Polityka

To na koszt mieszkań ma wpływ narodowość budowlańca? :beczka:

Że tego nie było na studiach, a mogłem studiować politykę klimatyczną. Ahhh
Gdzieś ci budowlańcy mieszkają w kraju, który budują. I nikt nie mówił, że tylko budowlańców trzeba wypierdolić.
 
Gdzieś ci budowlańcy mieszkają w kraju, który budują. I nikt nie mówił, że tylko budowlańców trzeba wypierdolić.
Ciekawe czy Rysiek sfetru czytał ustawę deweloperską i ma pojęcie o ekonomice w budownictwie. Oraz jak samorządy mają wpływ na ceny. Oj nie sądzę, nie sądzę.
:korwinlaugh:
A ja od roku czekam na ten program PełO co by na tą konfe nie głosować. Ale go kurwa nie ma.
:lesnarhappy: #60%dopaździernika
 
Zaklinacz koni - wersja PL
petru zaklinacz.jpg
 
Petru masakruje kolejnego Konfederatę

Bardzo cenie Wawera. Nikt tak nie ośmieszył i nie udownił, że narodowcy nie mają pomysłu na Polskę jak on ze swoją ustawą stop cenzurze w sieci -że prawnik może wymyśleć coś takiego i nie jest mu wstyd pokazywać się publicznie... O wielkim rozsądku Konfederatów świadczy to, że ten człowiek jest skarbnikiem partii. Gdybym należał do takiej partii wiedziałbym, że kasa jest w mega dobrych rękach :roberteyeblinking:
Też mi osiagniecie: wyśmiać narodowca w sprawie polityki imigracyjnej. Wystarczy cytować program gospodarczy RN, nawet bez komentowania, plus te zachwyty nad Farage to szczyt wszystkiego :korwinlaugh:
BTW PEtru mówił coś o tym dlaczego polskie banki mają tak małe zaufanie społeczne? :siuu:






Pachnie prowokacją czy nie? W końcu kiedyś dziennikarze TVNu dla reportażu grzebali w śmieciach
 
Robi się tu politycznie

-Panie pośle, czemu Pan mi nie odpowiada na pytania?
- Nim przejdziemy do odpowiedzi chciałbym tu jeszcze przytoczyć wątek, który nie został skomentowany w obszarze opinii publicznej. Donald Tusk wyraźnie powiedział :....

I tak można w nieskończoność :-)
i Wy też między sobą możecie unikać i oddalać pytania od siebie, zmieniać temat albo ignorować rozmówcę ;-)
 

Może się to komus podobać czy nie ale Konfederacja to 3ecia siła polityczna która tylko będzie rosnąć. ma największy kapitał społeczny i bardzo prężną działalność w internecie i sporo młodych, rozpoznawalnych i NIE PIERDOLĄCYCH głupot liderów w przeciwieństwie do dwóch partii w topie. Za kilka lat prawdopodobnie wyjdzie na prowadzenie.

No i przede wszystkim w odróznieniu od praktycznie każdej innej partii nie ma ludzi uwikłanych w poprzedni system. Warto też dodać że Czy Mentzen czy Braun Czy Mikke mają własne dochody i dobrze prosperujące biznesy więc nie idą żeby się nachapać w przeciwieństwie do całej reszty.
 
Może się to komus podobać czy nie ale Konfederacja to 3ecia siła polityczna która tylko będzie rosnąć. ma największy kapitał społeczny i bardzo prężną działalność w internecie i sporo młodych, rozpoznawalnych i NIE PIERDOLĄCYCH głupot liderów w przeciwieństwie do dwóch partii w topie. Za kilka lat prawdopodobnie wyjdzie na prowadzenie.
Albo się skurwindo cna, bo memcenowi już się politykierstwo, oślizglośc i kunktatorstwo załączyło. Już mu ministerialne stołki pewnie w oczach świecą. Cała nadzieja w uberchadzie Braunie
 
Albo się skurwindo cna, bo memcenowi już się politykierstwo, oślizglośc i kunktatorstwo załączyło. Już mu ministerialne stołki pewnie w oczach świecą. Cała nadzieja w uberchadzie Braunie
Właśnie wydaje się, że póki Konfederacja istnieje w takiej formule jak teraz - rządzi rada liderów i to jest w statucie, a nie jak w starych partiach słowo szefa święte - to poprzez ciągłe wypracowywanie wspólnego stanowiska każde ich odchyły są niwelowane pomimo indywidualnych akcji które się co jakiś czas zdarzają.
 
