Polityka

20230814_141219.jpg
 
Tam to ty i halibut pasujecie najbardziej

Halibut nawet jak w czymś przez przypadek ma rację, to nie potrafi tego uargumentować. Natomiast ja nawet jak nie mam w czymś racji, to potrafię to zajebiście uargumentować. Nie jesteśmy tacy sami :)

Tak to jest jak się wiedzę o świecie czerpie z memów...

Akurat w tym temacie to wiedzę można zasięgnąć ze źródła:



Zdobycie numeru NIP komitetu to maksymalnie 48h!

20230814_152627.jpg


A mamy to zawsze fajne dopełnienie:

"Nie umiesz czytac przeciez to śmieszna historyjka o generatorze NIPow zmyslone absurdy biurokracji brawo świetny zart Memcen król"

Mina kazdego polskiego przedsiębiorcy, który naprawdę znosi biurokrację, walczy o utrzymanie na rynku, plynnośc, płace itd:

20230814_152853.jpg
 
Wipler to całkiem inna liga niż Mentzen. Gość potrafi dyskutować. Widać że w polityce czuje się jak ryba w wodzie. Analizując na chłodno - jest to potężne wzmocnienie Konfederacji.

 
No tak, bo wygląd ważniejszy od argumentów.
Minutę przesłuchałem, dziękuję postoję.
Od razu rzuca w oczy się lekkie rozchwianie emocjonalne osoby za gatunku karateckiej, przekrwione oczyska, lekka otyłość i blada facjata świadczą nie tylko o głębokim bólu, bezsenności i strachu o przyszłość Polski przy 15% dla konfy a także o unikaniu świata zewnętrznego i kształtowania sobie opinii poprzez wybrane zgodne z światopoglądem media.
 
Minutę przesłuchałem, dziękuję postoję.
Od razu rzuca w oczy się lekkie rozchwianie emocjonalne osoby za gatunku karateckiej, przekrwione oczyska, lekka otyłość i blada facjata świadczą nie tylko o głębokim bólu, bezsenności i strachu o przyszłość Polski przy 15% dla konfy a także o unikaniu świata zewnętrznego i kształtowania sobie opinii poprzez wybrane zgodne z światopoglądem media.

No tak. Jebać argumenty, bo blada facjata.
 
No tak. Jebać argumenty, bo blada facjata.
No aż tak to nie.
:ożeszty:
Nie bardzo rozumiem co miał wtrącić do dyskusji film o dostępie do broni w usa i pocisk na jakiegoś ORB przez jakiegoś jaszatkovskiego, czy jak to napisałeś "Olej ale rzeź. ORB zaorane." (pisownia oryginalna)
ktoś się tu z tym na forum identyfikuje, słucha tego ORBa?
Ktoś go wrzucał, cytował?
Nie masz tam za dużo czasu wolnego pisząc sobie jakieś kodziki w pracy?

Dla mnie obie te postacie kompletnie anonimowe.
Ja nawet nie mam pojęcia, po której to i tamto jest stronie, włączyłem trailer tego orb na jego stronce youtube, dla mnie kolejny zawodnik, którego nie muszę, nie chcę i nie będę chciał poznać. Irytująca maniera w sposobie wypowiedzi. O wiele bardziej drażaniący niż ten bladolicy. Bladolicy ma chociaż w miarę dający się słuchać, mało drażniący ton głosu.
Rozumiem, że nie lubisz tego ORB (ja po minucie słuchania też nie).
:wink:
 
A ten to kto, mędrzec?
Dawniej naganiacza na gówniane krypto i scamcoiny, zwany nawet "Lordem Shitcoinów", później dymał ludzi na kasę sprzedając kursy o tym jak inwestować w krypto (w sumie dalej to robi). Teraz poszukuje kolejnych metod na to jak monetyzować naiwniaków. Nawet nie chcę oceniać wartości merytorycznej tego co wrzucił @Roshi ponieważ patrząc na historię tego człowiek to nie jestem w stanie uwierzyć w ani jedno jego słowo.
 
Dawniej naganiacza na gówniane krypto i scamcoiny, zwany nawet "Lordem Shitcoinów", później dymał ludzi na kasę sprzedając kursy o tym jak inwestować w krypto (w sumie dalej to robi). Teraz poszukuje kolejnych metod na to jak monetyzować naiwniaków. Nawet nie chcę oceniać wartości merytorycznej tego co wrzucił @Roshi ponieważ patrząc na historię tego człowiek to nie jestem w stanie uwierzyć w ani jedno jego słowo.
No ja go ogladam od bardzo dawna i z tym naganianiem to mylisz się bo on robił research danej kryptowaluty podając plusy i minusy w przeciwieństwie do takiego ostapowicza który mówił np. że wchodzi w dana krypto długoterminowo po czym wysprzeglal się za trzy miesiące na QA że już tego nie ma... To duża różnica. Ten to dopiero kłamca pierdolony, wcale się nie dziwię że go po ulicach Bydgoszczy ganiali o jakąś piramidę finansowa wcześniej na którą naganial.
Co do szkoleń to pełna zgoda.
Ale wiedzy na bardzo dużo i wiadomości też zajebiste robi od zawsze.
 
Back
Top