Polityka

@Siedem Aby nie męczyć niektórych ilością znaków daję w spojler
Lubię Cię i szanuję, na tyle na ile można poprzez protezę kontaktu jakim jest forum internetowe. Ale spójrz na tę wymianę pomiędzy nami, podałem Ci fakty, wspominając też, że nikt się w konfie nie cieszy z tych wyników, a Ty piszesz mi, że fakty te są narracją w kierunku - cieszmy się, czy tam konfederacja się cieszy. No jak? Dodatkowo jeszcze sugerujesz mi jakieś fikołki. Odpowiadam Ci, że fakty to nie jest narracja, a Ty w kontrze wyzywasz mnie od fanatyków politycznych i to właśnie ja w Twoich oczach wychodzę na agresywnego. Jeśli ktoś suche fakty podaje, że 290k ludzi więcej niż 4 lata temu zagłosowało na partię X, procent też jest wyższy, co przy takiej frekwencji nie jest tragicznym wynikiem - od razu staje się w Twoich oczach fanatykiem politycznym? Dlatego pisałem abyś ochłonął, bo nie wierze, że do takich wniosków doszedłeś na chłodno bez udziału jakichś większych emocji.

Z tym, że mamy do czynienia z taką oto różnicą: lewicy ubyło o prawie pół miliona wyborców, a konfederacji przybyło prawie 300 tysięcy. Lewica zaliczyła również spadek procentowy poparcia (-3.95%), a konfederacja ma wzrost (+0.35%). Lewica ma o 23 posłów mniej, a konfa więcej o 7.

Mało wyjaśniłeś, a jeśli chodzi o kandydatów to tylko napisałeś o Cichym (że jest głupi jak but). Na temat konfy napisałeś jedynie, że to młode ugrupowanie, niepewne przyszłości - że nie chce Ci się "rozwijać na ten temat" i to by było na tyle jeśli chodzi o Twoją odpowiedź na moje pytanie o powód - dlaczego nie są dla Ciebie wiarygodni.
Podsumowując, jeśli masz 10 minut wysłuchaj Bosaka z dzisiaj i napisz - z czym się nie zgadzasz i dlaczego


Biorąc po uwagę to wszystko co wyżej dziwię się w związku z tym co piszesz dzisiaj:

Nawet nie wiem za bardzo jak to skomentować :( Co Ty masz do mnie, czy do @szplin ? Co się dzieje, że zmieniasz powoli o nas zdanie?


Możesz wreszcie jakiś konkret podać? Niby czego tam samobójczo się trzymają w kwestiach niemal zupełnie nie ważnych wg Ciebie?

Panie, skala, mówi to panu coś?

Przecież wiadomo że będą mieć więcej jednostkowych głosów skoro w jednych wyborach ( przykładowo) głosuje 5mln a w drugim 15mln, przecież to logiczne że będzie liczba wyborców rosła wraz ze skalą czyli przy tych 5 milionach wyborców i 100tys to przy 15 mln według statystyki powinno być 300 tyś. Bo i czego to dowodzi, na co to dowód? Ja też cię szanuje dlatego nie chce się kurwa kłócić w tematach na które nie mam kompleksowej wiedzy i przede wszystkim nie chce mi się takiej zdobywać.

Nic do was nie mam, to troll był, dziwię się że się tak tutaj regularnie odpalacie bo nie śledzę tego tematu.
 
Bo krecik to ukryta opcja niemiecka i aktywiszcze. Jego zaimki to heil/hitla albo pół/litra :lol:
Co jak co kurwa ale Niemca to bardziej niż Ruska nienawidzę więc proszę tam piętą hamować. Dlaczego Niemca a nie ruska? Nie wiem, tam moja głowa sobie wrogów ułożyła podczas lekcji historii.
 