Na pewno dużo będzie od nich zależało. Słyszałem gdzieś prof. Dudka, który mówił, że brak większości po najbliższych wyborach może spowodować koniec obecnego układu. Jak Konfederacja się ugnie, to nic się nie zmieni, Jarek będzie zwykłym Jarkiem grającym na połknięcie Konfy, a Donek będzie najlepszym szefem opozycji na świecie,
 
koleś robi fajną robotę.
Tak odnośnie wypowiedzi, że posłowie mało zarabiają.
Koszt utrzymania niektórych posłów to czasami nawet 500 tys. zł
a utrzymanie biura plus 250 tys. zł



Słuchawki za 800 zł, komórka za 8 tys zł jak Franek aby co roku nie musiał wymieniać (to jest jego uzasadnienie)


Już nie tylko amunicje liczą




Warto też dodać że Czy Mentzen czy Braun Czy Mikke mają własne dochody i dobrze prosperujące biznesy więc nie idą żeby się nachapać w przeciwieństwie do całej reszty.
oświadczenie majątkowe Brauna jest ciekawe :korwinlaugh:

Gdzieś ci budowlańcy mieszkają w kraju, który budują. I nikt nie mówił, że tylko budowlańców trzeba wypierdolić.
nie no, tamte kwatery pracownicze dla niektórych imigrantów drogie nie są i raczej zbyt dużo Polaków tam nie chce mieszkać (popatrzyłem na niektóre grupy fejsowe: łóżka piętrowe w jednym pokoju gdzie zmieści się z 8 osób a pokój wcale nie duży). Jestem ciekawy, kiedy będzie zielone światło aby je zacząć kontrolować, bo coś mi sie wydaje, że można się przejechać na spełnieniu wszystkich norm, bo one są na bank wyższe niż przy zwykłym wynajmie. Przecież to jest usługa ala motel, a o ile można wynająć byle jakie mieszkanie to z motelami i hotelami jest inaczej
To jest zresztą ciekawe, że posłowie uważają, że trzeba chronić za wszelką cenę niepłacących lokatorów, ale normy wynajmowanego mieszkania mogą być byle jakie...

To jak w końcu z tą 13 i 14 emerytom? Wawer mówi, że likwidują. Mentzen nie wie. Ktoś na Cohones wie? Jeśli chcą likwidować, to dlaczego Bosak głosował za wprowadzeniem 13 emerytury?







likwidacja ZUSu dla przedsiębiorców jest korzystna nawet przy podwyżce podatków jest korzystna.
Tak samo jak jestem np. za równą stawką VATu (uprzedzajac: tak wiem, że ma to dużo minusów i niektórzy na tym stracą, ale niestety nie da sie zrobić tak aby wszyscy byli zadowoleni i podatki nie miały wad) oraz podatkiem dochodowym z 3% do kwoty 100 tys. zł, nawet jeśli skutkiem tego byłby suma sumarów wyższy VAT niż dzisiaj płacony przez statystycznego Jana Kowalskiego. Jednak to byłoby dużo sprawiedliwsze, ograniczyłoby pracę na czarno/wypłaty części pensji pod stołem oraz ważne odnośnie polityki imigracyjnej: wyznaczenie sprawiedliwej płacy minimalnej. Obecnie to tak ciężko ustalić dobrą płacę minimalną, bo państwo ma za mało danych o pensjach Polaków...
Ale fakt faktem Konfederacja nie może mówić o braku podwyższania podatków
 
Last edited:
Może się to komus podobać czy nie ale Konfederacja to 3ecia siła polityczna która tylko będzie rosnąć. ma największy kapitał społeczny i bardzo prężną działalność w internecie
Nie na da się nie zgodzić. Tiktok cały Sławka. Swoją drogą chciałbym zobaczyć wykres jaką tam ma popularność konfederacja :tellmemore:
 
Back
Top