Polityka

Nie na da się nie zgodzić. Tiktok cały Sławka. Swoją drogą chciałbym zobaczyć wykres jaką tam ma popularność konfederacja :tellmemore:
Nie wiem nie mam nawet tik toka. nawet nie obserwuję konfy na IG, mentzena tak - bo trzeba przyznac że to chyba najbardziej konkretny gość w ekipie, Dr Ekonomii, jak mówi o ekonomii to rozjaśnia wiele spraw i stawia je jasno obala też mnóstwo mitów które proponują rządzący...
 
Last edited:
Nie wiem nie mam nawet tik toka. nawet nie obserwuję konfy na IG, mentzena tak - bo trzeba przyznac że to chyba najbardziej konkretny gość w ekipie, Doktor, jak mówi o ekonomii to rozjaśnia wiele spraw i stawia je jasno obala też mnóstwo mitów które proponują rządzący...
Mój trzeci ulubiony doktor. Po mengele i strange
Na tiktoku to chyba skrajne lewactwo króluje
Królować to korwin może. Ale nie znam się, nie mam tiktoka, dlatego się wypowiadam
 
Królować to korwin może. Ale nie znam się, nie mam tiktoka, dlatego się wypowiadam
Zdecydowana większość wrzutek z tiktoka to te libkowe i lewackie wolność, równość, tolerancja, jebać pis i konfederację
 
Zdecydowana większość wrzutek z tiktoka to te libkowe i lewackie wolność, równość, tolerancja, jebać pis i konfederację
Podam przykład anegdotyczny, ale Tobie to akurat nie powinno przeszkadzać.

Większość łebków u mnie w robocie, którzy nie odklejają wzroku od tiktoka i nie interesują się niczym (głębokie zastanowienie potrafi u nich wzbudzić to czy Słowacja i Słowenia to dwa różne kraje - autentyk) poza ewentualnie samochodami i życiem influencerów gadają mentzenem jak już jest temat okołopolityczny.

Stąd mój wniosek o dominatorze tiktokowym Sławku
 
Podam przykład anegdotyczny, ale Tobie to akurat nie powinno przeszkadzać.

Większość łebków u mnie w robocie, którzy nie odklejają wzroku od tiktoka i nie interesują się niczym (głębokie zastanowienie potrafi u nich wzbudzić to czy Słowacja i Słowenia to dwa różne kraje - autentyk) poza ewentualnie samochodami i życiem influencerów gadają mentzenem jak już jest temat okołopolityczny.

Stąd mój wniosek o dominatorze tiktokowym Sławku
I nie są love is love?
 
Może się to komus podobać czy nie ale Konfederacja to 3ecia siła polityczna która tylko będzie rosnąć. ma największy kapitał społeczny i bardzo prężną działalność w internecie i sporo młodych, rozpoznawalnych i NIE PIERDOLĄCYCH głupot liderów w przeciwieństwie do dwóch partii w topie. Za kilka lat prawdopodobnie wyjdzie na prowadzenie.

No i przede wszystkim w odróznieniu od praktycznie każdej innej partii nie ma ludzi uwikłanych w poprzedni system. Warto też dodać że Czy Mentzen czy Braun Czy Mikke mają własne dochody i dobrze prosperujące biznesy więc nie idą żeby się nachapać w przeciwieństwie do całej reszty.
Ja już przestałem kupować te bzdury o rzekomym nie nachapywaniu się przez polityków
jeszcze przed SLD politycy byli uwikłani w różne biznesy, a jak doszli do władzy to chcieli jeszcze więcej wpływów,kapitału,władzy nad innymi. I tu będzie tak samo. Z tym nie płaceniem podatków i posiadaniu przez każdego Polaka dwóch samochodów, dużego domu z ogrodem i wysokiej pensji pokazali, ze są na tym samym poziomie populizmu co cała reszta. Trudno się temu dziwić, weszli między wrony…
 
Ja już przestałem kupować te bzdury o rzekomym nie nachapywaniu się przez polityków
jeszcze przed SLD politycy byli uwikłani w różne biznesy, a jak doszli do władzy to chcieli jeszcze więcej wpływów,kapitału,władzy nad innymi. I tu będzie tak samo. Z tym nie płaceniem podatków i posiadaniu przez każdego Polaka dwóch samochodów, dużego domu z ogrodem i wysokiej pensji pokazali, ze są na tym samym poziomie populizmu co cała reszta. Trudno się temu dziwić, weszli między wrony…
1689252632620.png
 