Warto również przypomnieć o zapisach z wcześniejszej o 2 lata od Deklaracji Krakowskiej - deklaracji ideowej przyjętej przez Klub Poselski Platforma Obywatelska:

- "Fundamentem cywilizacji Zachodu jest Dekalog. Wierzymy wspólnie w trwałą wartość norm w nim zawartych. (...) Dlatego zadaniem Państwa jest roztropne wspieranie rodziny i tradycyjnych norm obyczajowych, służących jej trwałości i rozwojowi. Dlatego prawo winno ochraniać życie ludzkie, tak jak czyni to obowiązujące dziś w Polsce ustawodawstwo, zakazując również eutanazji i ograniczając badania genetyczne."

„Zdolność człowieka do inicjatywy i przedsiębiorczości stanowi źródło bogactwa społecznego, zaś wolny rynek jest najbardziej skutecznym narzędziem wykorzystywania zasobów i zaspokajania potrzeb”. Te słowa Jana Pawła II, pochodzące z encykliki Centesimus Annus (IV, 32, 34), dobrze wyrażają nasze przekonanie o wartości twórczego i aktywnego wysiłku człowieka w procesie gospodarczym."

@Karateka@ Gietrzwałd! :wtf2:

A oto fragmenty dokumentu programowego PO - „Państwo dla obywateli. Plan rządzenia 2005-2009”:

"Wierzymy bowiem w to, że świat najlepszy z możliwych to taki, w którym ład zbiorowy chroniony jest
dzięki tradycji rodziny, sile instytucji religijnych i politycznych, zaś życie gospodarcze niesie postęp dzięki temu, że rządzi się regułami wolności i konkurencji.

"Trzecia wielka dziedzina Planu Rządzenia – to plan przekształcenia, w ciągu 4 lat, gospodarki polskiej w jedną z najbardziej konkurencyjnych w Unii Europejskiej. Tu mieści się zarówno
projekt zmniejszenia klina podatkowego wraz z przełomowym konceptem podatku liniowego, jak i projekty deregulacji życia gospodarczego i twardego ścinania rozbudowanych kosztów państwa"

"plan twardej obrony i promocji interesu polskiego na zewnątrz kraju, w głównej mierze wewnątrz Unii Europejskiej."
Nic takiego nie było!

Ale za to był GIETRZWAŁD!!! I 5 stron tłukł półmózg te swoje wysrywy.
:putinlaugh:
 
ogladasz spelune?? najwieksza patola w polskim internecie xd najlepsze jak sie padaka z adamem całuja z jęzorem za 100zł
Nie oglądam, widziałem tylko jak Barry wyjaśnia padaczkę i jak Alex padaczkę biczuje, oglądam inną patologie. Te uniwersum dopiero odkryłem ale nie ukrywam, bawi mnie git więzienny lejdiboj, taki śmiech przez żałosne łzy, bo potrafię się wczuć w rodzinę padaczki czy Adasia 207 i rozkminic co mają w głowie, koniec tematu.
 
ogladasz spelune?? najwieksza patola w polskim internecie xd najlepsze jak sie padaka z adamem całuja z jęzorem za 100zł
Patoli nie widziałeś synu. Byłeś kiedyś na imprezie w obórce? Żałuj że nie miałem telefonu podczas lat swojej świetności, eeeeeeeee?
 
Przecież wiadomo że będą mieć więcej jednostkowych głosów skoro w jednych wyborach ( przykładowo) głosuje 5mln a w drugim 15mln, przecież to logiczne że będzie liczba wyborców rosła wraz ze skalą czyli przy tych 5 milionach wyborców i 100tys to przy 15 mln według statystyki powinno być 300 tyś. Bo i czego to dowodzi, na co to dowód?
Podałem Ci przykład lewicy. Jeśli skala miałaby tak jednoznaczny wpływ jak piszesz oni również musieliby mieć więcej, a zaliczyli spadek o pół miliona głosów. Tak to nie działa jak chciałbyś.
 
