tusku. Ale jak tutaj czytam niektórych, to dla przekory aż nabieram ochoty do jego obrony ;-)

Kolego, naucz się, że w życiu są odcienie szarości. Że nie jest czarno-białe. Fakt, że ktoś wali w jeden obóz, nie oznacza z automatu, że klęczy przed tym drugim. Czy to tak trudno zrozumieć?
Nigdy nie pojmę jak można bronić tuska,
oddychaj spokojnie, morawieckiego też.
Dla mnie te dwa cymbały nie mieszczą się w pośredniej części skali szarości, to po prostu czarne postacie, złe skrajnie dla naszego kraju, dwóch największych kłamców polskiej polityki
:fjedzia:
Po tusku jadę bardziej, bo on już był i zjebał, a dostał znowu szansę na swoje marne show.
Maowiecki może już nie wróci...
 
Back
Top