Polityka

391633315_2384047355107460_6256646613609346879_n.jpg
 
Ja to wiadomo, że będę JE Janusza nadal subskrybował, ale obawiam się, że literki w internecie już tak nie nakarmią jego potrzeby atencji, bez ławy sejmowej to nie będzie to samo.
Przesz do teraz cały czas był poza Sejmem, właściwie można powiedzieć, że to był epizod (nie licząc jeszcze mniejszego epizodu w 90-ych). :korwinwhat:
Będzie, pewnie, pisał tak jak pisał do teraz.
Coś tu próbujesz wykolorować ale za grube kredki wziąłeś :korwinlaugh:
 
Przesz do teraz cały czas był poza Sejmem, właściwie można powiedzieć, że to był epizod (nie licząc jeszcze mniejszego epizodu w 90-ych). :korwinwhat:
Będzie, pewnie, pisał tak jak pisał do teraz.
Coś tu próbujesz wykolorować ale za grube kredki wziąłeś :korwinlaugh:
To kto tak słodko spał w tym sejmie ostatnimi laty jak nie on?
 
Zaczęło się, Karyna Bosak: 'jedno łóżko tylko dla małżeństw', Ordo Iuris level hard. Zastanawiam się czy ważny jest tylko slub kościelny. Umarł Korwin, narodziła się Karyna!
 
O tym pisałem. Ci ludzie swoją głupotą i nienawiścią do pisu zablokowali jedyną furtkę jaką mieliśmy.
:siara:
przecież chuj w to. Nie było żadnej furtki. PIS wpuszczał "imigrantów" tylnymi drzwiami jeszcze biorąc łapówki. Konfa musiałaby mieć połowę posłów w sejmie, żeby zablokować rozlokowanie. Wszystko jest pchane "z góry". Każdy naród to niestety czeka. Jedyny "plus", to że peło może to zrobi transparentnie.
Czekają Nas ciężkie czasy.
 
W którym numerze była?
Kiedyś sprzedawałem Playboye itp. na olx i fejsie i jej nie zapamiętałem. Chyba, że CKM..
Co ciekawe z 40% kupców to były kobiety, nawet takie starocie jak bicie seksualnegk rekordu świata z 2002 roku kupowały :korwinlaugh:
Do dzisiaj nie mogę jak ktoś mógł kupić numer za 200 zł xd
Pewnie kupowały dla artykułów... :lol:
a faceci dla fotek... :bye:
 
Back
Top