Polityka

Skończył się PiS to skończyły się pieniądze na propagandę. :mamed:
 
hej prounijne farmazonki, Polska wyłga się z kolorowych w najbliższych latach, bo przecież wzięła miliony upadlińców czy jednak znowu ruda kurwa kłamała?
:zakręcony:
@spa i kolega @Karateka@
IMG_20240525_1003242.JPG

IMG_20240525_100324.jpg
 
Kmiotow to sobie szukaj miedzy najblizsza rodzina. Poki co wykreslam Cie z mojej listy.
Widzę drugie pytanie kompletnie kolegę przerosło, no bo jak tę drugą bajkę wytłumaczyć? Na kmiotów drugi raz się obrazić nie da.
A przecież rudy obiecał, przecież był za twardą polityką imigracyjną, przecież ukraińcy, przecież to i tamto, przecież jest wiarygodny... Ale tu bardziej as @Karateka@ brylował jak dobrze pamiętam. To on raczył nas wysrywami o twardej polityce tuska i jak to będąc królem europki był stanowczo przeciw przyjmowaniu imigrantów. A ja pisałem, że tak zrobi, że i tak się zgodzi, miało nie wycieknąć do wynorów do UE,
ups szambo wybiło.
 
hej prounijne kmioty, mogę już wykreślać z listy czy jeszcze nie
:zakręcony:
@spa i kolega @Karateka@
Dla okolicznych mieszkańców taki port to niekoniecznie fajna sprawa, co zostało dosyć klarownie wyjaśnione. Samorządowiec teoretycznie powinien się zajmować głównie interesami swoich wyborców.

Co oczywiście nie zmienia tego, że w kontekście interesów państwa ten port jest jak najbardziej potrzebny i pożądany. I powinien powstać. Mam nadzieję, że centrum zdusi samorząd. Dla dobra ogółu ;-)

Analogicznie jest chociażby z elektrownią atomową. Prawie każdy stwierdzi, że potrzebujemy minimum dwie elektrownie. Ale z drugiej strony, jeżeli mieliby budować pod moim oknem, to nie byłbym z tego specjalnie zadowolony. I też bym pewnie szczempił ryja. To zrozumiała hipokryzja.

No i największy niesmak budzi kolportowanie newsów od tego homowiadomo osobnika, który nadaje się najwyżej na dmuchaną lalkę dla biskupa.



"To jest oczywiste, że ten fundusz funkcjonował jako polityczny fundusz dotacyjny, skarbonka Suwerennej Polski, te pieniądze podatników były po prostu rozkradane. Były rozkradane od 2017 r., kiedy nastąpiła zmiana prawa i został rozszerzony zakres działania funduszu na "zapobieganie przyczynom przestępstw", pod co można było podciągnąć wszystko, co było możliwe - ocenił poseł Konfederacji."

"PiS miał umowę Suwerenną Polską, że się podzieli subwencją partyjną. Nie podzielił się, w związku z tym Jarosław Kaczyński zgodził się, żeby kradli pieniądze dla ofiar przestępstw."



No to jak z tym funduszem sprawiedliwości? Bo konfa widać mówi tak, jak obecna koalicja. Fajny był czy jednak nie do końca?
 
Elektrownia atomowa w sąsiedztwie?
+ Atrakcyjne miejsca pracy
+ Pół kraju zrzuca się na infrastrukturę dookoła
+ Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę
+ Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny
- nie podoba mi się komin za oknem
Przejebane
 
Elektrownia atomowa w sąsiedztwie?
+ Atrakcyjne miejsca pracy
+ Pół kraju zrzuca się na infrastrukturę dookoła
+ Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę
+ Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny
- nie podoba mi się komin za oknem
Przejebane
+ Elektrownia płaci duże podatki do lokalnego budżetu więc Gmina jest bogata i stać na wszystko patrz Kleczew
 
Elektrownia atomowa w sąsiedztwie?
+ Atrakcyjne miejsca pracy
+ Pół kraju zrzuca się na infrastrukturę dookoła
+ Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę
+ Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny
- nie podoba mi się komin za oknem
Przejebane
Ale pan Putin będzie robił bum bum w elektrownie.

Po za tym można przecież kupować drogi prąd z Niemiec i wszyscy będą uśmiechnięci.

Fur dojczland frajerzy.
 
Ciekawe to, nie?
Taki Karateka to się codziennie zesrywał w czyste gacie jak to straszni ruscy zabijają niewinnych Ukraińców, ojejj, łeee, jakie to straszne było!

Ale ludzi, którzy robią coś takiego to pisał wprost, że powinniśmy popierać.


 
Elektrownia atomowa w sąsiedztwie?
+ Atrakcyjne miejsca pracy
+ Pół kraju zrzuca się na infrastrukturę dookoła
+ Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę
+ Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny
- nie podoba mi się komin za oknem
Przejebane

+ Elektrownia płaci duże podatki do lokalnego budżetu więc Gmina jest bogata i stać na wszystko patrz Kleczew
To wszystko prawda, tyle że ja pisałem o czym innym. O pewnej barierze psychologicznej. Ileś lat temu oglądałem program, w którym -- To był Zachód Europy lub USA -- zaczepiali ludzi i pytali o budowę elektrowni w ich regionie. Generalnie byli za. Po czym dziennikarz wspomniał, że to będzie na jakimś polu/lesie w ich bezpośredniej okolicy. I ludzie niemalże (albo dosłownie) wpadali w panikę. I ten numer powtarzał w iluś miejscach. Teraz coś mi świta, że to było kilka państw lub kilka stanów w USA.

