Polityka

Blisko był @Bezimienny pisząc"
Mentzen doskonale wie, że nie jesteśmy przygotowani na wyjście z Unii. Proszę:
"Czy Konfederacja chce, by Polska opuściła Unię Europejską? Na pytanie odpowiedział Sławomir Mentzen. - W tym momencie nie - odparł krótko polityk, podkreślając jednocześnie, że jego partia "sprzeciwia się jakimkolwiek dalszym ograniczeniom polskiej suwerenności""
Czas przewidziany na odpowiedź w tej "debacie" to jest śmiech na sali. Wybiórcze odpowiedzi, które zawarłeś w poście to rezonowanie z poziomem piaskownicy zaproponowanej przez twórców "debaty" i formy pytania zadanego przez Petru.

Jeśli przykład, który podałeś ma niby uzasadniać - "Mentzen wciąż w traumie po tym co z nim zrobił Petru", to lepiej zacznij ziemniaki sadzić zamiast poświęcać czas na tego typu oświeceniowe debilizmy.

Nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie, podobnie jak Twój guru.
 
Nie jesteś w stanie być bezstronny, a gdy ubzdurałeś sobie, by wspierać ryżego i bandę szkodników, nie tyle, że na dodatek zgubiłeś racjonalny osąd co podjąłeś infantylną walkę z ugrupowaniem, które zagraża Twoim fantasmagoriom. Nie mam jakichkolwiek guru.

Potrafię być bezstronny. Gdy trzeba bronić Konfederacji, to bronię.
 
Ty mi tu nie wymyślaj pytań, bo pytanie bylo konkretne. Nie umiesz wybrać jednej z dwóch odpowiedzi?

Rozumiem że jakbyś organizował referendum z pytaniem o wyjście Polski z UE, wyglądałoby tak:

Wybierz jedną z dwóch odpowiedzi:
1) Opowiadam się za wyjściem Polski ze struktur Unii Europejskiej
2) Jestem za wyjściem Polski z instytucji Unii Europejskiej
 
Ty jesteś niedojebany a nie bezstronny.
Jesteś tak samo bezstronny jak @szplin czy @Siwy25_1 czy Ukrofob @Miskatonic
:siara:

Co kurwa? Ja jebie z całego serca żydokomunę z Magdalenki. Z 1000 razy to pisałem, że obecny układ trzeba rozjebać. Niezależnie kto ma to zrobić. Jakby był ktoś inny niż kuce to bym na nich zagłosował.

Godność mi nie pozwoli oddać głosu na ludzi którzy wycierają sobie gęby 'prawem i sprawiedliwością' i 'kon-sty-tu-cją' a potem głosują za odbieraniem ludziom praw.
#nictakiegoniebyło

I po raz 100000 napisze "jak Ty miałeś siedzieć w szmacie na mordzie w domu to oni ręką w rękę pili wódeczkę."
Bardziej trafnego zdania nie potrafię napisać apropo obecnej sytuacji w kraju. Jak ktoś nie kuma to ratunku nie ma.

Ps. Korwin krul, a lamusy dupa cicho.
:korwinlaugh:
 
Ty jesteś niedojebany a nie bezstronny.
Jesteś tak samo bezstronny jak @szplin czy @Siwy25_1 czy Ukrofob @Miskatonic
Ale, że od razu "ukrofob"? Fobia to strach a ja ich zwyczajnie nie lubię :fjedzia:

Ale niech będzie, kolekcjonuję takie łatki. Szkoda, że nie dostaje się takich do naszycia na ubranie po osiągnięciu pewnego poziomu.

---

Anyway,

czyli jak w przypadku kary śmierci? Aborcja całkowicie zakazana bo istnieje ryzyko takiego błędu?

 
Back
Top