To zależy, których szybciej rozpierdolimy :conorwalk:
Zodnych, najlepiej 10 lat temu byłoby się ułożyć z ruskimi i Niemcami, Amerykanów pogonić i być panem swojego losu, jak Niemcy, którzy robią co chcą, z NATO ich nie wyjebali, ukladali się z ruskimi, Amerykanami i pewnie jeszcze chińczykami, czemu my też tak nie mogliśmy? Spokój od Niemiec spokój od ruskich i kto nam podskoczy, hamburgery lecąc przez pół planety? Pan Putin też dałby nam atomówki to biden mógłby nam posiorbać nieogolonego wora.
 
Podałem Ci przykład lewicy. Jeśli skala miałaby tak jednoznaczny wpływ jak piszesz oni również musieliby mieć więcej, a zaliczyli spadek o pół miliona głosów. Tak to nie działa jak chciałbyś.
Bo ich wydymali i część głosu poszla do prawiczka Hołowni, muszę ci takie rzeczy tłumaczyć? Konfy nikt nie wydymal bo nie miał kto i siła rzeczy przez perspektywę skali i procentu w głosowaniach ich poparcie wzrosło a lewaków spadło bo poszło na konto jakiejś kurwa 2050 czy cos w ten deseń.

Jednak nie zmienia to niczego w obecnym rozdaniu, tak jak ci wspominałem, zobaczymy czy do kolejnych wyborów się utrzymają w grupie, bo już widzisz co się dzieje, jedni na drugich pierdolą.
 
Panie, skala, mówi to panu coś?

Przecież wiadomo że będą mieć więcej jednostkowych głosów skoro w jednych wyborach ( przykładowo) głosuje 5mln a w drugim 15mln, przecież to logiczne że będzie liczba wyborców rosła wraz ze skalą czyli przy tych 5 milionach wyborców i 100tys to przy 15 mln według statystyki powinno być 300 tyś. Bo i czego to dowodzi, na co to dowód? Ja też cię szanuje dlatego nie chce się kurwa kłócić w tematach na które nie mam kompleksowej wiedzy i przede wszystkim nie chce mi się takiej zdobywać.

Nic do was nie mam, to troll był, dziwię się że się tak tutaj regularnie odpalacie bo nie śledzę tego tematu.


A może wyborców konfederacji przy urnach byłoby tyle samo przy frekwencji 70 jak i 40%?
Skąd wniosek, że z każdej partii tyle samo wyborców poszło więcej do urn?


Ale przynajmniej tu przyznajesz że trollujesz byle mącić. Bo grupa cię krytykuje, nie masz poparcia. A dla ciebie to wazne, wiele razy to zaznaczales.
Dlatego gdy trollowakes mnie wysrywamj by robić gownoburze, i obnażyłem Twój trolling, to nie byłeś w stanie się przyznać do trollingu.


A może nie trollowakes? I tu też nie? Po prostu Klocuniek wykazał Twoja głupotę i teraz to idź szpagat "ja tylko żartowałem , nie jestem takim debilem"? Ja myślę, że jesteś.
 
Bo ich wydymali i część głosu poszla do prawiczka Hołowni, muszę ci takie rzeczy tłumaczyć? Konfy nikt nie wydymal bo nie miał kto i siła rzeczy przez perspektywę skali i procentu w głosowaniach ich poparcie wzrosło a lewaków spadło bo poszło na konto jakiejś kurwa 2050 czy cos w ten deseń.

Jednak nie zmienia to niczego w obecnym rozdaniu, tak jak ci wspominałem, zobaczymy czy do kolejnych wyborów się utrzymają w grupie, bo już widzisz co się dzieje, jedni na drugich pierdolą.



Skąd wiesz, że przy frekwencji 50% konfa nie miałaby tyle samo głosów?
 
