Polityka

a jakie kompetencje ma Bosak? Nigdy nie pracował, nie założył firmy, nie miał własnego biznesu. Lesser i wieczny student, który za młodu się wkręcił w politykę (i w Młodzież Wszechpolską) i robi hajs na frajerach:
View attachment 72083
Nie to, żebym go bronił ale przysięgam z ręką na sercu, że znam inżynierów, którzy mają problem z czytaniem.

Edit. Tylko co z tego, że Petru w debacie udawał wolnorynkowego. Ktoś z Was wierzy, że zagłosował by przeciw 800+ albo przeciwko 14stka?
 


:beczka:

1689320764384.png


Antysystemowcy i technokraci.

Zięć Korwina zresztą jeszcze niedawno był starostą z PiSu.

:beczka:
 
Kurde, widziałem część tej "debaty" po łebkach, prawie na nic lekkiego czasu ostatnio nie mam. Panowie - możecie wskazać fragmenty w których to Mentzen niby doznaje takiej silnej porażki jak wspominacie? Trudno mi w to uwierzyć. Czas na tego typu zajawki kilkudziesięciominutowe będę miał chyba dopiero w okolicach września.

Czy słuchając poniższego urywka uważasz że Mentzen wypadł na nim:
1) źle
2) neutralnie
3) dobrze

 
Last edited:
Czy słuchając poniższego urywka uważasz że Mentzen wypadł na nim:
1) źle
2) neutralnie
3) dobrze



O kurwa. Nie odpowiedział na jedno pytanie, gdzie nie da się powiedzieć tak lub nie. Wielokrotnie wcześniej mówił, że z unii wychodzić nie zamierza. Mówił też o tym, że w obecnym kształcie ten twór zmierza do nikąd, a obecnie, nie mając sensownej alternatywny jak np. międzymorze to wyjście nie ma większego sensu. A Ty się już miesiąc pod to brandzlujesz. Tak samo jak pod pomysł zwolnienia przedsiębiorców ze składek ZUS. Rolnik płaci rocznie na krus stawkę odpowiadającą trochę ponad jedną składkę miesięczną przedsiębiorcy. Dodatkowo nie płaci podatku dochodowego. Ile przez te lata do budżetu wpompował jeden, a ile drugi? Ile oddał w podatkach. Mówimy o 2,5 mln przedsiębiorców, którzy tworzą miejsca pracy, mają spory udział w pkb i rozwijają kraj. I nie zapominajmy, że emerytury wypłacane są na bieżąco i nikt tego nie mrozi. Lepiej to przepierdolić na waloryzację 800 plus jak zapowiada Twój ryży idol.
 
Nie odpowiedział na jedno pytanie, gdzie nie da się powiedzieć tak lub nie.

Jest referendum w sprawie wyjścia z UE, tak jak w WB. Normalni obywatele głosują za wyjściem albo zostaniem, a Konfederaci bojkotują, bo nie potrafią zagłosować.

Mam nadzieję, że podczas wyborów parlamentarnych fani Konfederacji również dojdą do wniosku, że nie da się powiedzieć tak lub nie dla Konfederacji.
 
Jest referendum w sprawie wyjścia z UE, tak jak w WB. Normalni obywatele głosują za wyjściem albo zostaniem, a Konfederaci bojkotują, bo nie potrafią zagłosować.
Nie potrafi, czy nie chce z uwagi na wynik wyborczy? Zawsze jesteś taki sztuwniutki i każdego polityka rozliczasz z każdego wywiadu rozkładając go na czynniki pierwsze, pytanie po pytaniu?
 
Rolnik płaci rocznie na krus stawkę odpowiadającą trochę ponad jedną składkę miesięczną przedsiębiorcy.

I to jest patologia z którą należy skończyć. Jak narazie tylko PO miało odwagę walczyć z emerytalnymi patologiami jak przechodzenie na emeryturę w wieku 35 lat. Zabrakło im czasu by wziąć się za resztę jak np. likwidacje przywilejów emerytalnych rolników
 
I to jest patologia z którą należy skończyć. Jak narazie tylko PO miało odwagę walczyć z emerytalnymi patologiami jak przechodzenie na emeryturę w wieku 35 lat. Zabrakło im czasu by wziąć się za resztę jak np. likwidacje przywilejów emerytalnych rolników
a 800+?
 