Bo to o czym piszecie to prawda, tyle, że na poziomie pojedynczego człowiek to często może wyglądać inaczej. I nie wspomnieliście o tym, jaki spadek wartości zapewne jest w nieruchomościach mieszkalnych w pobliżu takiej elektrowni. Jeżeli masz domek, który nagle traci na wartości 25% to nie zaczniesz klaskać uszami i masz w dupie
"Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę" czy "Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny". Skupiasz się na swoim interesie i najbliżej rodziny. Większa zbiorowość niespecjalnie Cię interesuje.

Ale tak, wszystko można strywializować i napisać "nie podoba mi się komin za oknem. Przejebane" Jak, kurwa, w gimnazjum ;-)

Albo pisać o "fur dojczlandzie, putinie i wspieraniu szkopów". Co to wszystko w ogóle ma do tego co pisałem? Jak jakaś obsesja rodem z TV PIS kurskiego i kompletnie niezrozumienie tego co napisałem.

Osobiście jestem jak najbardziej za budową, najlepiej w takich lokalizacjach, które będą możliwie najmniej uciążliwe dla ludu.

Szwaby się sfrajerzyły, zamykając swoje elektrownie na co bodaj największy wpływ mieli zieloni finansowani z kremla. Kiedy jeszcze putin zacierał rączki, że cały dojczland będzie napędzany ich gazem i ropą. Kto wie, może do tego znowu powrócą za parę lat?

I teraz, po wygaszeniu elektrowni, mundre niemaszki muszą sprowadzać prąd m. in. z Norwegii. "Import energii elektrycznej do Niemiec wzrósł w ubiegłym roku o 63 procent, podczas gdy eksport spadł o prawie 25 procent. O ile Niemcy w ostatnich dekadach eksportowały więcej prądu, niż kupowały, zmieniło się to od momentu wygaszenia ostatnich trzech elektrowni jądrowych w tym kraju w kwietniu 2023 roku".
 
To wszystko prawda, tyle że ja pisałem o czym innym. O pewnej barierze psychologicznej. Ileś lat temu oglądałem program, w którym -- To był Zachód Europy lub USA -- zaczepiali ludzi i pytali o budowę elektrowni w ich regionie. Generalnie byli za. Po czym dziennikarz wspomniał, że to będzie na jakimś polu/lesie w ich bezpośredniej okolicy. I ludzie niemalże (albo dosłownie) wpadali w panikę. I ten numer powtarzał w iluś miejscach. Teraz coś mi świta, że to było kilka państw lub kilka stanów w USA.

Bo to o czym piszecie to prawda, tyle, że na poziomie pojedynczego człowiek to często może wyglądać inaczej. I nie wspomnieliście o tym, jaki spadek wartości zapewne jest w nieruchomościach mieszkalnych w pobliżu takiej elektrowni. Jeżeli masz domek, który nagle traci na wartości 25% to nie zaczniesz klaskać uszami i masz w dupie
"Wsparcie dla miejscowych uczelni by utrzymać wykwalifikowaną kadrę" czy "Najlepiej strzeżona przestrzeń powietrzna w wypadku wojny". Skupiasz się na swoim interesie i najbliżej rodziny. Większa zbiorowość niespecjalnie Cię interesuje.

Ale tak, wszystko można strywializować i napisać "nie podoba mi się komin za oknem. Przejebane" Jak, kurwa, w gimnazjum ;-)

Albo pisać o "fur dojczlandzie, putinie i wspieraniu szkopów". Co to wszystko w ogóle ma do tego co pisałem? Jak jakaś obsesja rodem z TV PIS kurskiego i kompletnie niezrozumienie tego co napisałem.

Osobiście jestem jak najbardziej za budową, najlepiej w takich lokalizacjach, które będą możliwie najmniej uciążliwe dla ludu.

Szwaby się sfrajerzyły, zamykając swoje elektrownie na co bodaj największy wpływ mieli zieloni finansowani z kremla. Kiedy jeszcze putin zacierał rączki, że cały dojczland będzie napędzany ich gazem i ropą. Kto wie, może do tego znowu powrócą za parę lat?

I teraz, po wygaszeniu elektrowni, mundre niemaszki muszą sprowadzać prąd m. in. z Norwegii. "Import energii elektrycznej do Niemiec wzrósł w ubiegłym roku o 63 procent, podczas gdy eksport spadł o prawie 25 procent. O ile Niemcy w ostatnich dekadach eksportowały więcej prądu, niż kupowały, zmieniło się to od momentu wygaszenia ostatnich trzech elektrowni jądrowych w tym kraju w kwietniu 2023 roku".
A jednak wielbisz wielbiących i służących tym szwabom
 
hej prounijne farmazonki, Polska wyłga się z kolorowych w najbliższych latach, bo przecież wzięła miliony upadlińców czy jednak znowu ruda kurwa kłamała?
:zakręcony:
@spa i kolega @Karateka@
View attachment 99572
View attachment 99571

Zobaczymy. Nie mam zdolności jasnowidzenie, ale to co widzimy obecnie, to fakt że Tusk zdołał przekonać nawet Lewicę do opinii, że pakt migracyjny w obecnej formie jest niekorzystny dla Polski.
 
Zobaczymy. Nie mam zdolności jasnowidzenie, ale to co widzimy obecnie, to fakt że Tusk zdołał przekonać nawet Lewicę do opinii, że pakt migracyjny w obecnej formie jest niekorzystny dla Polski.
Przekonał nawet Lewicę i co z tego może wyniknąć, nie czasem zwyczajowe nic?
Wcześniej też pierdolił, że będzie przeciw a jednak nie zrobił nic prócz populistycznego kłamania przed Polakami.
Widzę, że nie zapala Ci się nawet lampka, że to kiełbasa wyborcza przed wyborami do UE.
 
Back
Top