Polityka

No i ponownie się zgodzę. Jeżeli nie skorzysta z innych ścieżek legislacyjnych, a interes większości narodu tego wymaga to należy w niego walić jak w bęben
Póki co to jedynie walisz pod niego a gdyby dopuścili na wyciągnięcie ręki to i dla niego na kadrze byś z przyjemnoscią
 
Ja jestem za robieniem referendum za referendum. O każdą sprawę dotyczącą przyszłości Polski.

W ROCIE masz napisane "nie będzie Niemiec pluł nam w twarz" i nie godzę się żeby jak wy to lubicie podkreślać "Polski rząd" robił rzeczy niezgodne z wolą i interesem Polski i Polaków.
Ciekawostka w sprawie Roty. Sa dwie wersje jej powstania.

- Jedna, ta bardziej znana mowi, ze napisala ja Maria Konopnicka jako wyraz poparcia dla wiecu protestujacych w obronie polskosci kobiet. Kobiet, dla ktorych Lukaszenka i spora czesc Konfederacji jako glowny cel w zyciu widzi zamkniecie mordy i rodzenie dzieci.

- Druga, tez na czasie, mowi o slaskim dzialaczu, ktory poprosil poetke o napisanie go, aby podniesc na duchu polskich slazakow, walczacych z germanizacja, ktorych teraz uwazaja niektorzy w Polsce za zdrajcow, bo chca slaski oznaczyc jako jezyk.

O ironio!
 
Ciekawostka w sprawie Roty. Sa dwie wersje jej powstania.

- Jedna, ta bardziej znana mowi, ze napisala ja Maria Konopnicka jako wyraz poparcia dla wiecu protestujacych w obronie polskosci kobiet. Kobiet, dla ktorych Lukaszenka i spora czesc Konfederacji jako glowny cel w zyciu widzi zamkniecie mordy i rodzenie dzieci.
:juanlaugh:
 
korvin rape protocol.jpg
 
Last edited:
Ciekawostka w sprawie Roty. Sa dwie wersje jej powstania.

- Jedna, ta bardziej znana mowi, ze napisala ja Maria Konopnicka jako wyraz poparcia dla wiecu protestujacych w obronie polskosci kobiet. Kobiet, dla ktorych Lukaszenka i spora czesc Konfederacji jako glowny cel w zyciu widzi zamkniecie mordy i rodzenie dzieci.

- Druga, tez na czasie, mowi o slaskim dzialaczu, ktory poprosil poetke o napisanie go, aby podniesc na duchu polskich slazakow, walczacych z germanizacja, ktorych teraz uwazaja niektorzy w Polsce za zdrajcow, bo chca slaski oznaczyc jako jezyk.

O ironio!
No tak one na pewno chcą by im zamknąć mordy,
OIP.VTxZND9kPv9DTDqUtEX69gHaEK

OIP.JZTfzHIPIofTXtMDiwbZ-QHaHa

fHXTMFrV_400x400.jpg






Jak można nienawidzić kogoś kto jeszcze nic nie zepsuł???


:confused::confused::confused:
 
Póki co to jedynie walisz pod niego a gdyby dopuścili na wyciągnięcie ręki to i dla niego na kadrze byś z przyjemnoscią

Po 1: "dla niego"? Nie mówię po podlasku :mamed: .
Po 2: często nasuwają Ci się myśli o onanizowaniu innych mężczyzn ::clintdis::?


Biorąc pod uwagę jak łatwo Ci idzie szufladkowanie, to za miesiąc będę dla Ciebie fanatykiem PiS a za kolejny fanatykiem Lewicy. Co w sumie nie jest złe, bo przynajmniej nie zarzucisz mi hejterstwa :cool:.

Ja Ci ani życia ani poglądów układać nie zamierzam. Wystarczy mi, że nie będziesz ludzi wokół od śmieci wyzywał i w zasadzie to ja już jestem happy, mój trud skończon.




Korwin znowu nową partię zakłada XD ?
 
Po 1: "dla niego"? Nie mówię po podlasku :mamed: .
Po 2: często nasuwają Ci się myśli o onanizowaniu innych mężczyzn ::clintdis::?


