Polityka

Ja powiedziałem że wprowadzenie pomysłu Mentzena z tego filmiku byłoby złe pacjentów a byłyby to żniwa dla lekarzy.
Tak samo jak pomysł Berkowicza z bonem 4 tys zł
Temat wypowiedzi polityków Konfederacji a programu tej partii, 100 ustaw Mentzena (ktore jak Dziambor mówił Mentzen nie konsultował zbytnio i postawił innych przed faktem dokonanym) oraz ta słynna podpisana konfederacja ktora cofnęłaby Polskę w rozwoju to inny temat.
Jedynym programem z którego ewentualnie będą rozliczani to ten zamieszczony na ich stronie i o tym pisałem. Gadanie o nieaktualnych stu ustawach Mentzena, jaj również przywoływanie nieaktualnych wypowiedzi jak argument za tym, że właśnie to będą próbowali wprowadzać jest nie tyle infantylne co równoznaczne z wiarą, że rozmawia się z równie infantylnym oponentem. Boże - czego ten Bezimienny nie wymyśli jeszcze, by podeprzeć swoje przekonanie, że nie ma na kogo głosować. Nawet jeśli tak jest w istocie, że nikt nie jest wart głosu - to Twoje "argumenty" za tym idące mogą łykać tylko Ci POPiSowi (plus Ci wspierający chujownię, lewicę, psl, itd) - pożyteczni idioci, których dupy pieką, bo konfa ma wciąż coraz to większe poparcie lub niezdecydowani, nie orientujący się lub manipulowani przekazem z tvp/tvn.

O jakiej podpisanej konfederacji piszesz? Bo jeśli mówisz o tzw akcie gietrzwałdzkim to abyś mógł uchodzić za choć trochę bezstronnego i trafnie punktującego w związku z tym - musiałbyś odpowiedzieć na problem, który podałem karatece do rozwiązania, a więc: "To wskaż stosowne frazy z tego aktu z których wywiodłeś zamordyzm (w Twoim przyoadku będzie to "cofnięcie Polski w rozwoju") i pokaż wspólne elementy z programem konfy."
 
Jedynym programem z którego ewentualnie będą rozliczani to ten zamieszczony na ich stronie i o tym pisałem.

Mnie interesuje co oni chcą wprowadzić, a nie bzdury które wpisali do programu by zdobyć głosy idiotów.

"Wpisuje się do programu to, co idiota zrozumie. Ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji, żebyśmy to jasno powiedzieli." Janusz Korwin-Mikke. Jedynka w Warszawie.

Gadanie o nieaktualnych stu ustawach Mentzena, jaj również przywoływanie nieaktualnych wypowiedzi jak argument za tym, że właśnie to będą próbowali wprowadzać jest nie tyle infantylne co równoznaczne z wiarą, że rozmawia się z równie infantylnym oponentem.

Bo napisanie 100 ustaw i głoszenie wszem i wobec, że są gotowe do złożenia w sejmie, a później udawanie że się tego nie mówiło to nie jest nic infantylnego? Gdyby wtedy wygrali wybory to by złożyłi te 100 ustaw czy kłamano by zdobyć głosy idiotów?
 
  • Like
Reactions: spa

ale przecież ten pokemon z Greenpeacu mówił u Mazurka o efekcie skali i że to wpłynie na mniejsze ceny elektryków :waldeklaugh:
A na poważnie to np. taki Singapur od dawna ma limit samochodów które mogą być zarejestrowane i duże kary za jazde niezarejestrowanym samochodem tylko przed tym mocno w metro inwestowali.
W ogóle ciekawy kraj, który zrobił gigantyczny skok głównie dzięki temu człowiekowi
Lee Kuan Yew

1691756067512.png

Dość odważny polityk bo udało mu się zapanować nad krajem, który kompletną mieszanką ludności: Hindusi, Chińczycy, Muzułmanie, Chrześcijanie o narodowościach nie wspominając.
Jeszcze te wypowiedzi, że Zachód jest zacofany, bo jak ktoś zacznie chwalić Hitlera to jest wyciszany, a jak duchowni muzułmańscy nawołują do popełnienia przestępstw to nic im się nie dzieje.
Kara śmierci za przemyt narkotyków, olbrzymie kary za korupcje, ale za to gigantyczne pensje polityków, ciekawy system edukacji oraz służby zdrowia.

Dużo polityków nie tylko polskich kopiuje jego wypowiedzi, a co ciekawe Mentzen trochę też inspiruje się jego stylem odpowiadania na pytania podczas wywiadów (zwłaszcza ten ostatni dla Faktu) i kurczę musiałbym poszukać ale coś mi się zdaje, że znalazłbym odpowiedzi jeden do jeden prawie takie same xD
 
Kto popiera tę Narnìę?




Szach mat gangusy! XD


U nas tez tak moze byc




Wuut? To nie wiedzial ze najemnicy są płatni?


XD


Administracja












XD


Spoiler alert te teorie konspiracyjne XD


Rosjanie barkami/promami transportuja pociagi z dostawami broni (krym)




XD






Za Afryke? No ale to pewnie fejk jest, trzeba poczekac...



