Polityka

Nie uważam żeby prezydenta kraju można było bezkarnie nazywać debilem i wyrok Żulczyka bardzo mi się nie podobał. I właśnie może gdyby kilka osób odpowiedziało za takie rzeczy, to skala tego by była znacznie mniejsza.

Wystarczy, że przeczytasz ostatnie zdanie z mojego posta, który zacytowałeś.


EDIT P.S. -> Poza tym z tego co pamiętam to na antykomor.pl była gra w strzelanie do prezydenta, a to trochę inny kaliber.
Wprowadzić to chcą Ci sami ludzie którzy odbierali Ci prawa obywatelskie, chcieli paszportów kowidowych i segregacji ludzi.

No tak średnio bym powiedział, średnio.
 
Wprowadzić to chcą Ci sami ludzie którzy odbierali Ci prawa obywatelskie, chcieli paszportów kowidowych i segregacji ludzi.

No tak średnio bym powiedział, średnio.

Wtedy to chyba jednak inni rządzili, a aktualni jedynie bezmyślnie krytykowali każdy pomysł, bez względu na to czy był dobry czy kretyński :fjedzia: .

Słowo "umiarkowanie" jest tutaj kluczem.

A "umiarkowanie" pochodzi z niechęci do rządowej kontroli wszystkiego.


Gdybyśmy żyli w idealnym świecie to w pełni popierałbym ten pomysł. Nie będę ukrywał, że tłumy trolli penetrujących internet i wyzywające każdego od "ku**w" nie są mi obojętne. Chciałbym zobaczyć ich twarze na widok nadchodzącego dilda konsekwencji.
Żyjemy natomiast w świecie jakim żyjemy, stąd "umiarkowanie" podchodzę do pomysłu.
 
Wtedy to chyba jednak inni rządzili, a aktualni jedynie bezmyślnie krytykowali każdy pomysł, bez względu na to czy był dobry czy kretyński :fjedzia: .

Słowo "umiarkowanie" jest tutaj kluczem.




Gdybyśmy żyli w idealnym świecie to w pełni popierałbym ten pomysł. Nie będę ukrywał, że tłumy trolli penetrujących internet i wyzywające każdego od "ku**w" nie są mi obojętne. Chciałbym zobaczyć ich twarze na widok nadchodzącego dilda konsekwencji.
Żyjemy natomiast w świecie jakim żyjemy, stąd "umiarkowanie" podchodzę do pomysłu.
Nie ma znaczenia kto rządził tylko jak kto głosował i jakie rzeczy postulował.

Tym bardziej że za mowę nienawiści chcą l
Karać hipokryci z pedo, tak Ci od moralesów itd.

XD
 
Nie ma znaczenia kto rządził tylko jak kto głosował i jakie rzeczy postulował.

Tym bardziej że za mowę nienawiści chcą l
Karać hipokryci z pedo, tak Ci od moralesów itd.

XD

Dalej się zachowujesz jakbym projekt popierał całym sercem :fjedzia:.

A niektóre punkty są całkiem sensowne, przykładowo ten o szkalowaniu firm. Gdybyś miał konto na Wykopie to wiedziałbyś, że bardzo często ktoś wrzuca znalezisko w którym opisuje jak to zamówił jakiś produkt, zniszczył go i firma nie chciała mu oddać pieniędzy. Zwołuje po tym bandę użytkowników, żeby wystawiała firmie 1* oceny w Google - tak, chciałbym żeby tacy ludzie nie byli bezkarni.

Natomiast chyba wielokrotnie wypowiadałem się o odklejeniu światopoglądowym lewicy, więc :neildegrassewhoa:.



@Miskatonic - no tak, krytykowali przecież, że obostrzenia za małe XD
 
Nie uważam żeby prezydenta kraju można było bezkarnie nazywać debilem i wyrok Żulczyka bardzo mi się nie podobał. I właśnie może gdyby kilka osób odpowiedziało za takie rzeczy, to skala tego by była znacznie mniejsza.

