Polityka

To wskaż stosowne frazy z tego aktu z których wywiodłeś zamordyzm i pokaż wspólne elementy z programem konfy.

Czyli każdy z liderów podpisał akt ideowy, gdzie deklaruje prowadzenie działalności publicznej zgodnie z ideą, ale tak naprawdę to wyjebane mają na to co podpisali i nie będą tego przestrzegać?
 
Czyli każdy z liderów podpisał akt ideowy, gdzie deklaruje prowadzenie działalności publicznej zgodnie z ideą, ale tak naprawdę to wyjebane mają na to co podpisali i nie będą tego przestrzegać?
@Bezimienny zapytaj doktora czy pamięta jak jego idol ślub kościelny brał przed wyborami, a teraz woła o aborcję, bo taki wierny jest idei.
O Chrystusie co za herbatnik.
:beczka:
 
Czyli każdy z liderów podpisał akt ideowy, gdzie deklaruje prowadzenie działalności publicznej zgodnie z ideą, ale tak naprawdę to wyjebane mają na to co podpisali i nie będą tego przestrzegać?
Jeśli tak bardzo chcesz rozliczać z obietnic itp. to jak odniesiesz się do tego?
"W 2007 Donald Tusk powiedział: Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony."
 
Jeśli tak bardzo chcesz rozliczać z obietnic itp. to jak odniesiesz się do tego?
"W 2007 Donald Tusk powiedział: Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony."

Ale chyba Bosak, Mentzen i Braun są bardziej prawdomówni od Tuska?
 
Ale chyba Bosak, Mentzen i Braun są bardziej prawdomówni od Tuska?
Tak jak myślałem
2SaK6Ef.jpg
 
Kto popiera tę Narnìę?




Szach mat gangusy! XD


U nas tez tak moze byc




Wuut? To nie wiedzial ze najemnicy są płatni?


XD


Administracja












XD


Spoiler alert te teorie konspiracyjne XD


Rosjanie barkami/promami transportuja pociagi z dostawami broni (krym)




XD






Za Afryke? No ale to pewnie fejk jest, trzeba poczekac...
 
Last edited:
:pociesznymirek:
@Bezimienny dość dobrze pokazał Ci jak śmieszna jest taka głupia wiara, nie będę kopał leżącego.

To wskaż stosowne frazy z tego aktu z których wywiodłeś zamordyzm i pokaż wspólne elementy z programem konfy. Chłopie, jeśli nie trollujesz - to rozmowa z Tobą nie ma sensu ale udzielaj się proszę, bo nie ma niczego bardziej odwodzącego od bzdetów, które wypisujesz niż zastosowany przez Ciebie, żenujący ich poziom.

Kolejny raz popełniasz błąd dokonując takich ocen pomijając ich zapisy programowe i projekty ustaw (mówię o konfederacji)
Ja powiedziałem że wprowadzenie pomysłu Mentzena z tego filmiku byłoby złe pacjentów a byłyby to żniwa dla lekarzy.
Tak samo jak pomysł Berkowicza z bonem 4 tys zł
Temat wypowiedzi polityków Konfederacji a programu tej partii, 100 ustaw Mentzena (ktore jak Dziambor mówił Mentzen nie konsultował zbytnio i postawił innych przed faktem dokonanym) oraz ta słynna podpisana konfederacja ktora cofnęłaby Polskę w rozwoju to inny temat.
 