Biorąc pod uwagę jak łatwo Ci idzie szufladkowanie, to za miesiąc będę dla Ciebie fanatykiem PiS a za kolejny fanatykiem Lewicy. Co w sumie nie jest złe, bo przynajmniej nie zarzucisz mi hejterstwa :cool:.

Ja Ci ani życia ani poglądów układać nie zamierzam. Wystarczy mi, że nie będziesz ludzi wokół od śmieci wyzywał i w zasadzie to ja już jestem happy, mój trud skończon.





Korwin znowu nową partię zakłada XD ?
Nie mów mi jak mam żyć
 
Ale tu nie zawsze chodzi o to czy to ma działanie prawne a to by polityk wiedział i nie mógł się społecznie wykręcić jak ruda kuciapa z woli narodu.
Może i nie zmienia faktu ale daje paliwo na działania, by tusk z bandą wnioskował przynajmniej o zmianę prawa (traktatów) na takie zapisy jakie chce "jego" naród.
W innym przypadku polityk nie ma żadnych zobowiązań, by wprowadzać w życie wolę narodu.
Mało tego, takie referendum byłoby naciskiem nie tylko na niego ale i na jego europejskich adwersarzy politycznych. Pomimo (!) braku formalnego wiązania EU do czegokolwiek.

Załóżmy hipotetycznie, że niedouczony w administracyjnych procedurach naród nie rozumie jak ograć eurokratów na pozimie EU, za to sprytny i patriotyczny Tusk wie jak wybrnąć z niekorzystnych dla Narodu zapisów (ale z powodów prawnych nie można tego zrobic tak jak żąda tłuszcza), Nawet wtedy niewiążące i "niezmieniające prawa EU" referendum zwiększa zakulisową "prawną" moc negocjacyjną patriotycznego Tuska, daje mu do ręki karty "Polacy tego nie chcą, nie mogę się na to zgodzić, musicie coś dać. Jeśli się zgodzę to rząd upadnie i następni to już w ogóle nie będą chcieli gadać, zresztą wy tez macie okazje pokazać dobre oblicze, bo tez macie wybory. Dajcie tu, albo odpuście tam, inaczej wam też będzie gorzej, bo się z tego niepotrzebna - przecież! - awantura zrobi". Skoro referendum daje mu negocjacyjne karty do ręki, to z jakiego powodu te karty odrzuca? W ręce muszą być chyba same dżoki i nie ma już miejsca na głosik tłuszczy? To te dżoki chyba można podejrzewać, no bo takiego patriotę to chyba o nic innego? XD



Bardzo fajny odcinek, polecam




Cz.2, polecam












Szpitale! Oh, wait...




Jak sie robi biednie, to klotliwie




Ekoterrorysci atakuja Tesle?


W koncu


 
Mało tego, takie referendum byłoby naciskiem nie tylko na niego ale i na jego europejskich adwersarzy politycznych. Pomimo (!) braku formalnego wiązania EU do czegokolwiek.

Załóżmy hipotetycznie, że niedouczony w administracyjnych procedurach naród nie rozumie jak ograć eurokratów na pozimie EU, za to sprytny i patriotyczny Tusk wie jak wybrnąć z niekorzystnych dla Narodu zapisów (ale z powodów prawnych nie można tego zrobic tak jak żąda tłuszcza), Nawet wtedy niewiążące i "niezmieniające prawa EU" referendum zwiększa zakulisową "prawną" moc negocjacyjną patriotycznego Tuska, daje mu do ręki karty "Polacy tego nie chcą, nie mogę się na to zgodzić, musicie coś dać. Jeśli się zgodzę to rząd upadnie i następni to już w ogóle nie będą chcieli gadać, zresztą wy tez macie okazje pokazać dobre oblicze, bo tez macie wybory. Dajcie tu, albo odpuście tam, inaczej wam też będzie gorzej, bo się z tego niepotrzebna - przecież! - awantura zrobi". Skoro referendum daje mu negocjacyjne karty do ręki, to z jakiego powodu te karty odrzuca? W ręce muszą być chyba same dżoki i nie ma już miejsca na głosik tłuszczy? To te dżoki chyba można podejrzewać, no bo takiego patriotę to chyba o nic innego? XD
Dzięki, że chciało Ci się to napisać. Choć i tak plemię tuskowe nie przetrawi. Przypomnij sobie co zrobili z ostatnim referendum.
 