Konfy nikt nie wydymal bo nie miał kto
Chyba nie wierzysz sam w to co piszesz. Nie śledziłeś tego? Bo tylko to tłumaczy takie przekonanie. Totalne zamilczenie konfy w tvp, tvn od lat, odpalenie taśmy Banasia na dzień przed ciszą wyborczą. W TVN paszkwile na temat konfy, nie nikt ich nie wychujał :facepalm:

Wyobraź sobie, że właśnie duża frekwencja plus powyższe faktory może spowodować spadek procentowy takiej wschodzącej partii jak konfederacja, bo wtedy wchuj ludzi wspiera jakieś przybudówki rudych chujów typu 3noga, samych chujów (PO) i pojebów (PiS). A oni jednak zaliczyli procentowy wzrost, nie wielki ale jednak.
---------------
@Siedem
Dodam jeszcze, że duża frekwencja zwiększa liczbę wyborców niezorientowanych, kierujących się np. wyglądem kandydatów, tembrem głosu, fryzurą, jakością/wyglądem garnituru/kiecki, pozycji itd. Dlatego właśnie celebryci i inni o dobrej prezencji tak silnie nawołują, by iść na wybory.
 
Last edited:
I dobrze. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców to chujowy postulat
Dlatego wspierasz to co chujowe, w Twoim pojęciu oczywiście. Wystarczy, że coś za takie uchodzi w Twojej głowie, cyk - wspierasz. Nie, tak nie jest - po prostu wiesz, że oni będą w Twoim pojęciu kocopoły pierdolić, byleby zdobyć głosy, a potem się z tego wycofają. Sęk w tym, że masz trudności w odóżnieniu dobrych, od złych postulatów.
 
Chyba nie wierzysz sam w to co piszesz. Nie śledziłeś tego? Bo tylko to tłumaczy takie przekonanie. Totalne zamilczenie konfy w tvp, tvn od lat, odpalenie taśmy Banasia na dzień przed ciszą wyborczą. W TVN paszkwile na temat konfy, nie nikt ich nie wychujał :facepalm:

Wyobraź sobie, że właśnie duża frekwencja plus powyższe faktory może spowodować spadek procentowy takiej wschodzącej partii jak konfederacja, bo wtedy wchuj ludzi wspiera jakieś przybudówki rudych chujów typu 3noga, samych chujów (PO) i pojebów (PiS). A oni jednak zaliczyli procentowy wzrost, nie wielki ale jednak.
---------------
@Siedem
Dodam jeszcze, że duża frekwencja zwiększa liczbę wyborców niezorientowanych, kierujących się np. wyglądem kandydatów, tembrem głosu, fryzurą, jakością/wyglądem garnituru/kiecki, pozycji itd. Dlatego właśnie celebryci i inni o dobrej prezencji tak silnie nawołują, by iść na wybory.
Okej okej, napisałem ci wszystko w poprzednim poście, nie czekaj na odpowiedź.
 
FB_IMG_1697661102631.jpg
9
 
Dlatego wspierasz to co chujowe, w Twoim pojęciu oczywiście. Wystarczy, że coś za takie uchodzi w Twojej głowie, cyk - wspierasz. Nie, tak nie jest - po prostu wiesz, że oni będą w Twoim pojęciu kocopoły pierdolić, byleby zdobyć głosy, a potem się z tego wycofają. Sęk w tym, że masz trudności w odóżnieniu dobrych, od złych postulatów.

Głosowałem na KO a nie Trzecia Drogę
 
Postkomuna 18 lat czekała żeby się znowu dorwać do koryta i teraz będą wierzgać do upadłego. Zresztą przez taki czas oni bardziej się przejmowali czystością lewicową, niż chociażby realpolitik. Jak pisałem wcześniej, Tusk będzie musiał stawać na uszach, żeby utrzymać taką koalicję. Gierki z Olechowskim i Schetyną to przy tym przedszkole, zwłaszcza jak się odpali taka Żukowska :lol:
 
Back
Top