Polityka

Panorama polityczna na 3 miesiące przed wyborami:

PiS i PO - już to znamy, nie. Różnią się od siebie niczym, a kłócą głównie o to, że jeden drugiemu kiedyś świństwo zrobił, a potem przeszedł z PiS do PO, albo z PO do PiSu i tak w kółko. Wyznawcy to spędy starych bab i dziadów.
PSL - od lat motto: jak gówno dobrze się klei, to do każdego okrętu się przylepi.
Lewica - ci z kolei się słabo kleją, a niektórzy tam to tacy odklejeńcy, że już postkomuchy typu Czarzaszty wydają się wśród nich atrakcją.
Polska 2050 - już sama nazwa jebnięta jak ich emocjonalnie niestabilny lider. Raz płacze, raz się śmieje, kłóci się z jakimiś babami, piejąc jak znerwicowana kura przed jajobraniem. Chuj wie do dzisiaj, po co takie gówno w ogóle powstało i dlaczego.
Konfederacja - zbieranina wszelkiej maści pojebów, pomieszana z "wolnorynkowymi ekonomistami" typu Mentzen, który wyliczenia ekonomiczne wyciąga z "Bolka i Lolka", a potem je wciska przygłupim 18-letnim spermiarzom po trzech piwach.

Podsumowując, muszę przyznać, że ten kraj czeka świetlana przyszłość. Jak zawsze zresztą.
:dobry:
 

H.K.: "Panie profesorze, wydaje mi się, że Pan niezbyt lubi Polaków?" B.G :"Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!" H.K.: "Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!" B.G.:"To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście..
 
F05thrFWwAAIGD0.jpeg
 
F05rcknWYAEUWj2.jpeg
F05x-y2WcAAY0kQ.jpeg
F05Tgf5XwAEbTZD.jpeg
F07A9rAaMAAjH-i.jpeg
F05wdeYWYAAwO60.jpeg


Urodził się jako Benjamin Lewertow w żydow. rodzinie Borucha i Szarcy Lewertowów. Ojciec miał wytwórnię futer w Warszawie. Starszy brat, Israel, wyjechaly po wojnie do Izraela, a nast. do USA, przyjął nazwisko Jerry Lewart. Jego dziadek, Israel, był magidem, żydow. kaznodzieją.
 
View attachment 72056View attachment 72057View attachment 72058View attachment 72059View attachment 72060

Urodził się jako Benjamin Lewertow w żydow. rodzinie Borucha i Szarcy Lewertowów. Ojciec miał wytwórnię futer w Warszawie. Starszy brat, Israel, wyjechaly po wojnie do Izraela, a nast. do USA, przyjął nazwisko Jerry Lewart. Jego dziadek, Israel, był magidem, żydow. kaznodzieją.
Ha tfu, a oni się dziwią że antysemityzm
rzymiany śmierdzące :burnit:
 
Ciekawa sytuacja na listach Konfederacji. W Warszawie 1dynkę dostaje Korwin. Tutaj nic nowego. Janusz to duchowy przywódca Konfederacji i bez niego ten projekt nie miałby szans wystartować. Zaskoczeniem jest miejsce 2 i miejsce 3. Otóż na 3 jest Jacek Wilk, a na drugim żona Krzysztofa Bosaka. Mi to wygląda jak zemsta Mentzena na Wilku za zjebane akcje Wilka. Mądre zagranie Mentzena. Wilk ze swoim foliarstwem połączonym z miłością do Białorusi, bardziej pasuje do cyrku Brauna niż cyrku Mentzena.
 
Bez beki ja bym zobaczył debatę

Mentzen vs leszczyna/kidawa/budka

Chcesz żeby Mentzen się odbudował po przegranej z Petru i próbujesz mu dobrać takich oponentów żeby była pewna wygrana? Myślę, że z Budką mógłby przegrać, ale jakby przegrał z Kidawa, to musiałby zakończyć karierę
 
Last edited:
Ciekawa sytuacja na listach Konfederacji. W Warszawie 1dynkę dostaje Korwin. Tutaj nic nowego. Janusz to duchowy przywódca Konfederacji i bez niego ten projekt nie miałby szans wystartować. Zaskoczeniem jest miejsce 2 i miejsce 3. Otóż na 3 jest Jacek Wilk, a na drugim żona Krzysztofa Bosaka. Mi to wygląda jak zemsta Mentzena na Wilku za zjebane akcje Wilka. Mądre zagranie Mentzena. Wilk ze swoim foliarstwem połączonym z miłością do Białorusi, bardziej pasuje do cyrku Brauna niż cyrku Mentzena.
A żona bosaka ma jakieś inne zasługi poza byciem żoną bosaka? Czy tak jak mąż jedynie szuka wypłaty bez pracy, nota bene z podatków, których tak nienawidzi? Taki Kowin to chociaż przyciąga sfrustrowanych przygłupów albo onuce. Taki Braun też przyciąga tych, którym się śnią koszmary o zrodzonym z in vitro żydowskim Banderze goniącym ofiary ze szczypawką w dłoni. A ona, co ma elektoratowi partii do zaoferowania?

