Polityka

...musisz krakać tak jak one

"Wybieram mniejsze zło"
"Ci też kradną, ale tamci bardziej"
"Na PiS głosuje wieś, na Tuska wykształceni z dużego miasta"

c046515a61ed9be6fe2bb6d1c7dc09ea.jpg
 
Jedynką Lewicy w nowosądeckim jest Jan Hartman. Postać ciekawa, inteligentna i jednocześnie prezentująca moralne dno. Mam nadzieję, że tego typu postacie zatopią Lewicę parlamentarną. Człowiek niegodny bycia posłem.

Mała próbka poglądów Hartmana:

20230812_102348.jpg
 
XD


No jakbym kogoś słyszał XD




Budzisz stawia dobre pytania: czy "zamkniecie granic" lub "brak kooperacji gospodarczej i wojskowej" rozwiąże problemy/zagrożenia RP w wiekszym stopniu, niż "otwarta granica" i "kooperacja". Kazdy wybor, luv jego brak, ma koszt alternatywny..




Kolesie z ktorsgo terytorium odpalane sa rakiety, uzbrojone dronyi kilkadziesiat tysiecy wojakow ciezkim sprzetem zaatakowalo inne panstwo, ja pierdole, Bareja XD


Ja tam wole drukowac, skoro musze, na kosmos niz na 800+, 14stkę i 0%


Centralne, kochane, nasze...


Brrrr, brrr, brrr, to tez z naszych










LOL


To prawda. My dalismy wiecej niz moglismy, a reszta tak srednio...






Lol, niezly psyop




U nas to cwicza? Od obydwu stron?




XD


Nie chce nic mowic ale w WP tez narzekaja


Jak pachnie zywica?




Prywata


XD


 
XD


No jakbym kogoś słyszał XD




Budzisz stawia dobre pytania: czy "zamkniecie granic" lub "brak kooperacji gospodarczej i wojskowej" rozwiąże problemy/zagrożenia RP w wiekszym stopniu, niż "otwarta granica" i "kooperacja". Kazdy wybor, luv jego brak, ma koszt alternatywny..




Kolesie z ktorsgo terytorium odpalane sa rakiety, uzbrojone dronyi kilkadziesiat tysiecy wojakow ciezkim sprzetem zaatakowalo inne panstwo, ja pierdole, Bareja XD


Ja tam wole drukowac, skoro musze, na kosmos niz na 800+, 14stkę i 0%


Centralne, kochane, nasze...


Brrrr, brrr, brrr, to tez z naszych










LOL


To prawda. My dalismy wiecej niz moglismy, a reszta tak srednio...






Lol, niezly psyop




U nas to cwicza? Od obydwu stron?




XD


Nie chce nic mowic ale w WP tez narzekaja


Jak pachnie zywica?




Prywata


XD



 
Jedynką Lewicy w nowosądeckim jest Jan Hartman. Postać ciekawa, inteligentna i jednocześnie prezentująca moralne dno. Mam nadzieję, że tego typu postacie zatopią Lewicę parlamentarną. Człowiek niegodny bycia posłem.

Mała próbka poglądów Hartmana:

View attachment 74622
Zwykły człowiek ma fchuju jego umiejętności w temacie dyskusji. Zwykły człowiek się nim brzydzi.
 
Zwykły człowiek ma fchuju jego umiejętności w temacie dyskusji. Zwykły człowiek się nim brzydzi.

Ale co Ty zemną tutaj polemizujesz. Napisałem wyraźnie, że to człowiek przedstawiający dno moralne i osoba niegodna bycia posłem.
 
Jedynką Lewicy w nowosądeckim jest Jan Hartman. Postać ciekawa, inteligentna i jednocześnie prezentująca moralne dno. Mam nadzieję, że tego typu postacie zatopią Lewicę parlamentarną. Człowiek niegodny bycia posłem.