No tak one na pewno chcą by im zamknąć mordy,
OIP.VTxZND9kPv9DTDqUtEX69gHaEK

OIP.JZTfzHIPIofTXtMDiwbZ-QHaHa

fHXTMFrV_400x400.jpg






Jak można nienawidzić kogoś kto jeszcze nic nie zepsuł???


:confused::confused::confused:
Ale czego to dowodzi? No jest jakis promil kobiet, ktore chca zamknac morde i rodzic dzieci. Ich decyzja. Nic nam do tego.

10% czarnych tez glosuje na Trumpa mimo, ze ten nazywa ich przestepcami i jako jedna z przyczyn podaje, dla ktorej to robia, jest jego kryminalna przeszlosc :-)

 
Ale czego to dowodzi? No jest jakis promil kobiet, ktore chca zamknac morde i rodzic dzieci. Ich decyzja. Nic nam do tego.

10% czarnych tez glosuje na Trumpa mimo, ze ten nazywa ich przestepcami i jako jedna z przyczyn podaje, dla ktorej to robia, jest jego kryminalna przeszlosc :-)

Jesteś jednak ignorantem, zobacz statystyki jak polepszyło się życie murzynów poprzez ustawy Trumpa i odsunięcie demokratów od władzy za jego kadencji, zanim się katarek pojawił i się wszyscy zesraliście, przez katarek Trump stracił władzę, demokraci podstawili mu fauciego i chłopa ugotowali, wystarczy tylko trochę prześledzić historię.
Trump dał im wędkę, komuchy-demokraci dali im zgniłą rybę.
 
3.4% uprawnionych do glosowania kobiet oddalo glos na Konfe. No szalu nie ma.
Ja tam mądralą nie jestem, w szkole było średnio, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest dana, która potwierdziłaby tamtą tezę, o ile tezę dotyczącą natury człowieka (w tym przypadku kobiet, ale zawsze) da się w ogóle udowodnić jakąkolwiek ścisłą daną... :zakręcony:
 
Ja tam mądralą nie jestem, w szkole było średnio, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest dana, która potwierdziłaby tamtą tezę, o ile tezę dotyczącą natury człowieka (w tym przypadku kobiet, ale zawsze) da się w ogóle udowodnić jakąkolwiek ścisłą daną... :zakręcony:
Ale Korwin powiedział.... za 3,2,1...

:korwinlaugh:
 
Jesteś jednak ignorantem, zobacz statystyki jak polepszyło się życie murzynów poprzez ustawy Trumpa i odsunięcie demokratów od władzy za jego kadencji, zanim się katarek pojawił i się wszyscy zesraliście, przez katarek Trump stracił władzę.
Trump dał im wędkę, komuchy-demokraci dali im zgniłą rybę.
Podaj jakies statystyki o murzynach.
Ja tam mądralą nie jestem, w szkole było średnio, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest dana, która potwierdziłaby tamtą tezę, o ile tezę dotyczącą natury człowieka (w tym przypadku kobiet, ale zawsze) da się w ogóle udowodnić jakąkolwiek ścisłą daną... :zakręcony:
To jest bardzo madre co napisales. Wynika z tego, ze pewnie jest duza ilosc kobiet, ktore chca zamknac morde i rodzic dzieci, ale nie glosuja na Konfe, bo uwazaja, ze kobiety powinny miec wybor i byc chronione przed glosami ludzi takich jak Korwin czy Lukaszenka.
 
Podaj jakies statystyki o murzynach.
Masz google poszukaj (podpowiadam nie na stronach demokratów a "normalnych ludzi"), Ty nie podałeś statystyk jak bardzo i dlaczego Trump nienawidzi murzynów a miałem uwierzyć na słowo.
 
Back
Top