To ta? https://ordoiuris.pl/karina-bosak

Tak, to ta, sprawdziłem.

1689279240672.png


Żona|Wife
@krzysztofbosak, niezłe osiągnięcia i kompetencje.

:juanlaugh:
 
A żona bosaka ma jakieś inne zasługi poza byciem żoną bosaka? Czy tak jak mąż jedynie szuka wypłaty bez pracy, nota bene z podatków, których tak nienawidzi? Taki Kowin to chociaż przyciąga sfrustrowanych przygłupów albo onuce. Taki Braun też przyciąga tych, którym się śnią koszmary o zrodzonym z in vitro żydowskim Banderze goniącym ofiary ze szczypawką w dłoni. A ona, co ma elektoratowi partii do zaoferowania?

To ta? https://ordoiuris.pl/karina-bosak

Tak, to ta, sprawdziłem.

View attachment 72070

Żona|Wife
@krzysztofbosak, niezłe osiągnięcia i kompetencje.

:juanlaugh:
O jezusie, jaka mizoginia się wylała. Wg Ciebie powinna pewnie w kuchni siedzieć i gotować.
Skrzywdziła Cię kiedyś jakaś kobieta i dlatego jesteś taki sfrustrowany i wściekły na widok kobiety sukcesu?

Mało to postępowe :siuu:
 
A żona bosaka ma jakieś inne zasługi poza byciem żoną bosaka? Czy tak jak mąż jedynie szuka wypłaty bez pracy, nota bene z podatków, których tak nienawidzi? Taki Kowin to chociaż przyciąga sfrustrowanych przygłupów albo onuce. Taki Braun też przyciąga tych, którym się śnią koszmary o zrodzonym z in vitro żydowskim Banderze goniącym ofiary ze szczypawką w dłoni. A ona, co ma elektoratowi partii do zaoferowania?

To ta? https://ordoiuris.pl/karina-bosak

Tak, to ta, sprawdziłem.

View attachment 72070

Żona|Wife
@krzysztofbosak, niezłe osiągnięcia i kompetencje.

:juanlaugh:

Działaczka Ordo Iuris, pasuje do tego giezwaldzkiej hałastry
 
O jezusie, jaka mizoginia się wylała. Wg Ciebie powinna pewnie w kuchni siedzieć i gotować.
Skrzywdziła Cię kiedyś jakaś kobieta i dlatego jesteś taki sfrustrowany i wściekły na widok kobiety sukcesu?

Mało to postępowe :siuu:
Powinna, ale Krzysio widać tylko inne kobiety by w kuchni widział, a w domu pod pantoflem siedzi i dzieci pilnuje, cuckold. No, ale ona chociaż prawo skończyła, a jego, z jego CV może by wzięli na stażystę w urzędzie jakimś, więc nie dziwota. Do tego na Krzyśka miejscu bym się martwił i po głowie macał, czy rogi nie rosną, bo słyszałem co tam się dzieje w tym szatańskim Ordo Jurij.

:beczka:
 
Panorama polityczna na 3 miesiące przed wyborami:

PiS i PO - już to znamy, nie. Różnią się od siebie niczym, a kłócą głównie o to, że jeden drugiemu kiedyś świństwo zrobił, a potem przeszedł z PiS do PO, albo z PO do PiSu i tak w kółko. Wyznawcy to spędy starych bab i dziadów.
PSL - od lat motto: jak gówno dobrze się klei, to do każdego okrętu się przylepi.
Lewica - ci z kolei się słabo kleją, a niektórzy tam to tacy odklejeńcy, że już postkomuchy typu Czarzaszty wydają się wśród nich atrakcją.
Polska 2050 - już sama nazwa jebnięta jak ich emocjonalnie niestabilny lider. Raz płacze, raz się śmieje, kłóci się z jakimiś babami, piejąc jak znerwicowana kura przed jajobraniem. Chuj wie do dzisiaj, po co takie gówno w ogóle powstało i dlaczego.
Konfederacja - zbieranina wszelkiej maści pojebów, pomieszana z "wolnorynkowymi ekonomistami" typu Mentzen, który wyliczenia ekonomiczne wyciąga z "Bolka i Lolka", a potem je wciska przygłupim 18-letnim spermiarzom po trzech piwach.

