Polityka

że koalicjanci Twoich wybrańców kłamali:


jhon-made-wall-street.gif

Pozdrawiamy przedsiębiorców, którzy dali się na to złapać.
 
Treść tego tweeta, jeśli się komuś nie chce klikać:
Jeśli ktokolwiek wątpi w to, że "100 konkretów w 100 dni" Koalicji Obywatelskiej da się zrealizować albo wcześniej trzeba sprawdzić, w jakim stanie jest budżet państwa, to pragnę przypomnień słowa Donalda Tuska z Tarnowa, kiedy ogłaszał ten program: "Jeśli w Polsce znowu nastanie rząd odpowiedzialny, który WIE, NA CZYM POLEGA GOSPODARKA, to pieniądze znajdą się w sposób niemalże AUTOMATYCZNY".

"Wiecie, z czego można sfinansować ten program 100 konkretów w 100 dni? Z UCZCIWOŚCI, kompetencji, DOBREJ REPUTACJI przyszłego rządu".

Jeśli zatem ktokolwiek ma jakieś "ale" co do realności obietnic KO, bądź chce coś sprawdzać przed ich realizacją, to znaczy, że według niego rząd PO będzie nieuczciwy i nie będzie się znał na gospodarce. Jeśli ktokolwiek z KO uzależnia realizację "100 konkretów" od stanu budżetu, to znaczy, że wątpi we WŁASNĄ uczciwość i kompetencje. A jeśli ktoś z przyszłych koalicjantów ma jakieś "ale" (tak jak Ryszard Petru), to rzuca ciężkie oskarżenie wobec swojego, przyszłego premiera.

 
Na dobranoc lub do śniadanka/porannej kawki:

"Wybudzić z medialnej hipnozy, można tylko ludzi, którzy mają zdrowy kręgosłup moralny i są zdrowi moralnie, gdyż jedynie oni, są w stanie szczerze poddać w wątpliwość swoje dotychczasowe poglądy. Tylko takich ludzi stać na szczere przyznanie sobie samemu nawet po cichu w duchu, że się myliłem. Nieomylnych, nowoczesnych wykształconych, zadufanych w sobie, przekonanych o swej nieomylności chorych moralnie i intelektualnie idiotów, pozostawcie w spokoju i ich przekonaniu, głębokiej wierze, że wszystko jest cacy a system jedyne co ma na celu – to ich ochronę, dobro, zdrowie i dobrobyt."
 
WSI24 :DC:
Po niedzielnych wyborach parlamentarnych, okres promocyjny zakończył się i kanały są znowu zakodowane w najtańszych pakietach.

 
Na dobranoc lub do śniadanka/porannej kawki:

"Wybudzić z medialnej hipnozy, można tylko ludzi, którzy mają zdrowy kręgosłup moralny i są zdrowi moralnie, gdyż jedynie oni, są w stanie szczerze poddać w wątpliwość swoje dotychczasowe poglądy. Tylko takich ludzi stać na szczere przyznanie sobie samemu nawet po cichu w duchu, że się myliłem. Nieomylnych, nowoczesnych wykształconych, zadufanych w sobie, przekonanych o swej nieomylności chorych moralnie i intelektualnie idiotów, pozostawcie w spokoju i ich przekonaniu, głębokiej wierze, że wszystko jest cacy a system jedyne co ma na celu – to ich ochronę, dobro, zdrowie i dobrobyt."
To oredzie Korwina do kolegow z partii przed ustaleniem list wyborczych Konfederacji?

Tam bylo chyba nie za duzo wyksztalconych, ale za to duzo poddajacych rzeczywistosc w watpliwosc.
 
Czytanie jak się lwica oślica lewicy Anna Maria odpala to coś pięknego, każdy wpis można powiedzieć, że mógłby na cohones należeć do komentarza roku. Polecam jej profil na X.
:beczka:
Ta baba jest tak zjebana, że szkoda słów. Przecież to jest intelekt rozwielitki i uroda stułbi, po co oni ją trzymają, niech idzie do PiS.
 
Żarty się skończyły. To jest wojna! Murem za Korwinem!



20231019_084304.jpg

Konfederacja musi iść za radą Cejrowskiego, inaczej będzie drugim PSLem. Nie oddajcie władzy miękiszonom! Przekaz musi być konkretny! Krulu wróć!



Odebrać prawa wyborcze emerytom!

 
Last edited:
O tym pisałem. Ci ludzie swoją głupotą i nienawiścią do pisu zablokowali jedyną furtkę jaką mieliśmy.
:siara:
Nie mogą pojąć dlaczego taki baran jeden z drugim mógł pójść zagłosować na KO czy lewicę,
ale nie wziąć karty referendum i zagłosować przynajmniej w jednej kratce, że nie chce uchodźców...
Skala nienawiści do kaczora jest dla mnie niepojęta. Ja też nie głosowałem na pis ale w referendum oddałem głos.
 
Back
Top