Polityka

I nawet gospodynie domowe wiedzą, że tuskowa się kurwiła a ryży biegał za nią po kolanach błagając by przestała obrabiać fiuta kolegi i znów obrabiała jego, tylko platfusy nadal się oszukują, że rudy chuj to mega chad

Ty serio kupiłeś i przeczytałeś tę książkę... Harlequiny też czytasz?
 
Nie wiem czy jako osoba oglądająca patokonferencje freak fightów,których target jest skierowany pod niedojebanych nastolatków masz pozycje by wyśmiewać czyjeś spędzanie czasu wolnego, nawet jeśli by takowe czytał.

Nie wyśmiewam. Zwyczajnie się dziwię, że ktoś kreujący się na samca alfa tak twardego, że zamiast jeść miód, wolałby rzuć pszczoły, w wolnym czasie delektuje się literaturą dla gospodyń domowych. Ale spoko. Jest to całkiem urocze. To tak jakby Mike Tyson w wolnym czasie chodził na balet.
 
mike-tyson-dancing-ballet-v0-d4xv3c8cmsga1.jpg
 
Czyli argument Mentzena "ja tylko żartowałem" już jest ok?

// Czasem działają, czasem nie. Jeśli Mentzen mówi, że "ustawy Mentzena były 4 lata temu, to prehistoria" - ale potem pytamy go o te ustawy, a on mówi, że tak, należy wsadzać kobiety do więzień za aborcję - no to znaczy, że poglądów nie zmienił i jego "to było 4 lata temu" jest chwytem dla idiotów.

Ja przyznaję ludziom prawo do zmiany zdania - problem w tym, że często tej zmiany nie ma albo jest wymuszana oportunistycznie wraz ze zmianą barw partyjnych.

Oraz: czym innym są jednak anonimowe śmieszki na portalu o sraniu i śmiesznych papieżach - a czym inne oficjalne wypowiedzi polityków, propozycje ustaw, programy partyjne i tak dalej. //
- Koroluk
 
// Czasem działają, czasem nie. Jeśli Mentzen mówi, że "ustawy Mentzena były 4 lata temu, to prehistoria" - ale potem pytamy go o te ustawy, a on mówi, że tak, należy wsadzać kobiety do więzień za aborcję - no to znaczy, że poglądów nie zmienił i jego "to było 4 lata temu" jest chwytem dla idiotów.

Ja przyznaję ludziom prawo do zmiany zdania - problem w tym, że często tej zmiany nie ma albo jest wymuszana oportunistycznie wraz ze zmianą barw partyjnych.

Oraz: czym innym są jednak anonimowe śmieszki na portalu o sraniu i śmiesznych papieżach - a czym inne oficjalne wypowiedzi polityków, propozycje ustaw, programy partyjne i tak dalej. //
- Koroluk
Tylko Ty tego koroluka traktujesz jak papieża
 
Back
Top