Podsumowując, muszę przyznać, że ten kraj czeka świetlana przyszłość. Jak zawsze zresztą.
:dobry:

Ja dlatego na 99% nie będę głosował. Szkoda tracić czas.

Dodam tylko, że Polska2050 istnieje na tym samym patencie co kiedyś Nowoczesna, Kukiz, Ruch Palikota, LPR, a nawet Partia Przyjaciół
Piwa. Po prostu +/- 10% głosujących zawsze, ale to ZAWSZE wybiera "NOWĄ" opcje. Jakby głosowanie to był wybór jakiegoś żarcia w restauracji. Dlatego podsuwa się im zakulisowo tą "NOWĄ" formacje, która pojawia się niby znikąd/z dnia na dzień i od razu ma zaplecze/finanse/chwytliwego lidera etc. a po paru latach wchodzi w koalicję z jakimś stałym graczem. Ten sam blef od 20 lat. Już mi się nawet z tego śmiać nie chce.
 
Przy całkiem ciekawej postawie Bosaka, wystawienie żony mu zaszkodzi. To jest słabe niezależnie z której strony się spojrzy.
Kiedyś PIS załatwiło J. Rokitę biorąc na listy jego mało rozgarniętą żonę.
 
Ja dlatego na 99% nie będę głosował. Szkoda tracić czas.

Dodam tylko, że Polska2050 istnieje na tym samym patencie co kiedyś Nowoczesna, Kukiz, Ruch Palikota, LPR, a nawet Partia Przyjaciół
Piwa. Po prostu +/- 10% głosujących zawsze, ale to ZAWSZE wybiera "NOWĄ" opcje. Jakby głosowanie to był wybór jakiegoś żarcia w restauracji. Dlatego podsuwa się im zakulisowo tą "NOWĄ" formacje, która pojawia się niby znikąd/z dnia na dzień i od razu ma zaplecze/finanse/chwytliwego lidera etc. a po paru latach wchodzi w koalicję z jakimś stałym graczem. Ten sam blef od 20 lat. Już mi się nawet z tego śmiać nie chce.
No wjebani jesteśmy jak w monarchię dziedziczną, a ci wszyscy nowi, to albo jakieś niemrawe sieroty bez charyzmy ze środka, albo skrajne odpały jak kiedyś Samoobrona, dzisiaj Konfederacja. Lewica też już lepsza ta postkomusza była niż te nowe wynalazki od gender.
 






Szpitale!












Po dwóch latach w łagrze z obrazę Łukaszenki


Ło, o tej umowie konsolidującej lotnicwo w czterech państwach nie wiedziałem (Michta wymienił Polskę i Finlandię, potem stracił wątek i w sumie nie wiem kto jeszcze, a coś szkiełki nie podpowiadają):


To stary news dotyczący podobnej (?) umowy (obejmującej Szwecję, Danię, Norwegię, Finlandię), chyba Michta się pomylił i to miał na myśli?













Petru, Giertych




Czy Ukraińcy przeszarżowali "żądając a nie dziękując"? "lud mentalnie wschodni" nie potrafiący się dogadać z ludami zachodnimi?
 
Wyjątkowo udało się Jakiemu: ten sojusz Hołowni z PSLem to absurd na tylu polach, jeszcze z Rose Thun :siuu:
Pytanie tylko gdzie chcą zmniejszać: czy w Polsce czy w państach gęściej zaludnionych


 
Powinna, ale Krzysio widać tylko inne kobiety by w kuchni widział, a w domu pod pantoflem siedzi i dzieci pilnuje, cuckold. No, ale ona chociaż prawo skończyła, a jego, z jego CV może by wzięli na stażystę w urzędzie jakimś, więc nie dziwota. Do tego na Krzyśka miejscu bym się martwił i po głowie macał, czy rogi nie rosną, bo słyszałem co tam się dzieje w tym szatańskim Ordo Jurij.

:beczka:
Czyli skrzywdziła :redford:
 
Mentzen wciąż w traumie po tym co z nim zrobił Petru
To jak przegrana Jóźwiaka z Najmanem. :juanlaugh:
Kurde, widziałem część tej "debaty" po łebkach, prawie na nic lekkiego czasu ostatnio nie mam. Panowie - możecie wskazać fragmenty w których to Mentzen niby doznaje takiej silnej porażki jak wspominacie? Trudno mi w to uwierzyć. Czas na tego typu zajawki kilkudziesięciominutowe będę miał chyba dopiero w okolicach września.
 
