Polityka

Ostatnio kłóciłem się z Ninja o patriarchacie który ogranicza swobodę kobiet, narzuca obowiązki dla mężczyzn i kobiet itd. Do tego się odnosiłem, nie pisałem nic o żadnej partii. Debilu, który nie rozumie prostego komentarza panmaca, który stwierdził fakt.
Ty pierdolnięty jesteś. Gadamy o polityce, panmac mówi o dwóch obozach, ty sie wpierdalasz z jakimś gownem o prawach kobiet, a po tym jak ci mówię, że w Polsce nie ma partii, która ograniczyłaby prawa kobiet, wyjeżdżasz mi z tym, że ty z ninja gadałeś o patriarchacie. Chuj mnie obchodzi o czym z nim rozmawiałeś i nie wiem po co w ogóle w tym momencie z tym wyjeżdżasz typie
 
Ty pierdolnięty jesteś. Gadamy o polityce, panmac mówi o dwóch obozach, ty sie wpierdalasz z jakimś gownem o prawach kobiet, a po tym jak ci mówię, że w Polsce nie ma partii, która ograniczyłaby prawa kobiet, wyjeżdżasz mi z tym, że ty z ninja gadałeś o patriarchacie. Chuj mnie obchodzi o czym z nim rozmawiałeś i nie wiem po co w ogóle w tym momencie z tym wyjeżdżasz typie


No to uznajmy, że jesteśmy debilami. Ty, bo nie miałeś na myśli iż moje poglądy są debilne, Ty, bo prostego komentarza Panmaca nie zrozumiałeś i się zesrales.
 
Masz - napisałem Ci z dużej litery żebyś nie czuł się dyskryminowany :korwinlaugh:

danke-donald-tusk.gif
 
No to uznajmy, że jesteśmy debilami. Ty, bo nie miałeś na myśli iż moje poglądy są debilne, Ty, bo prostego komentarza Panmaca nie zrozumiałeś i się zesrales.
Nie, to ty jesteś idiotą, bo znowu wmawiasz coś swojemu rozmówcy. Panmac właśnie napisał to samo, co ja przed chwilą, o dwóch głównych obozach. Ale ty dalej wylewasz swoje urojenia na forum, że niby ja czegoś nie zrozumiałem.
 
Właśnie o to chodzi co trzeba zrobić żeby ich nie skończyć , każdy debil który zacznie jakieś studium turystyki w pultusku kurs magisterski to skończy .
O poważnych studiach można rozmawiać kiedy mamy do czynienia z top10 politechnik i wydziały inżynierskie gdzie trudno kupić prace, kiedy prof ma kilku magistrantów i prace trzeba robić na miejscu. Niemal cała reszta to kpina. Obecnie nie ma co wierzyć na słowo. Robisz na miejscu, najlepiej robotyka informatyka i wówczas możesz niec wkład w rozwój Polski poza machaniem flagom
Zapomniałeś o: prawnikach, lekarzach, lingwistyce stosowanej, ekonomii, studiach uniwersyteckich. To idę se flagą pomachać, nie kończyłem polibudy
 
Nie, to ty jesteś idiotą, bo znowu wmawiasz coś swojemu rozmówcy. Panmac właśnie napisał to samo, co ja przed chwilą, o dwóch głównych obozach. Ale ty dalej wylewasz swoje urojenia na forum, że niby ja czegoś nie zrozumiałem.


Fakt, obozów jest więcej, główne są dwa.
 
Widzę, że w internecie, u ludzi pierdolniętych, wciąż trwa retoryka, że opozycja wygrała jakieś wybory, tak jak się ich wszystkich zsumuje razem :mamed:

Życzeniowe myślenie widzę, jak u dzieci, PiS wygrał wybory a nie opozycja i zaraz będzie miał większość, bo dla Kaczyńskiego takie Hołownie i Kosiniaki to jak przedszkolaki a i Konfa może dopomóc.
Ale będzie wycie :antonio:
Będzie miał...krzywe nogi jak srał. Kaczyński to socjopata otoczony warunkiem robiacych mu gałę klakierów. Teraz zero niczym Brutus wsadzi mu brudnego palucha prosto w rzyć, a tuzy intelektu w postaci Suskich i Krasulskich się odwrócą. Kaczuch jest skonczony, a te mendy z ZP zagryza sie same. Konfa im pomoże, to fakt.
 