Głosowanie ramię w ramię z pis to kontra przeciw pis? To te słynne szachy 5d Tuska? No nie dziwne, że nie ogarniam

@andrzej, nosz kurwa.

Wybory idą, Kaczorom poleciały sondaże wiec podbili 800+, Rudy nie chciał przelicytować na 1000+ bo a nuż wygra wybory i go z tego rozliczą więc podbił żeby Kaczor wypłacił to od razu.

:fjedzia:
 
@andrzej, nosz kurwa.

Wybory idą, Kaczorom poleciały sondaże wiec podbili 800+, Rudy nie chciał przelicytować na 1000+ bo a nuż wygra wybory i go z tego rozliczą więc podbił żeby Kaczor wypłacił to od razu.

:fjedzia:
My tu chyba o dwóch różnych rzeczach. Ja mówię o głosowaniu PO za 800+, w ogóle, czy to nie wbrew programowi? Wbrew oczekiwaniom wyborców PO? Itd.

Próbuję od jednego uzyskać odpowiedź ale od kilku dni nie odpowiada a teraz emerytury są najważniejsze.

To co Ty piszesz to jak Tusk chciał od 1 czerwca a nie jest bo i tak jest jak Kaczor mówił.

Ja się pytam czy samo głosowanie ZA nie wstrząsa światopoglądem wyznawców Tuska?

Chyba nie bo widzę, że beton idzie w zaparte :awesome: (nie mówię o Tobie, żeby było jasne)
 
Nie potrafi, czy nie chce z uwagi na wynik wyborczy? Zawsze jesteś taki sztuwniutki i każdego polityka rozliczasz z każdego wywiadu rozkładając go na czynniki pierwsze, pytanie po pytaniu?

Nie chce zniechęcić do siebie ani elektoratu szurów przeciwnych UE i nie chce zniechęcić elektoratu umiarkowanego, który jest za UE, a obecnie stanowi większościowy elektorat Konfederacji.


PO otwarcie opowiada się za 500 plus, więc konsekwentnie musi być za jego waloryzacją. Krzysztof Bosak jest za 500 plus i przeciwko waloryzacji, co jest stanowiskiem niekonsekwentnym. Bardziej racjonalne jest stanowisko Mentzena, który jest przeciwnikiem 500 plus i dlatego nie chce waloryzacji by 500 plus zostało zjedzone przez inflację. Powolny sposób wychodzenia z 500 plus. Mi tutaj najbliżej do stanowiska Mentzena w tej sprawie.
 
Nie chce zniechęcić do siebie ani elektoratu szurów przeciwnych UE i nie chce zniechęcić elektoratu umiarkowanego, który jest za UE, a obecnie stanowi większościowy elektorat Konfederacji.



PO otwarcie opowiada się za 500 plus, więc konsekwentnie musi być za jego waloryzacją. Krzysztof Bosak jest za 500 plus i przeciwko waloryzacji, co jest stanowiskiem niekonsekwentnym. Bardziej racjonalne jest stanowisko Mentzena, który jest przeciwnikiem 500 plus i dlatego nie chce waloryzacji by 500 plus zostało zjedzone przez inflację. Powolny sposób wychodzenia z 500 plus. Mi tutaj najbliżej do stanowiska Mentzena w tej sprawie.
PO otwarcie opowiadało, że 500+ na drugie i kolejne dziecko to patologia i coś co zrujnuje budżet państwa.
 