Wystarczy, że przeczytasz ostatnie zdanie z mojego posta, który zacytowałeś.


EDIT P.S. -> Poza tym z tego co pamiętam to na antykomor.pl była gra w strzelanie do prezydenta, a to trochę inny kaliber.
Bo najważniejsze kto i kogo osądza, nie za co. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś naiwniakiem. Jest też opcja, że jesteś TKM, który nie ma pojęcia, że dajac im jakikolwiek oręż kręcisz sznur nie tylko na swoich wrogów. Robespierre też ustanowił stosowne paragrafy.
Bardzo umowna i śliska jest granica pomiędzy mową nienawiści i wolnością słowa.
 
Tak jak ten gość?

Dziwne.

Ten pierwszy tusk ladnie taki zaokraglony, opalony, swietnie ubrany z dobrze zrobiona fryzura. Mowi z sensem.

Ten drugi wyblakly, wychudzony, jakis taki wydluzony. Wlosy rozwichrzone w kazda strone. Niechluj i brudas. Do tego pierdoli glupoty.

Pytanie do laczacych kropki na forum czy nie mamy do czynienia czasem z manipulacja lub prowokacja obcych sluzb.
 
Screenshot_20240529-145109_WhatsApp.jpg


Ale Polacy też. Warzecha ruska onuca. No i promil.

Dobrze ze chociaż Polacy w komentarzach zgodni gdzie miejsce ścierwa.
:antonio:
 
Bo najważniejsze kto i kogo osądza, nie za co. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś naiwniakiem. Jest też opcja, że jesteś TKM, który nie ma pojęcia, że dajac im jakikolwiek oręż kręcisz sznur nie tylko na swoich wrogów. Robespierre też ustanowił stosowne paragrafy.
Bardzo umowna i śliska jest granica pomiędzy mową nienawiści i wolnością słowa.

Ale przecież ja sobie doskonale zdaję sobie z tego sprawę :mamedwhat:. Stąd właśnie moje "umiarkowanie" ze względu na rządową kontrolę, zgodnie ze starą sowiecką tradycją, nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

A akurat perspektywa dania jakiegoś oręża obu stronom, żeby wyrzynały się wzajemnie wydaje mi się bardzo kusząca :beczka:. Stąd przykładowo teraz liczę na liczne i głośne procesy przekręciarzy z PiS, żeby za kilka lat (kiedy rolę się odwrócą) to samo działo się po drugiej stronie. Może trochę i to naiwne, ale jeżeli jest jakaś mała szansa, że środowisko się choć trochę "oczyści", to jestem all in.
 
Dziwne.

Ten pierwszy tusk ladnie taki zaokraglony, opalony, swietnie ubrany z dobrze zrobiona fryzura. Mowi z sensem.

Ten drugi wyblakly, wychudzony, jakis taki wydluzony. Wlosy rozwichrzone w kazda strone. Niechluj i brudas. Do tego pierdoli glupoty.

Pytanie do laczacych kropki na forum czy nie mamy do czynienia czasem z manipulacja lub prowokacja obcych sluzb.
KORWIN!

KOR WIN!
 


Czaicie zeby zabulic kasę za zaoranie mozgu wlasnego dziecka?


To oni nie mają?








To tak w kontekscie bycia chrzescijaninem


Wut?


Niemiecka milosc








Jak działa ustali się później


Wow. A niedawno byla dyskusja w njusach MMA (Bryce Mitchell)






Miś na miarę możliwości...




Szpitale!


Hej kukoldy, co wieczor bedziecie spisywac kontrakt? Kolejny wazny punkt lewicy: reedukacja wszystkich chlopcow!


 
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, reprezentantka postępowej partii, tak wychwalanej za polski patriotyzm przez @spa , przemówiła i zarzuciła komuś nazizm
Cieszy, ze kolega @szplin przeprosil sie z polskim premierem po jego ostatnich wypowiedziach, zaczal szanowac go i wspierac, a przerzucil sie na te antypolska kreature.

:beer:
 
Back
Top