Widzę, że w internecie, u ludzi pierdolniętych, wciąż trwa retoryka, że opozycja wygrała jakieś wybory, tak jak się ich wszystkich zsumuje razem :mamed:

Życzeniowe myślenie widzę, jak u dzieci, PiS wygrał wybory a nie opozycja i zaraz będzie miał większość, bo dla Kaczyńskiego takie Hołownie i Kosiniaki to jak przedszkolaki a i Konfa może dopomóc.
Ale będzie wycie :antonio:
Przecież tak będzie, zawsze ktoś się wyłamie na głosowaniu a konfederacja jakby nie patrzeć ma poglądy bliżej PiS niż tych jebnyxh lewaków więc siłą rzeczy będą głosować podobnie do PiSu, PSL tak samo, a i jakiś ancymon spod skrzydła Tuska się wstrzyma od głosu albo zagłosuje wbrew rudemu i będzie git, ja tam jeszcze nie płacze że władze przejmuje rudy patałach z pedałami, na spokojnie.


A tak wogole to tutaj tak zawsze dupy w tym temacie trzaskają czy tylko podczas wyborów?
 
Ty pierdolnięty jesteś. Gadamy o polityce, panmac mówi o dwóch obozach, ty sie wpierdalasz z jakimś gownem o prawach kobiet, a po tym jak ci mówię, że w Polsce nie ma partii, która ograniczyłaby prawa kobiet, wyjeżdżasz mi z tym, że ty z ninja gadałeś o patriarchacie. Chuj mnie obchodzi o czym z nim rozmawiałeś i nie wiem po co w ogóle w tym momencie z tym wyjeżdżasz typie
Zamnij mordę,,,,, debilu debilowaty ty nie do tego się odnosiłem, debilu
 
Będzie miał...krzywe nogi jak srał. Kaczyński to socjopata otoczony warunkiem robiacych mu gałę klakierów. Teraz zero niczym Brutus wsadzi mu brudnego palucha prosto w rzyć, a tuzy intelektu w postaci Suskich i Krasulskich się odwrócą. Kaczuch jest skonczony, a te mendy z ZP zagryza sie same. Konfa im pomoże, to fakt.
Kwestia krótkiego czasu kiedy kaczora będzie trzeba trocinami wypchać żeby dało się pokazać
 
Warto również przypomnieć o zapisach z wcześniejszej o 2 lata od Deklaracji Krakowskiej - deklaracji ideowej przyjętej przez Klub Poselski Platforma Obywatelska:

- "Fundamentem cywilizacji Zachodu jest Dekalog. Wierzymy wspólnie w trwałą wartość norm w nim zawartych. (...) Dlatego zadaniem Państwa jest roztropne wspieranie rodziny i tradycyjnych norm obyczajowych, służących jej trwałości i rozwojowi. Dlatego prawo winno ochraniać życie ludzkie, tak jak czyni to obowiązujące dziś w Polsce ustawodawstwo, zakazując również eutanazji i ograniczając badania genetyczne."

„Zdolność człowieka do inicjatywy i przedsiębiorczości stanowi źródło bogactwa społecznego, zaś wolny rynek jest najbardziej skutecznym narzędziem wykorzystywania zasobów i zaspokajania potrzeb”. Te słowa Jana Pawła II, pochodzące z encykliki Centesimus Annus (IV, 32, 34), dobrze wyrażają nasze przekonanie o wartości twórczego i aktywnego wysiłku człowieka w procesie gospodarczym."

@Karateka@ Gietrzwałd! :wtf2:

A oto fragmenty dokumentu programowego PO - „Państwo dla obywateli. Plan rządzenia 2005-2009”:

"Wierzymy bowiem w to, że świat najlepszy z możliwych to taki, w którym ład zbiorowy chroniony jest
dzięki tradycji rodziny, sile instytucji religijnych i politycznych, zaś życie gospodarcze niesie postęp dzięki temu, że rządzi się regułami wolności i konkurencji.

"Trzecia wielka dziedzina Planu Rządzenia – to plan przekształcenia, w ciągu 4 lat, gospodarki polskiej w jedną z najbardziej konkurencyjnych w Unii Europejskiej. Tu mieści się zarówno
projekt zmniejszenia klina podatkowego wraz z przełomowym konceptem podatku liniowego, jak i projekty deregulacji życia gospodarczego i twardego ścinania rozbudowanych kosztów państwa"

"plan twardej obrony i promocji interesu polskiego na zewnątrz kraju, w głównej mierze wewnątrz Unii Europejskiej."
 
Back
Top