Kurde, widziałem część tej "debaty" po łebkach, prawie na nic lekkiego czasu ostatnio nie mam. Panowie - możecie wskazać fragmenty w których to Mentzen niby doznaje takiej silnej porażki jak wspominacie? Trudno mi w to uwierzyć. Czas na tego typu zajawki kilkudziesięciominutowe będę miał chyba dopiero w okolicach września.
Ja nie mogę. :wink:
 
A żona bosaka ma jakieś inne zasługi poza byciem żoną bosaka? Czy tak jak mąż jedynie szuka wypłaty bez pracy, nota bene z podatków, których tak nienawidzi? Taki Kowin to chociaż przyciąga sfrustrowanych przygłupów albo onuce. Taki Braun też przyciąga tych, którym się śnią koszmary o zrodzonym z in vitro żydowskim Banderze goniącym ofiary ze szczypawką w dłoni. A ona, co ma elektoratowi partii do zaoferowania?

To ta? https://ordoiuris.pl/karina-bosak

Tak, to ta, sprawdziłem.

View attachment 72070

Żona|Wife
@krzysztofbosak, niezłe osiągnięcia i kompetencje.

:juanlaugh:
a jakie kompetencje ma Bosak? Nigdy nie pracował, nie założył firmy, nie miał własnego biznesu. Lesser i wieczny student, który za młodu się wkręcił w politykę (i w Młodzież Wszechpolską) i robi hajs na frajerach:
1689312345656.png
 
boje się wchodzić na twittera Łukasza Warzechy, że to ograniczanie sprzedaży energetyków nieletnim to komunizm i wspieranie amerykańskich korporacji: jakby marki towarów były kompletnie niezależnymi tworami i korporacje nie tworzyły konkurencji wewnętrznej aby konsument miał iluzję wyboru :korwinlaugh:
Ciekawe jacy posłowie byli przeciw

a jakie kompetencje ma Bosak? Nigdy nie pracował, nie założył firmy, nie miał własnego biznesu. Lesser i wieczny student, który za młodu się wkręcił w politykę (i w Młodzież Wszechpolską) i robi hajs na frajerach:
View attachment 72083
Jeśli Bosak byłby lewakiem to "Lesser i wieczny student"
ale że jest prawakiem to "zaangażowany politycznie ideowiec, który poświecił swoje życie zawodowe dla tworzenia struktur polskiego nurtu polityki narodowej a zresztą kto z was osiągnął dużo w wieku poniżej 30 lat? Zaorane"
To książkowy przykład dlaczego powinno być wymagane ukończenie 30 lat aby być posłem. To nie jest zdrowe od niemal pełnoletności żyć w polityce, a niestety trochę takich posłów jest.
Spytałem się Cezarego Tomczyka jakie ma doświadczenie zawodowe inne niż polityczne to powiedział, że podczas studiów zbierał marchewkę w UK :siuu:
Kurde, widziałem część tej "debaty" po łebkach, prawie na nic lekkiego czasu ostatnio nie mam. Panowie - możecie wskazać fragmenty w których to Mentzen niby doznaje takiej silnej porażki jak wspominacie? Trudno mi w to uwierzyć. Czas na tego typu zajawki kilkudziesięciominutowe będę miał chyba dopiero w okolicach września.
będę musiał dla beki wypunktować tą debatę, ale w pytaniach o wyjście Polski z UE to wypunktowałbym rundę 10 do 8 dla Petru.
Wręcz książkowy przykład jak Mentzen nie chce urazić braunowców i narodowców i nie zniechęcić elektoratu niezdecydowanego tylko po środku nie można stać w takich sprawach.
Drugi moment na 10:8 dla Petru.]
Mentzen: zadłużenie 50% PKB jest dla Polski bezpieczne (to JKM nie mówił o polityce 0 zł długu?)
Petru: zadłużenie jest bezpieczne jeśli państwo ma wiarygodność...

Mentzen miał inne wpadki, ale nie będę Karatece psuł zabawy w szukaniu tych wpadek
Ale no po urywkach tej debaty to coś mi ona pachnie poziomem walki Jóźwiak vs Najman. Wszyscy się spodziewali jakieś masakry na Petru a tu po urywkach no: nie znalazłem tego, raczej masakrą była ta rozmowa Petru z Wawerem już nie mówiąc o tym pomyślę Berkowicza bonu 4 tys zł dla pacjentów...
 
Back
Top