Mała próbka poglądów Hartmana:

View attachment 74622
Niewiele to odbiega od poczucia wyższości typowego wyborcy platformy
 
Jest drugie pytanie referendalne. Czy podwyższyć wiek emerytalny. PiS martwi się, że podwyższenie dla kobiet oznacza pracę prawie do śmierci. Szkoda, że gdy mężczyźni pracują prawie do śmierci, to nie ma problemu. Równi i równiejsi. Tak dla podwyższenia wieku emerytalnego dla kobiet. Koniec z przywilejami. Obecnie emerytury to w dużej mierze redystrybucja od mężczyzn do kobiet.
 
Jest drugie pytanie referendalne. Czy podwyższyć wiek emerytalny. PiS martwi się, że podwyższenie dla kobiet oznacza pracę prawie do śmierci. Szkoda, że gdy mężczyźni pracują prawie do śmierci, to nie ma problemu. Równi i równiejsi. Tak dla podwyższenia wieku emerytalnego dla kobiet. Koniec z przywilejami. Obecnie emerytury to w dużej mierze redystrybucja od mężczyzn do kobiet.
Tak, zgadzam się z Tobą
 
Wiek emerytalny kobiet już dawno powinien zostać zrównany z wiekiem emerytalnym mężczyzna - w końcu równouprawnienie.

I jeszcze jakie fikoł z tym tekstem o pracy kobiet „prawie do śmierci” ale mężczyźni, którzy żyją statystycznie krócej niż kobiety już nie pracują prawie do śmierci. W tej chwili przeciętny Polak żyje niecałe 72 lata wiec statystycznie przebywa na emeryturze 7 lat. W tym samym czasie przeciętna Polka żyje niecałe 80 lat czyli na emeryturze przebywa prawie 20 lat. Nawet jeżeli wiek emerytalny kobiet wynosiłby tyle co mężczyzn to na emeryturze przeżywałbym ponad dwa razy dłużej.
 
Niewiele to odbiega od poczucia wyższości typowego wyborcy platformy
Przeciez takie teksty strzela guru konfederatow JKM od lat i wszyscy tam sa pod wrazeniem i sie zgadzaja. Postulowane sa ograniczenia praw wyborczych idiotom itd. Czemu teraz takie nagle oburzenie?
 
Last edited:
Przeciez takie teksty strzela guru konfederatow JKM od lat i wszyscy tam sa pod wrazeniem i sie zgadzaja. Postulowane sa ograniczenia praw wyborczych idiotom itd. Czemu teraz takie nagle oburzenie?
Jkm mówi, że dwóch żuli ma w demokracji więcej do powiedzenia niż jeden ptofesor. Fajnopolactwo mówi "jestem dużo lepszy pd żula i wyborcy pisu"
 
// Jest pęknięcie na linii Paryż-Waszyngton ws. Nigru. Francja poparła z miejsca interwencją zbrojną państw regionu. USA chce zaś rozmawiać z juntą. Macron miał źle przyjąć spotkanie sek. Nuland z puczystami, od którego francuska dyplomacja odwodziła Amerykanów.

Wydaje się, że Waszyngton za priorytet uważa utrzymanie bazy dronów w Agadezie i jest gotow na kompromis byleby jego zdolności do operacji przeciw dzihadystom w zachodniej Afryce nie została pomniejszona. Nigerskie nowe władze to czują, bo ostrze ich propagandy skierowane jest wyłącznie przeciw Francji - zakładają więc, być może, wykorzystanie tego rozdźwięku dla własnych celów.

Junta zażądała, aby wojska francuskie opuściły jej kraj (a co z Amerykanami?). Paryż odmówił. Wydaje się mało możliwe, aby junta zwróciła się przeciw nim zbrojnie, ale nie sposób wykluczyć prowokacji bądź oddolnych akcji, np. szturmu tłumu na bazę wojskową. // Marcin Gielzak

20230813_132323.jpg
 
Back
Top