Polityka

Najpierw Rudy musi się wykazać


View attachment 81469
Czyli wymieńmy dla opętanych nienawiścią do kaczora, wyborców KO i lewicy, co musi klepnąć niemiec Tusk:
- zrezygnować z transportu śródlądowego na Odrze,
- zrezygnować z portu rozładunkowego kontenery na Bałtyku
- podpisać umowę o relokacji śmierdzieli islamskich (przypominam tych najgorszego sortu, których nikt nie chce, bo się do niczego nie nadają tylko do niszczenia, morderstw i gwałtów czyli somalijskich islamistów, gdzie połączenie iq murzyna z Somalii + islam jest wyjątkowo destrukcyjne)

Rozumiecie już czy jeszcze nie dotarło?

o takich nam tu rzucą, bo na arabów nawet nie zasługujemy
:beczka:

F8x33z4WQAAeo07


rączki się opalonym panom palą do pracy.
:antonio:
 
Last edited:
Ta Konfa to było najlepsze co spotkało nas w polskiej polityce od lat.

Ale niektórym okrężnice owrzodziały, aż nie mogą się otrząsnąć :antonio:
Co nie kurwa? A jaka hipokryzja napierdala z czołowych postaci tego tematu, śmieją się z tych zgniłych moralnie oświeconych to których nic nie dociera a sami mają jedną prawdę w łeb wjebaną i zachowują się dokładnie tak jak opisują tych którymi "gardzą".
Podoba mi się, zaczynam się urządzać w tym temacie, a najważniejsze że przez te 50 stron które od wczoraj przeleciałem nikt nie zaczął żadnej dyskusji z pucybutem, cisza, spokój, pięknie i oby tak zostało. Czekają nas 4 lata wspaniałych debat, muszę chyba kupić komputer by móc szybko pisać na klawiaturze by w pełni móc oddać się dyskusji.
:redford:
 
To jest niezłe Jak Stary pierdolił o bzykaniu nastolatek to był tu na forum blee
a teraz jak go zawiesli to jest nagle git
wezcie wy sie kurde zdecydujcie :beczka:

Od początku pisałem, że lepsza ideowa konfederacja z poparciem w okolicach 3 proc. niż katolicko-pijacka z poparciem od 5 do nawet 20 proc.

Co nie znaczy, że popieram poglądy takiej Konfederacji 3 procentowej z Braunem i Korwinem na czele:) ale wartość memiczna tego tworu byłaby bezcenna.
 
Last edited:
Od początku pisałem, że lepsza ideowa konfederacja z poparciem w okolicach 3 proc. niż katolicko-pijacka z poparciem od 5 do nawet 20 proc.

Co nie znaczy, że popieram ideę Konfederacji 3 procentowej z Braunem i Korwinem na czele:) ale wartość memiczna tego tworu byłaby bezcenna.
Acha czyli tłumacząc z języka lemingów na j. polski,
nie daj Boże, by konfederacja urosła w siłę i w jakiś tam nawet minimalny sposób mogła wpływać na polską politykę.
Niech będzie takim skansenem konserwatystów, z którego się przy obiadku ze Stefanem podśmiechuję.
:fjedzia:
 
Widziałem gdzieś statystykę, pewnie nawet w tym temacie że spory procent wyborców konfederacji to osoby bezrobotne, czyżby byli jak te Julki które nie wiedzą na co głosują? Skąd ci bezrobotni konfederaci będą dalej socjal ciągnąć? Chwilę po wyborach byłby płacz tych bezrobotnych konfederatów jakby usłyszeli że koniec z socjalem? Ze to nie tak miało być, jak te Julki z tymi migrantami? :juanlaugh:
 
Od początku pisałem, że lepsza ideowa konfederacja z poparciem w okolicach 3 proc. niż katolicko-pijacka z poparciem od 5 do nawet 20 proc.

Co nie znaczy, że popieram poglądów takiej Konfederacji 3 procentowej z Braunem i Korwinem na czele:) ale wartość memiczna tego tworu byłaby bezcenna.
Wprowadziłeś do Sejmu Kołodziejczaka i Zielone szury od Putina. Wstydziłbyś się gdybyś był porządnym człowiekiem.
 
