Polityka

Ilu znajomych nie mam i ile związków obserwuję, w tym swój to najczęściej jest tak, że to baba z braku zainteresowań zaczyna się interesować wyłącznie tym co robi jej mężczyzna i sobie upierdala różne rzeczy w głowie na tyle intensywnie, że jak facet wróci do domu z pracy to nie ma chwili dla siebie tylko od razu następuje atak
Wydałem kiedyś podobną opinię to jak na mnie pantofle skoczyły w dziale sercowym.
:beczka:
 
A niech się abortują byle nie za moje pieniądze z podatków. Aborcja to dla mnie ciężki temat bo z jednej strony jestem przeciwny, a z drugiej strony dużo czasu spędziłem w przeróżnych domach dziecka i to jest bardzo ciężki start w zyciu. Albo trafić na matkę, ojca patologie dla których jesteś nic nie wart. Temat aborcji jest dla mnie w tym momencie zycia nie do rozwiązania. Rozumiem jedna stronę i rozumiem drugą strone. Oczywiscie pomijając kurwy co się puszczają i dlatego chcą skrobać.

Jak nie z podatków, to uważasz że zgwałcona 18 latka powinna organizować zrzutkę w internecie na aborcję?
 
Jak nie z podatków, to uważasz że zgwałcona 18 latka powinna organizować zrzutkę w internecie na aborcję?
Nie chodzi mi o takie skrajne przypadki. Myślałem, ze nie potrzeba w ogóle tego pisać bo to oczywiste. Myliłem się.
Chodzi mi o to, ze jak ktos chce wyskrobac dziecko bo zwyczajnie go nie chce albo wie, ze soboe nie poradzi. to niech to robia jak w Czechach. Legalny zabieg w prywatnej klinice, a nie NFZ.
Dla mnie jest to niemoralne zebym dokladał swoje dwa grosze do tego. Nie chcesz dziecka? Rozumiem Cię, ale musisz sama za to zapłacic. Tak samo z antykoncepcją.
 
F8gd0HYXIAA7flE.jpeg
:awesome:
 
Nie chodzi mi o takie skrajne przypadki. Myślałem, ze nie potrzeba w ogóle tego pisać bo to oczywiste. Myliłem się.
Chodzi mi o to, ze jak ktos chce wyskrobac dziecko bo zwyczajnie go nie chce albo wie, ze soboe nie poradzi. to niech to robia jak w Czechach. Legalny zabieg w prywatnej klinice, a nie NFZ.
Dla mnie jest to niemoralne zebym dokladał swoje dwa grosze do tego. Nie chcesz dziecka? Rozumiem Cię, ale musisz sama za to zapłacic. Tak samo z antykoncepcją.

Wolałem zapytać i chyba słusznie bo @ninja tak od razu by nie dał kasy z podatków.

Co do rozwiązania ala Czechy to czemu nie :)
 
Wolałem zapytać i chyba słusznie bo @ninja czekałby aż będzie prawomocny wyrok za gwałt.

Co do rozwiązania ala Czechy to czemu nie :)
Widzę, że wciąż nie doczytałeś, jak Ty sobie w życiu radzisz z podstawowymi rzeczami to ja nie mam pojęcia.
:beczka:

Szapagate otrząśnij się już, Twoi wygrali, wróć na ziemię. Czytaj całą wypowiedź.
 
Ale próbował i to kilka razy. Studia konczyli czasem prawdziwi debile patrz purpurator. Dla mnie to nie jest zaden wyznacznik i żeby nie było 'jestę magistrę'.
Właśnie o to chodzi co trzeba zrobić żeby ich nie skończyć , każdy debil który zacznie jakieś studium turystyki w pultusku kurs magisterski to skończy .
O poważnych studiach można rozmawiać kiedy mamy do czynienia z top10 politechnik i wydziały inżynierskie gdzie trudno kupić prace, kiedy prof ma kilku magistrantów i prace trzeba robić na miejscu. Niemal cała reszta to kpina. Obecnie nie ma co wierzyć na słowo. Robisz na miejscu, najlepiej robotyka informatyka i wówczas możesz niec wkład w rozwój Polski poza machaniem flagom
 
Właśnie o to chodzi co trzeba zrobić żeby ich nie skończyć , każdy debil który zacznie jakieś studium turystyki w pultusku kurs magisterski to skończy .
O poważnych studiach można rozmawiać kiedy mamy do czynienia z top10 politechnik i wydziały inżynierskie gdzie trudno kupić prace, kiedy prof ma kilku magistrantów i prace trzeba robić na miejscu. Niemal cała reszta to kpina. Obecnie nie ma co wierzyć na słowo. Robisz na miejscu, najlepiej robotyka informatyka i wówczas możesz niec wkład w rozwój Polski poza machaniem flagom
Politechnika też już obnizyla poziom na maksa. Politechnika Gdańska robotyka to trzeba byc debilem zeby magisterki przynajmniej na tym nie zrobic.
Duzo osób olewa po prostu kończenie politechniki kiedy zdają sobie sprawe l, ze po ukończeniu maja tylko papier, a wiedzę mają większą niż wykladowca danego przedmiotu. Z reszta wlasnie na politechnikach najczęściej zdaża się, ze zabierają juz takiego drugoroczniaka na kontrakt i tyle mu się opłaca potem ja skończyć.
 
PIS już nie u władzy, to RMF może spokojnie wyrzucić tego pisowca i Ziemca, podobnie jak Polsat zaraz schowa do szafy Gawryluk, a szefem znowu zrobi Gugałę.
A ten łysy z polsatu co tu go chcieli bić? Co z nim? W ogóle co to za łysy? Chodzi o Kojaka?
 
Ci wszyscy Polacy mieli 8 lat, żeby wrócić do dobrobytu PiSu.
Mieli też naście lat za granicą, żeby się napatrzeć na gwałty brudasów na rdzennych Europejkach i europejskiej kulturze.

Dziwne, że widząc polski dobrobyt i te wszystkie gwałty i chordy na ulicach, nie dość, że nie zdecydowali się wrócić, to jeszcze na KO głosowali.

:zakręcony:
Mówisz o tej całej patologii po zawodówkach i z wyrokami, o których się ciągle słyszy w kontekście polskiej emigracji czy kiedy głosują na KO to nagle stają się wysumblimowaną elitą, światową i światłą, potrafiącą bezbłędnie ocenić sytuacje polityczne, ekonomiczne, społeczne itd. w obydwu krajach a nawet w całej Europie?

putinlaugh.gif
 
Ale to dlatego, że Polki lubią być gwałcone przez muslimów. Nie czytałeś na forum, że Polki nie myślą o niczym innym tylko by ruchać czarne kutasy?
To pewnie na gwałty przymykają oko.
Ano przymykają. Widzisz, ostatnio jak tę blondyneczkę zgwałcił i zabił w Grecji to kobietki skupiły się głównie na tym, że to nie szkodzi bo Polacy też gwałcą!
 
Ci wszyscy Polacy mieli 8 lat, żeby wrócić do dobrobytu PiSu.
Mieli też naście lat za granicą, żeby się napatrzeć na gwałty brudasów na rdzennych Europejkach i europejskiej kulturze.

Dziwne, że widząc polski dobrobyt i te wszystkie gwałty i chordy na ulicach, nie dość, że nie zdecydowali się wrócić, to jeszcze na KO głosowali.

:zakręcony:

:juanlaugh:
 
Back
Top