Polityka


Screenshot_20230719-154416_Lite.jpg


Ja tylko przypomnę tym wykształconym i oświeconym woke popisowcom, którzy chcą "zmian".
:roberteyeblinking:

A na Krystiana oddam głos jak przy ostatnich wyborach. Mój człowiek z mojego miasta. Poznałem, dobra morda jednym słowem.
 
Racja choć nie do końca. Jeśli ktoś zmienia poglądy i mówi, że wcześniej się mylił ale pod wpływem np nowych informacji, poszerzenia wiedzy, itp - zmienil zdanie to jest bardziej wiarygodny w swych tłumaczeniach.

Akurat tutaj mamy do czynienia z przypadkiem gdzie nie ma niczego kontrowersyjnego w wypowiedzi Mentzena, a forumowy kłamca biorący przykład z rudej osoby, którą wspiera, by ponownie on lub jego poplecznicy rządzili Polską - przywołuje tę wypowiedź zupełnie od czapy srając przy tym głupim i kłamliwym:
Co do pierwszego: hm to można się zastanawiać czy Bosak nagle stał się liberałem gospodarczym dzięki wizji wejścia z Korwinistami do Sejmu czy może po prostu przemilcza własne poglądy na temat gospodarki narodowej. Tylko patrzę na program RN z chyba 2021 roku i tam też ona jest. Czyli jaka jest z tego średnia: niskie podatki i skrajny protekcjonizm dla którego warto wyjść z UE?

Jeśli wprowadzono by to co mówi Mentzen to koszt ubezpieczenia i płatności w szpitalach byłby ogromne (ubezpieczenia na wszystko, że ubezpieczyciel zapłaci 100% za leczenie -OMG takie składki byłby mało popularne bo byłyby za drogie), a zyskaliby na tym lekarze, którzy no szybko zostaliby nawet milionerami dość szybko zwłaszcza przy takich brakach lekarzy.
 
Rudy chce poprawić gospdoarkę kredytem 0% i dopłatami do czynszów? W sumie dla mnie dobre to wiecej kasy bedę miał od lokatorów :korwinlaugh:

A i jeszcze Tusk jest racjonalną polityką imigracyjną nieopartą na inżynierii społecznej?

Nie jestem aż tak młodzieżowy jak Ty by znać zwroty typu "inżynieria społeczna"
 
Nie jestem aż tak młodzieżowy jak Ty by znać zwroty typu "inżynieria społeczna"
oj nowa strategia: passiv agressiv
Ale przynajmniej kiedyś się przyznałeś, że nie rozumiesz już pojęcia multikulti więc robisz postępy: przyznajesz się że nie wiesz :roberteyeblinking:
inżynieria społeczna przeprowadzanie zmian społecznych według ustalonego projektu.
Tusk z Kopacz w 2015 z ich planem po wyborach które na szczęście przegrali
ściągnąć Arabów do polskich ośrodków wcześniej przygotowanych (koordynacja Bartłomiej Sienkiewicz więc czuje się bezpiecznie "państwo teoretyczne" kamieni kupa), plus masa wydanej kasy na tłumaczy przysięgłych tych bliskowschodnich języków bo dokumenty może przetłumaczyć tylko tłumacz przysiegły a jeśli chodzi o te bliskowschodnie języki jest ich mało (tych afgańskich to jest kilka osób w całej Polsce)
Później wydawanie kasy na asymilacje tych ludzi tak jak Niemcy, którzy nawet dość dobrze płacili za nauczanie uchodźców niemieckiego (pewnie gdybym był na studiach to nawet bym spróbował)
Końcówka: to wyremontowaliby jakieś kamienice należące do jednego z miast PO i wpuściliby tam tych uchodźców.
Jak to powiedział Trzaskowski: wy musicie pojechać do Berlina do Paryża!! Zobaczcie jak tam jest.
Tusk: w Brukseli dzięki tylu mniejszością jest wzbogacenie kulturowe, ludzie częściej się uśmiechają
Myślę, że Trzaskowski nie odwiedził gorszych części Paryża, a Tusk nie wiem dlaczego nawet biegał z ochroną (facet w ogóle się boi nawet będąc premierem, nawet w opozycji musi mieć ochronę)
Ba nawet groził karami za nieprzyjęcie uchodźców.
Przy kryzysie na granicy mówił o biednych ludziach szukających swego miejsca na ziemi -ale nie znaleźli drogi do ambasady polskiej...
Teraz znowu to powtarza, ale ostrzega przed ludźmi którzy poszli do ambasady po wizę pracowniczą.

Pytanie za sto punktów: czy to byłoby tak, jakie w ogóle jest prawdopodobieństwo, że sprytni Niemcy daliby nam analfabetów a Polska musiałaby ich socjalizować na siłę?

O chuj
:DC:


"Inżynieria społeczna" to pewnie kolejna teoria spiskowa szurów i dlatego Karateka "nie zna" tego pojęcia a Tusk chce naprawić gospodarkę jeszcze większym rozdawnictwem niż PiS.

Kurwa, litości, po co Wy z nim w ogóle dyskutujecie?

:jarolaugh:
na początku myślałem, że Karateka jest trolem, ale teraz podejrzewam, że to jest warszawski korposzczur, który chyba lubi wyładować emocje na pisaniu o politce, a jak ktoś działa emocjonalnie to łatwo się rozmawia z takimi ludźmi
 
Kuźwa aż poszukałem:
od 8
rozmowy w TVNie i w korpo
Boże to jest tak cudownie napisane, ten cały odcinek: tak wyborcy PiSu widzą wyborców PO
:brainoverload:
 
Od 10 :) Całkiem spoko odcinek :)
Zobaczyłeś tam ludzi podobnych do ciebie?:korwinlaugh:

BTW PiS zrobił błąd podwyższając kary: teraz wiecej więźniów zagłosuje na PO
Najlepsza jest koncówka: 500 plus rozdawnictwo
A za ile kamienica?

Tak dobra riposta xd
 
:pociesznymirek:
@Bezimienny dość dobrze pokazał Ci jak śmieszna jest taka głupia wiara, nie będę kopał leżącego.
Akt Konfederacji Giezwaldzkiej
To wskaż stosowne frazy z tego aktu z których wywiodłeś zamordyzm i pokaż wspólne elementy z programem konfy. Chłopie, jeśli nie trollujesz - to rozmowa z Tobą nie ma sensu ale udzielaj się proszę, bo nie ma niczego bardziej odwodzącego od bzdetów, które wypisujesz niż zastosowany przez Ciebie, żenujący ich poziom.
Czyli jaka jest z tego średnia: niskie podatki i skrajny protekcjonizm dla którego warto wyjść z UE?
Kolejny raz popełniasz błąd dokonując takich ocen pomijając ich zapisy programowe i projekty ustaw (mówię o konfederacji)
 
Back
Top