Gotowane, obrane ziemniaki są używane w gastro od dziesiątek chyba już lat
 
Jedynym programem z którego ewentualnie będą rozliczani to ten zamieszczony na ich stronie i o tym pisałem. Gadanie o nieaktualnych stu ustawach Mentzena, jaj również przywoływanie nieaktualnych wypowiedzi jak argument za tym, że właśnie to będą próbowali wprowadzać jest nie tyle infantylne co równoznaczne z wiarą, że rozmawia się z równie infantylnym oponentem. Boże - czego ten Bezimienny nie wymyśli jeszcze, by podeprzeć swoje przekonanie, że nie ma na kogo głosować. Nawet jeśli tak jest w istocie, że nikt nie jest wart głosu - to Twoje "argumenty" za tym idące mogą łykać tylko Ci POPiSowi (plus Ci wspierający chujownię, lewicę, psl, itd) - pożyteczni idioci, których dupy pieką, bo konfa ma wciąż coraz to większe poparcie lub niezdecydowani, nie orientujący się lub manipulowani przekazem z tvp/tvn.

O jakiej podpisanej konfederacji piszesz? Bo jeśli mówisz o tzw akcie gietrzwałdzkim to abyś mógł uchodzić za choć trochę bezstronnego i trafnie punktującego w związku z tym - musiałbyś odpowiedzieć na problem, który podałem karatece do rozwiązania, a więc: "To wskaż stosowne frazy z tego aktu z których wywiodłeś zamordyzm (w Twoim przyoadku będzie to "cofnięcie Polski w rozwoju") i pokaż wspólne elementy z programem konfy."
ale o jakim programie mówisz?
Ruchu Narodowego pełnego krytyki liberalnej polityki gospodarczej oraz wizją wyjścia z UE, ale spoko bo zrobimy taki skrajny protekcjonizm że wszystko będzie OK?
Czy programie Konfederacji gdzie nie ma zbytnio konkretów?
Już robiłem w tym temacie śledzenie programu Konfederacji oraz RN no i trzeba przyznać, że narodowcy są konkretniejsi tylko gdyby oni wprowadzili to w życie to Polska cofnęłaby się w rozwoju...
Programu Braunowców nawet nie chce mi się czytać bo to pewnie taki sam odlot jak przy czytaniu programu Razem, już nie mówiąc o tym jakim skończonym hipokrytą i obłudnikiem jest Braun....
Próbowali zdobyć głosy rolników i są punktowani przez środowiska antyPiSowski i wcale nie chodzi mi o AgroUnie i tak w nieskończoność można.
Oni są w takim merytorycznej formie, że byliby smutni gdyby dostali się do władzy bo nagle....
... kurczę trzeba byłoby na szybko wymyślać plan rządzenia, a bo będąc w opozycji można stosować taktykę: ja was rzucam pomysł wy go łapcie. Nawet kiedyś Wipler z nich kpił że to są ludzie na poziomie: wyjdziemy z UE wysyłając list polecony pocztą do Brukseli, a większość rzeczy załatwimy jedną ustawą.
Nie podoba wam się? Hosting wygasł, to są ustawy Mentzena ale proszę mnie z nimi nie łączyć, sam ich nie pisałem, a tak w ogóle jestem doktorem ekonomii...


Jedyne co można powiedzieć o tej partii to że jest partią buntu, może zablokują jakieś ustawy (dlatego może nawet są pożyteczni w Sejmie jako jakieś 10% posłów), ale partie buntu nic nie stworzą, ale nie da się udownić że to są jacyś wolnościowcy. Ruch Narodowy na fejsie oburzony bo sąd uniewinnił Nergala i jednocześnie: halo fejs, ja nie chce bana na konto Konfederacji... Wolność dla fajnych a dla niefajnych wyrok? Kurczę tylko powstaje pytanie: od czego zależy ta fajność? Bo koledzy kamraci Brauna od tekstów "srać na Biblie" mają spokój...

Co najwyżej zbierają lajki pod tekstami: zero ograniczeń prędkości, recepty po co komu to potrzebne, a kiedyś w XIX wieku to było.
Oglądałeś debatę Napierały z JKM?
Uważasz, że gdyby wprowadzono 100 ustaw Mentzena to Polska byłaby bezpieczniejszym i bardziej wolnościowym krajem?

Wszystko fajnie, nawet bym zniósł ich szaleństwa, jakieś odloty podczas debat i wywiadów tylko jedno mnie zastanawia: co jest dla nich ważniejszego? Gospodarka czy sprawy światopoglądowe?
To jest fajny filmik byłego asystenta JKM


Podsumowując: mam nadzieje tylko, że kamraci i Korwiniści wezmą zamkną JKM i Brauna w piwnicy na czas kampanii wyborczej, bo jeśli tego nie zrobią i znowu powtórzy się 2015 rok gdzie dzięki Razem, Palikotowi i Korwinistom Kaczyński zdobył samodzielne rządy -to będą współwinni kolejnych rządów PiSu...

W ogóle uważam, że gdyby nie Mentzen i Wipler to samo rozważanie czy głosować na Konfederacje byłoby bez sensu. Reszta Konfederatów pozostała na etapie bycia w młodzieżówce i chodzenia do programu Młodzież kontra -zwłaszcza Berkowicz

EDIT: ćwiczenie wyobraźni czy Konfederacja jest merytoryczna: wyobrażenie sobie kogo oni by obsadzili jako ministrów. Kurczę już widać braki. No nie chciałbym aby ministrem sprawiedliwości był Jacek Wilk (nawet Wipler jest co najmniej podejrzany) a ministrem środowiska JKM. Kto ministrem edukacji? Braun? A od transportu Berkowicz? xD
 
Last edited:
Niech mi ktoś wyjaśni o czym on mówi?
Polacy poświęcą swoich cywili i zaczną ich gwałcić mówiąc, że to ruscy żeby wprowadzić stan nadzwyczajny? Skoro porównanie do Putina i Czeczenii :zakręcony:


 
Back
Top