Widziałem gdzieś statystykę, pewnie nawet w tym temacie że spory procent wyborców konfederacji to osoby bezrobotne, czyżby byli jak te Julki które nie wiedzą na co głosują? Skąd ci bezrobotni konfederaci będą dalej socjal ciągnąć?
Donek im da za moment jak tyko odblokuje KPO
 
Widziałem gdzieś statystykę, pewnie nawet w tym temacie że spory procent wyborców konfederacji to osoby bezrobotne, czyżby byli jak te Julki które nie wiedzą na co głosują? Skąd ci bezrobotni konfederaci będą dalej socjal ciągnąć? Chwilę po wyborach byłby płacz tych bezrobotnych konfederatów jakby usłyszeli że koniec z socjalem? Ze to nie tak miało być, jak te Julki z tymi migrantami? :juanlaugh:
::really::
 
Donek im da za moment jak tyko odblokuje KPO
Bo teraz im da, a jakby w abstrakcyjnym świecie konfederacji wygrała wybory to kto by im dał? Zaraz do lewaków socjalistów by poczuli miłość bo trzebaby dupę do pracy ruszyć albo się zakręcić a nie raz w miesiącu po zasiłek dla bezrobotnych i do innych kurwa mopsów
 
Od początku pisałem, że lepsza ideowa konfederacja z poparciem w okolicach 3 proc. niż katolicko-pijacka z poparciem od 5 do nawet 20 proc.

Co nie znaczy, że popieram poglądów takiej Konfederacji 3 procentowej z Braunem i Korwinem na czele:) ale wartość memiczna tego tworu byłaby bezcenna.
Wartość memiczna za chwilę może się objawić tym, że pisiory dogadają się z PSLem plus z tym twoim języczkiem uwagi, a ty staniesz w kolejce po sznur do Castoramy. :bayan:
 
Bo teraz im da, a jakby w abstrakcyjnym świecie konfederacji wygrała wybory to kto by im dał? Zaraz do lewaków socjalistów by poczuli miłość bo trzebaby dupę do pracy ruszyć albo się zakręcić a nie raz w miesiącu po zasiłek dla bezrobotnych i do innych kurwa mopsów
Tak
 
Od początku pisałem, że lepsza ideowa konfederacja z poparciem w okolicach 3 proc. niż katolicko-pijacka z poparciem od 5 do nawet 20 proc.

Co nie znaczy, że popieram poglądów takiej Konfederacji 3 procentowej z Braunem i Korwinem na czele:) ale wartość memiczna tego tworu byłaby bezcenna.
 
Acha czyli tłumacząc z języka lemingów na j. polski,
nie daj Boże, by konfederacja urosła w siłę i w jakiś tam nawet minimalny sposób mogła wpływać na polską politykę.
Niech będzie takim skansenem konserwatystów, z którego się przy obiadku ze Stefanem podśmiechuję.
:fjedzia:

Dokładnie tak
 
A widziałeś Bosaka na żywo?:) Wygląda jak krasnal ogrodowy. Oczywiście, że facetów też można, a dlaczego nie. Nie chodzi mi o urodę, na to nie mamy wpływu ale można o siebie odrobinę zadbać i to akurat jest tez glos wielu kobiet z kręgu moich znajomych. To nie jest jedna Lempart, ten cały jej sztab tak wyglądał, a przecież one mialy reprezentować ogół i właśnie przez nie, kształtował się wizerunek ogółu.
Na urodę też masz wpływ - dobry krem do skóry (dobrany do wieku), do tego fryzjer i goli broda. Ja jeszcze polecę masaż kobido, dopiero robi się u nas popularny, ale działa i to jak! Efekt po kilku zabiegach to jak wizyta u chirurga kosmetycznego. Trzeba potem chodzić raz w miesiącu, wiadomo, ale chyba lepiej niż fundować sobie ryj Vala Kilmera.
 
Back
Top