Pierwsza sonda argo została zastosowana w 1999 roku. A Wiech się spuszcza nad jakimś rekordem o 0,18 stopnia
F08vi1eXsAEuJm_.jpeg
 

Tarczyński mi teraz zaimponował, o to chodzi:antonio:

A Brzoska pogroził i tyle:robertmakeup:
 
A co sądzisz o sposobie likwidacji N.? O tym, że ich partia zbankrutowała i zostawiła (tu dane z głowy) 20 mln długu który wszyscy razem zapłaciliśmy.
To nie oznacza zaraz, że petru nie zna się na finansach. Pamiętaj, że jarek i bosak nawet straganu z koperkiem nie mieli :lol:
 
@Miskatonic
Ogladales/sluchales?
Czy Ukraińcy przeszarżowali "żądając a nie dziękując"? "lud mentalnie wschodni" nie potrafiący się dogadać z ludami zachodnimi?

Czy widzisz roznice w sposobie argumentacji? Wiem, Wojczal moglby uzywac 50% mniej slow a tresc pozostala by ta sama, czasem mi sie go ciezko slucha bo duka, i nawet nie chodzi o to czy sie zgadzam z nim czy nie, chodzi o sposob argumentacji: dobry przyklad na nasza dyskusje...
"Nie kupuj VW bo to be jebani potomkowie nazistow, pluje na te zwierzeta" vs "Nie kupuj VW bo za te pieniadze ... te siliniki... a dodatkowo stracisz na serwisie... ". No to jest dokladnie to do czego ja pilem. Wiem ze do niczego cie nie przekonam, chodzi mi o to by pokazac ci jak to z boku wyglada. Wiadomix, moge sie odpierdolic i temat bedzie zamkniety.


















Ludzie maja dosc ekoterroru
 
Czy słuchając poniższego urywka uważasz że Mentzen wypadł na nim:
1) źle
2) neutralnie
3) dobrze

Blisko był @Bezimienny pisząc"
przykład jak Mentzen nie chce (...) zniechęcić elektoratu niezdecydowanego
Mentzen doskonale wie, że nie jesteśmy przygotowani na wyjście z Unii. Proszę:
"Czy Konfederacja chce, by Polska opuściła Unię Europejską? Na pytanie odpowiedział Sławomir Mentzen. - W tym momencie nie - odparł krótko polityk, podkreślając jednocześnie, że jego partia "sprzeciwia się jakimkolwiek dalszym ograniczeniom polskiej suwerenności""

Czas przewidziany na odpowiedź w tej "debacie" to jest śmiech na sali. Wybiórcze odpowiedzi, które zawarłeś w poście to rezonowanie z poziomem piaskownicy zaproponowanej przez twórców "debaty" i formy pytania zadanego przez Petru.

Jeśli przykład, który podałeś ma niby uzasadniać - "Mentzen wciąż w traumie po tym co z nim zrobił Petru", to lepiej zacznij ziemniaki sadzić zamiast poświęcać czas na tego typu oświeceniowe debilizmy.
Ja nie mogę.
:wink:
Bo nie widzisz tej porażki, a wtręt o żenującej przegranej wstawiłeś dla beki? Czy po prostu nie chce Ci się poświęcać czasu, by wskazywać na konkretne momenty, gdzie taką porażkę niby widać? Nie podejrzewam Cię o zakłamywanie rzeczywistości ale istnieje możliwość, że zostanie ona po prostu stwierdzona zgodnie z prawdą, gdy wreszcie czas znajdę na obejrzenie całej tej "debaty" :wink: Jak na razie zdania jednak nie mam ani w jedną, ani w drugą stronę.
 
My tu chyba o dwóch różnych rzeczach. Ja mówię o głosowaniu PO za 800+, w ogóle, czy to nie wbrew programowi? Wbrew oczekiwaniom wyborców PO? Itd.

Próbuję od jednego uzyskać odpowiedź ale od kilku dni nie odpowiada a teraz emerytury są najważniejsze.

To co Ty piszesz to jak Tusk chciał od 1 czerwca a nie jest bo i tak jest jak Kaczor mówił.

Ja się pytam czy samo głosowanie ZA nie wstrząsa światopoglądem wyznawców Tuska?

Chyba nie bo widzę, że beton idzie w zaparte :awesome: (nie mówię o Tobie, żeby było jasne)

A to już rozumiem.

:OK:
 
Back
Top