Polityka



jerzy-klan.gif
 
Wyobraźcie sobie co by było gdyby przed wyborami zamiast Korwina daliby Pudziana :boss:
Wyobraźcie sobie, jakby tak Pudzian publicznie podszedł do Kaczyńskiego i podniósł go rękami za pachy tak w górę na 5 sekund, aż by Kaczyński zaczął wierzgać nogami, żeby go odstawił na ziemię i puścił.

Kaczyńskiego kariera byłaby skończona, Konfie by skoczyło o 5%, a Pudzianowi nikt by nic nie zrobił, bo niby za co.

Konfa powinna w to pójść.
 
Wyobraźcie sobie, jakby tak Pudzian publicznie podszedł do Kaczyńskiego i podniósł go rękami za pachy tak w górę na 5 sekund, aż by Kaczyński zaczął wierzgać nogami, żeby go odstawił na ziemię i puścił.
Pudzian to niech lepiej się nie bierze za politykę bo będziemy pracować po 20 godzin na dobę za 6.50 a wiśnie będą po 500 zł za kilogram
 
:confused: :boss:
Wszyscy teraz pewnie walą drzwiami i oknami by tylko rządzić z PIS...
:roberteyeblinking::benny::juanlaugh:
 


Antifa go pobiła na marszu LGBT, prosimy o wpłatę na pomoc prawną.

:korwinlaugh:
 
@Bezimienny uczą teraz na uczelniach czegoś oprócz tęczowej ideologii?

Kiedyś to może było warto, a teraz to nawet Czarnek promuje gender studies (źródło: @Bezimienny)

Także wykształcenie Korwina na plus, a brak wykształcenia Bosaka też na plus, bo teraz to tylko ideologia gender.
Adam Bodnar uczy przyzwoitości i etyki zawodowej oraz jak prawnik, osoba reprezentująca zawód zaufania społecznego o cholernie mocnym kręgosłupie.
Taki prosty myczek jak zarzucają tobie głupie poglądy, zachowanie: ale przynajmniej nie jestem z Ordo Lu...
Taki life hack
Zresztą wielokrotnie rozmawialiśmy o tym co mi się podoba a co nie w szkolnictwie wyższym i nawet się z wieloma rzeczami zgodziłeś -wiec musisz popracować nad wbijaniem szpileczek :roberteyeblinking::suchykarol:
PS Słuchałeś Petru u Mazurka?
Było coś z czego będę miał bekę?
 
Adam Bodnar uczy przyzwoitości i etyki zawodowej oraz jak prawnik, osoba reprezentująca zawód zaufania społecznego o cholernie mocnym kręgosłupie.
Taki prosty myczek jak zarzucają tobie głupie poglądy, zachowanie: ale przynajmniej nie jestem z Ordo Lu...
Taki life hack
Zresztą wielokrotnie rozmawialiśmy o tym co mi się podoba a co nie w szkolnictwie wyższym i nawet się z wieloma rzeczami zgodziłeś -wiec musisz popracować nad wbijaniem szpileczek :roberteyeblinking::suchykarol:
PS Słuchałeś Petru u Mazurka?
Było coś z czego będę miał bekę?

Dobre wystąpienie Petru. Mazurek wyraźnie bez formy. Chciał rozliczać Ryszarda z programu Koalicji Obywatelskiej, gdy Ryszard jest TrzecioDrogowcem.
 
Na urodę też masz wpływ - dobry krem do skóry (dobrany do wieku), do tego fryzjer i goli broda. Ja jeszcze polecę masaż kobido, dopiero robi się u nas popularny, ale działa i to jak! Efekt po kilku zabiegach to jak wizyta u chirurga kosmetycznego. Trzeba potem chodzić raz w miesiącu, wiadomo, ale chyba lepiej niż fundować sobie ryj Vala Kilmera.
No to ja polecę jeszcze TRT i HGH .
 
Pani Samuela masakruje fanów Memcena i robi to w stylu Korwina gdy ten był u szczytu formy:


W którym numerze była?
Kiedyś sprzedawałem Playboye itp. na olx i fejsie i jej nie zapamiętałem. Chyba, że CKM..
Co ciekawe z 40% kupców to były kobiety, nawet takie starocie jak bicie seksualnegk rekordu świata z 2002 roku kupowały :korwinlaugh:
Do dzisiaj nie mogę jak ktoś mógł kupić numer za 200 zł xd
 
W którym numerze była?
Kiedyś sprzedawałem Playboye itp. na olx i fejsie i jej nie zapamiętałem. Chyba, że CKM..
Co ciekawe z 40% kupców to były kobiety, nawet takie starocie jak bicie seksualnegk rekordu świata z 2002 roku kupowały :korwinlaugh:
Do dzisiaj nie mogę jak ktoś mógł kupić numer za 200 zł xd

CKM czyli Całkowicie Konserwatywny Magazyn
 
CKM czyli Całkowicie Konserwatywny Magazyn
A CKM właśnie był za skromny, żadnego numeru drogo nie sprzedałem.
Słabo, myślałem że jakieś Penthousy...
Edit ale w przeciwieństwie do feminitek się rozebrała a nie mówiła "gdyby było legalne to chodziłabym topless
Plus dla Konfederacji
 
Back
Top