Polityka

Widzę, że w internecie, u ludzi pierdolniętych, wciąż trwa retoryka, że opozycja wygrała jakieś wybory, tak jak się ich wszystkich zsumuje razem :mamed:

Życzeniowe myślenie widzę, jak u dzieci, PiS wygrał wybory a nie opozycja i zaraz będzie miał większość, bo dla Kaczyńskiego takie Hołownie i Kosiniaki to jak przedszkolaki a i Konfa może dopomóc.
Ale będzie wycie :antonio:
 
Last edited:
Jankowski jest foliarzem z krwii i kosci to na bank go zostawią. Gawryluk też zostanie.
Polsat swoich ludzi nie wyrzuca, po prostu w zależności od tego kto akurat jest przy władzy to głównymi twarzami stacji robi tych, któryś aktualnej władzy sprzyjają. Jak PO rządziło to Gugala był szefem, bo to Pełowiec, jak przyszedł PiS to Gugałę schowali, a Gawryluk została szefem, bo to Pisiorka, teraz znowu będzie Gugała, Gawryluk będzie nikim znaczącym, aż do kolejnej zmiany.
 
F8s9UlKWkAAWy5G
Dawno nie widziałem tak dobrego mema hehe
 
Właśnie o to chodzi co trzeba zrobić żeby ich nie skończyć , każdy debil który zacznie jakieś studium turystyki w pultusku kurs magisterski to skończy .
O poważnych studiach można rozmawiać kiedy mamy do czynienia z top10 politechnik i wydziały inżynierskie gdzie trudno kupić prace, kiedy prof ma kilku magistrantów i prace trzeba robić na miejscu. Niemal cała reszta to kpina. Obecnie nie ma co wierzyć na słowo. Robisz na miejscu, najlepiej robotyka informatyka i wówczas możesz niec wkład w rozwój Polski poza machaniem flagom
Jakim debilem trzeba być, by nie ogarnąć podstawowych zasad pisowni i gramatyki języka ojczystego? :siara:
Jakby co to pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać. :einsteinsmoke:
 
Jakim debilem trzeba być, by nie ogarnąć podstawowych zasad pisowni i gramatyki języka ojczystego? :siara:
Jakby co to pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać. :einsteinsmoke:
Mam w dópie mam Teoje zazady pisowni
Trzeba być ślepym na palec żeby nie widzieć ze to po to zevy tacy prawiliniaki jsk ty siem dowalali
 
Jedni wala konia z satysfakcji, inni się kilka razy dziennie potrafią zesrać z złości.

Lubię ten temat i obserwacje stad.
 
Byku, napisałem jedno zdanie, a i tak nie zrozumiałeś, duża sztuka :conorsalute:
Bardzo dobrze cię zrozumiałem. Uważasz, że każdy tylko nadaje z jednej strony na drugą, że w Polsce są dwa obozy. Nie wiem co tam było nie do zrozumienia, ja się po prostu z tym nie zgadzam. Dlatego dopisałem to o debilach ale to widocznie ty mnie nie zrozumiałeś.
Jakie moje poglądy polityczne są odkejone? To, że nie uważam iż kobiety powinny mieć ograniczone prawa?
Już za samo to, że o tym wspominasz jesteś odklejencem. Nie ma w Polsce partii, która mogłaby ograniczyć prawa kobiet, no chyba żeby je zrównać do praw mężczyzn.
 
Bardzo dobrze cię zrozumiałem. Uważasz, że każdy tylko nadaje z jednej strony na drugą, że w Polsce są dwa obozy. Nie wiem co tam było nie do zrozumienia, ja się po prostu z tym nie zgadzam. Dlatego dopisałem to o debilach ale to widocznie ty mnie nie zrozumiałeś.

Już za samo to, że o tym wspominasz jesteś odklejencem. Nie ma w Polsce partii, która mogłaby ograniczyć prawa kobiet, no chyba żeby je zrównać do praw mężczyzn.

Ostatnio kłóciłem się z Ninja o patriarchacie który ogranicza swobodę kobiet, narzuca obowiązki dla mężczyzn i kobiet itd. Do tego się odnosiłem, nie pisałem nic o żadnej partii. Debilu, który nie rozumie prostego komentarza panmaca, który stwierdził fakt.
 
Bardzo dobrze cię zrozumiałem. Uważasz, że każdy tylko nadaje z jednej strony na drugą, że w Polsce są dwa obozy. Nie wiem co tam było nie do zrozumienia, ja się po prostu z tym nie zgadzam. Dlatego dopisałem to o debilach ale to widocznie ty mnie nie zrozumiałeś.
Są dwa obozy główne, plus pomniejsze jak lewaki i konfiarze i nie ma co temu zaprzeczać. Dla fana konfy lewak jest odklejeńcem, dla lewaka konfiarz jest odklejencem, po vs. pis. i w tym poście ze swojego punktu widzenia każdy może widzieć tego drugiego. Dla ciebie debilem może być ktoś inny niż dla osoby x.
 
Back
Top