@Bezimienny zapytaj doktora czy pamięta jak jego idol ślub kościelny brał przed wyborami, a teraz woła o aborcję, bo taki wierny jest idei.
O Chrystusie co za herbatnik.
:beczka:
utrzymanie zakazu sterylizacji na życzenie
współfinansowanie Świątyni Opatrzności Bożej
spowalnianie ustawy o in vitro
teraz aborcja na całego
plus samorządy rozdające masowo hektary Kościołowi
a w samorządach rządzi kto: PO z PSL. Adamowicz w jednym miesiącu potrafił iść na tęczowy seans nienawiści paradę równości a później rozdawać w tym samym miesiącu hektary Kościołowi...
Ale oczywiście @Karateka@ uważa, że "nawrócenie" Tuska nie miało wpływ na rządu

EDIT: tak ciężko znaleźć bardziej zakłamanego hipokrytę w polskiej polityce niż Tusk. No Boże Braun pod względem hipokryzji może rywalizować, ale ale i tak jeszcze w TOP2 nie jest
To jest prawdziwa walka polityczna
Południowoamerykańska wolność jak to mówił Cejrowski :korwinlaugh:
A ile dziennikarzy ginie w krajach latynoskich, już nie mówiąc o Meksyku, który może być bardziej niebezpieczny dla dziennikarzy niż Rosja. Chociaż. w tym programie o krajach byłego ZSRR "Szerokie tory" pamiętam, że dziennikarka zapytała bodyguardów czy gdyby Politkowska chciała mieć ich ochronę to czy by się zgodzili: takie zmieszanie na ich twarzy :siuu::korwinwhat:
 
Last edited:
Wstawiałem to HP ale tutaj też pasuje:
1691649138292.png

prawie milion na badania sadomaosochistów
też chyba milion kiedyś na badania Magdaleny Środy
a budżet na gender studies na uczelniach za czasów konserwatysty Czarnka...

Już bym wolał aby ten koleś dostał po milionie za każdą olimpiadę z medalem...
Chociaż w jednym trzeba przyznać Czarnkowi rację: w radiu zet mówił, że jeśli środowisko akademickie narzeka na zarobki to powinni się spytać rektorów jak są wydawane pieniądze to ich to będą w szoku.

Też w ogóle ciekawy temat jak funkcjonuje to środowisko. Jeszcze bardziej patologiczny system niż w sądownictwie i we wojsku co jest wyczynem

EDIT: nie mogę znaleźć tego filmiku, wiem Napierała jaki jest każdy widzi, ale ładnie roastował dlaczego ma dosyć środowiska akademickiego i że to niemal system feudalny
 
XD


XD






Omg


A to Ziemię podgrzewa nie tylko ten szkodnik homo sapiens sapiens?






Wow


Ciekawe...


Najgorsze vo moze byc w biurikratycznej maszynie ze swoja grą wewnetrzna: falszywe raporty


Lol, a Trumpa grzali przez lata




Lol


 

300 tys. żołnierzy, których wojsko próbuje rekrutować w pośredniaku, zawsze mogło być gorzej i mogliby chodzić po wiezieniach jak grupa Wagnera :siuu:


OMG podejrzewam, że jeśli są wspólne ćwiczenia z amerykańskimi żołnierzami to Amerykanie cisną niezłą bekę :korwinlaugh:

EDIT: tylko czekam jak PiS wpadnie na pomysł powołania Legii Cudzoziemskiej :waldeklaugh:
 
Rekrutowanej z Ukraińców?

:mamed:
myślę, że znając profesjonalizm PiSu to byłaby tam ekipa FSB a jeśli miałoby się tym zając PO to w LC byliby weterani państwa islamskiego.
Ukraińcy by pewnie nie poszli, bo LC miałaby sens jakbyś po 10 latach dostawał obywatelstwo a oni nie moga mieć dwóch obywatelstw.

Swoją drogą ciekawe kiedy Polacy z francuskiej LC przestali być "ścigani" przez polską prokuraturę.

Chociaż jakby to zrobić porządnie znając profesjonalizm polskiego wojska...
Ciekawostka: strzelać do helikopterów białoruskich jak mówił Sikorski.
Tylko polska Straż Graniczna chyba w 2020 przywróciła posterunek graniczny na granicy czeskiej...
... oj nie na granicy. Postawili go na terytorium Czech xD
 
Back
Top