Ale nie znam się, nie mam tiktoka, dlatego się wypowiadam
Nie wiem nie mam nawet tik toka. nawet nie obserwuję konfy na IG
Przez Was założyłem konto na twitterze, prawie rok temu, a 2 tygodnie temu pejsbooka, bo już mnie wkurwiało, że po raz enty nie mogłem czegoś tam wskazanego przez innych zobaczyć na telefonie, IG (to instagram?), nie mam, tiktoka również nie. jprd ale to forum mnie zdemoralizowało
:usunto:
 
Na pewno dużo będzie od nich zależało. Słyszałem gdzieś prof. Dudka, który mówił, że brak większości po najbliższych wyborach może spowodować koniec obecnego układu. Jak Konfederacja się ugnie, to nic się nie zmieni, Jarek będzie zwykłym Jarkiem grającym na połknięcie Konfy, a Donek będzie najlepszym szefem opozycji na świecie,
Mogę się założyć o Litra, ze jak konfa zrobi 20% to będzie koalicja po-pis, a niektórzy będą walić takie szpagaty, że gimnastyka korekcyjna nie pomoże.
:putinlaugh:

Już widać jak wolne media próbują usilnie grzać swoich mało lotnych odbiorców.
 
Przez Was założyłem konto na twitterze, prawie rok temu, a 2 tygodnie temu pejsbooka, bo już mnie wkurwiało, że po raz enty nie mogłem czegoś tam wskazanego przez innych zobaczyć na telefonie, IG (to instagram?), nie mam, tiktoka również nie. jprd ale to forum mnie zdemoralizowało
:usunto:
IG to instagram. też mnie oczywiście wkurwiają sociale ale no bez fb i IG u mnie cięzko. messanger to złoto w komunikacji Whatsapp też bdb jest. A IG świetne dla wizualnych rzeczy i też newsów. Akurat osobiście polubilem IG - jakbym mial opcję to tylko IG bym sobie zostawił teraz
 
Mogę się założyć o Litra, ze jak konfa zrobi 20% to będzie koalicja po-pis, a niektórzy będą walić takie szpagaty, że gimnastyka korekcyjna nie pomoże.
...
No to byłaby gruba akcja. Chciałbym zobaczyć jak na założycielskiej konferencji prasowej Jarek ściska się z Donaldem i mówią, że dla Polski wszystko. A na drugim planie Suski i Schetyna próbują ukryć łzy wzruszenia. I jeszcze Antek mówi, że z tym zamachem to tylko tak... , że to były takie żarty.
:brainoverload:
 
No to byłaby gruba akcja. Chciałbym zobaczyć jak na założycielskiej konferencji prasowej Jarek ściska się z Donaldem i mówią, że dla Polski wszystko. A na drugim planie Suski i Schetyna próbują ukryć łzy wzruszenia. I jeszcze Antek mówi, że z tym zamachem to tylko tak... , że to były takie żarty.
:brainoverload:
Jestem sobie w stanie to wyobrazić bez najmniejszego problemu.
Gorzej będą mieli Ci od krzyczenia KON-STY-TU-CJA i wolne media.
:beczka:
@Karateka@ masz dużą rodzine? Bo u mnie już 5 osób zwerbowałem, żebyś miał pełną pieluchę w październiku.
:lesnarhappy:
 
Przez Was założyłem konto na twitterze, prawie rok temu, a 2 tygodnie temu pejsbooka, bo już mnie wkurwiało, że po raz enty nie mogłem czegoś tam wskazanego przez innych zobaczyć na telefonie, IG (to instagram?), nie mam, tiktoka również nie. jprd ale to forum mnie zdemoralizowało
:usunto:
Daję Ci maks pół roku i zaczniesz na początku postów umieszczać swoje zaimki :lol:
 
Przez Was założyłem konto na twitterze, prawie rok temu, a 2 tygodnie temu pejsbooka, bo już mnie wkurwiało, że po raz enty nie mogłem czegoś tam wskazanego przez innych zobaczyć na telefonie, IG (to instagram?), nie mam, tiktoka również nie. jprd ale to forum mnie zdemoralizowało
:usunto:
Złamali Cię :childcry: :mamed:
 
Back
Top