Polityka


Biedni artyści popierający PO, ten towar szedł pewnie dla nich :suchykarol: Tymochowicz mówił o imprezach polityków i o ,,białej damie" (taki odpowiednik body sushi) i to z każdej partii :waldeklaugh:

Po wspólnych imprezach mają na nich wiele haków, które lepiej dla "artystów" żeby nie ujrzały światła dziennego. Interesy pewnie też pewnie zbliżają, a wtedy łatwiej takimi ludźmi sterować. :fjedzia:
Wiele tych artystów ma po prostu wyjebane w kosmos ego, próżność większą niż xyz (cos wielkiego ale ciężko znaleźć odpowiednie porównanie :korwinlaugh:), ale jednocześnie mają jakąś religiofobie połączoną z kosmopolityzmem wiec pasują do POtak bardzo, że popierają tą partie mimo tego, że PiS dał artystom więcej niż PO.
Czy PO coś im obiecało w ogóle podczas kampanii?
Ale oczywiście niektórzy mogą być wyrachowani wiedząc, że jak trafią w sądzie na sędziego z tęczowej organizacji sędziów to nic im nie grozi.
Chociaż trzeba przyznać, że były prezydent Sopotu niby jaki jest taki jest ale dość ładnie tą Zatokę Sztuki krytykował...
 
Prezes Związku Badmintona jedzie z Nitrasem jak z furą gnoju. Okazuje się, że kontrolerzy z ministerstwa, którzy nie znaleźli żadnych przekrętów w związku i odmówili podpisania uprzednio przygotowanego protokołu zostali wywaleni na bruk, a wśród nich jakiś niepełnosprawny. I teraz będzie proces w sądzie pracy. Nitras chciał znaleźć "swoją" aferę, żeby się popisać a okazało się, że nawet w takim badmintonie trafiła kosa na kamień.

 
Screenshot_20240614-063726_Lite.jpg


Brawo wybory rudej kurwy. Pierdolone antypolskie śmieci, a życzę wam, żeby w pierwszej kolejności wasze żony i córki byly jebane za waszą głupotę.


@Olo to kiedy jakiś wspólny wypad na sparingi?
:roberteyeblinking:
 

ja widze palenie kartonowych pudelek i jakis woreczkow za moze gora 100$

Ale ja jestem naiwnym lemingiem co oglada TVN.
View attachment 101148

Brawo wybory rudej kurwy. Pierdolone antypolskie śmieci, a życzę wam, żeby w pierwszej kolejności wasze żony i córki byly jebane za waszą głupotę.


@Olo to kiedy jakiś wspólny wypad na sparingi?
:roberteyeblinking:
Odsylaja? W sensie my ich przepuscilismy?
 
Ale ja jestem naiwnym lemingiem co oglada TVN.
Dlatego siedziałeś 2 lata zamknięty w domu, bo kazali, teraz boisz się ruskich i konfederussji i zagłosowałeś na beciaka z tvn. Wyborna logika bez kitu.

:juanlaugh:
Odsylaja? W sensie my ich przepuscilismy?
Polski jako kraju już nie ma.
Głosujcie dalej na antypolskie kurwy to na pewno będzie lepiej. Mam szczerą nadzieję, że to wasze kobiety pierwsze dostaną rykoszetem za wasz brak jaj.
 
Dlatego siedziałeś 2 lata zamknięty w domu, bo kazali, teraz boisz się ruskich i konfederussji i zagłosowałeś na beciaka z tvn. Wyborna logika bez kitu.

:juanlaugh:
Tak, boje sie ruskich i konfederussji. Tylko debil by sie nie bal. Wystarczy troche podstawowej wiedzy z historii.
Polski jako kraju już nie ma.
Głosujcie dalej na antypolskie kurwy to na pewno będzie lepiej. Mam szczerą nadzieję, że to wasze kobiety pierwsze dostaną rykoszetem za wasz brak jaj.
Ale czemu Ty mi i mojej rodzinie tak zle zyczysz? Jakis psychopata jestes? Mozesz byc najwieksza kupa smierdzaca, ale nigdy w zyciu nie chcialbym, zeby ktos Ci gwalcil zone lub corki. Opanuj sie.
 
Tak, boje sie ruskich i konfederussji. Tylko debil by sie nie bal. Wystarczy troche podstawowej wiedzy z historii.

Super tylko szkoda, że unia nie widzi i dalej forsuje swoje brednie, a przecież ruski już idzie pod Paryż, co nie?
:putinlaugh:
Ale czemu Ty mi i mojej rodzinie tak zle zyczysz? Jakis psychopata jestes? Mozesz byc najwieksza kupa smierdzaca, ale nigdy w zyciu nie chcialbym, zeby ktos Ci gwalcil zone lub corki. Opanuj sie.
Jestem socjopatą. Po ostatnich 4 latach straciłem resztki wiary w ten naród. Sami sobie będziecie winni tylko później będzie za późno na płacz, ale spokojnie znowu sobie zracjonalizujecie, że to wszystko putin albo szury z konfy.

Tylko jedna partia mówiła cokolwiek o zielonym ładzie, jebanej relokacji ciapatych, ale wybraliście lewactwo. Wam wystarczyło powiedzieć że umrzecie na katar i Rasija Rasija.....
:siara:
 
Super tylko szkoda, że unia nie widzi i dalej forsuje swoje brednie, a przecież ruski już idzie pod Paryż, co nie?
:putinlaugh:

Jestem socjopatą. Po ostatnich 4 latach straciłem resztki wiary w ten naród. Sami sobie będziecie winni tylko później będzie za późno na płacz, ale spokojnie znowu sobie zracjonalizujecie, że to wszystko putin albo szury z konfy.

Tylko jedna partia mówiła cokolwiek o zielonym ładzie, jebanej relokacji ciapatych, ale wybraliście lewactwo. Wam wystarczyło powiedzieć że umrzecie na katar i Rasija Rasija.....
:siara:
Pozostaje jeszcze honorowo po kamracku:


IMG_3972.jpeg
 
ja widze palenie kartonowych pudelek i jakis woreczkow za moze gora 100$

Ale ja jestem naiwnym lemingiem co oglada TVN.
Ja też widzę to samo.
Wrzuciłem jako ciekawostkę, nigdzie nie napisałem, że w to ślepo wierzę, wiem tyle samo co Ty.

A mówią: "nie mierz wszystkich swoją miarą"

:fjedzia:
 
Jak cohones ocenia ustawę o sygnalistach?



Pamiętam jak oglądałem czasami to show Lisa to myślałem czy pod względem merytorycznym byłoby lepiej jakby zaprosił przypadkowych ludzi z ulicy...

Artyści mają złudzenie, że są niemal wieszczami narodowymi, mimo że zbytnio nawet nie próbują przemyśleć tego co mówią. Polecam ten wywiad Mazurka ze Stuhrem. On go tak ośmieszył tylko tym, że dał mu mówić.

Nie przepadam za młodym Stuhrem. Dobry aktor ale mam wrażenie, że kiedy pierwszy raz zagrał dyskryminowanego Żyda to uwierzył że jest graną przez siebie postacią.
 
Back
Top