Polityka

1000035537.jpg

O katastrofie helikoptera z prezydentem Iranu :robertmakeup:

1000035538.jpg

1000035539.jpg

Najśmieszniejszy był jako jeden z pierwszych komunikat Izraela że to nie oni.
 

Attachments

  • 1000035540.jpg
    1000035540.jpg
    104 KB · Views: 7
  • 1000035538.jpg
    1000035538.jpg
    85.7 KB · Views: 8
Ja pamiętam jak Braunov i konfederussia fizycznie rozrywali zasieki na granicy... takie to ruskie onuce!
Korwina nie wymieniasz?

Przypomnijmy co mowili konfederussianie o budowie muru na granicy.

 
Last edited:
Korwina nie wymieniasz?

Przypomnijmy co mowili konfederussianie o budowie muru na granicy.



Szczerba wyjaśnił podczas debaty w Super Espressie. Nie mieli zaufania do transparentności i uważali, że trzeba zrobić prawdziwą fortyfikację, a nie byle murek :-)
Ja pierdolę, dosłownie po raz kolejny siedzą i jadą z "niczego takiego nie było"!

:pociesznymirek:
 
wypowiedzi Korwina autentyczne czy „niczego takiego nie bylo”?
Przykro mi ale partnera do tańca o sympatiach politycznych to musisz znaleźć innego.
Nie wiem dlaczego ubzdurało Ci się, że jak rzucisz we mnie Korwinem to roztrzaska cały mój pogląd na daną sytuację...

Dla mnie sprawa jest prosta i tak samo prosto próbuję ją przekazać.
Bartosz Kramek, dziennikarz GW oraz bardzo aktywny działacz na rzecz środowisk lewackich i tych pseudoliberalnych (którym hołdujesz, zdaje się) przyjeżdża z grupą swoich ludzi na granicę, fizycznie rozrywa zasieki postawione w obronie przed akcją RUSKICH służb (tak, tych ruskich! nie tylko prorosyjskich :awesome: ), następnie okazuje się, że jego żona to ruski szpion a cała ich fundacja to niezłe kacapskie gówno.

Pójdźmy zatem dalej, ten podczłowiek oraz jego przydupasy, opinii których słuchasz i czytasz na co dzień, o których już wszystko wiemy, wskazują palcem na jakiegoś (w tym przypadku niech będzie Braunov) polskiego polityka i krzyczy "ruski agent!", "ruska onuca!" "agent braunov!", no ja w tym momencie jestem niemal pewny, że ten człowiek kłamie i to co mówi jest zupełną odwrotnością prawdy, czyli stanu faktycznego, natomiast Ty słuchasz ich dalej i powtarzasz za nimi to samo, mimo że obecnie wiemy już dużo więcej i nawet nie trzeba jakoś specjalnie tych kropek łączyć żeby widzieć kto jest prawdziwą gnidą.

Nie wiem czy jestem w stanie jakoś bardziej przejrzyście wyjaśnić te meandry moich jakże epokowych obserwacji.
 
Przykro mi ale partnera do tańca o sympatiach politycznych to musisz znaleźć innego.
Nie wiem dlaczego ubzdurało Ci się, że jak rzucisz we mnie Korwinem to roztrzaska cały mój pogląd na daną sytuację...

Dla mnie sprawa jest prosta i tak samo prosto próbuję ją przekazać.
Bartosz Kramek, dziennikarz GW oraz bardzo aktywny działacz na rzecz środowisk lewackich i tych pseudoliberalnych (którym hołdujesz, zdaje się) przyjeżdża z grupą swoich ludzi na granicę, fizycznie rozrywa zasieki postawione w obronie przed akcją RUSKICH służb (tak, tych ruskich! nie tylko prorosyjskich :awesome: ), następnie okazuje się, że jego żona to ruski szpion a cała ich fundacja to niezłe kacapskie gówno.
Mam nadzieje, ze juz oboje siedza.

Nie wiem jednak co to ma wspolnego z tym, ze konfederacja byla przeciwna budowie muru.

Tak samo jak pojeby z lewicy latali z reklamowkami z jedzeniem, przeczesywali bagna, krecili antypolskie filmy szkalujac imie polskich granicznikow, tak samo konfederacja straszyla ruskim wojskiem na granicy i zemsta lukaszenki.

Skrajnosci sa zle i antypolskie.
 
Mam nadzieje, ze juz oboje siedza.

Nie wiem jednak co to ma wspolnego z tym, ze konfederacja byla przeciwna budowie muru.

Tak samo jak pojeby z lewicy latali z reklamowkami z jedzeniem, przeczesywali bagna, krecili antypolskie filmy szkalujac imie polskich granicznikow, tak samo konfederacja straszyla ruskim wojskiem na granicy i zemsta lukaszenki.

Skrajnosci sa zle i antypolskie.
Jak zagłosowała konfa?
 
Tak samo jak pojeby z lewicy latali z reklamowkami z jedzeniem, przeczesywali bagna, krecili antypolskie filmy szkalujac imie polskich granicznikow,
Nie zrzucisz tego tylko na lewicę, to samo robili i tak samo zachowywali się w tej sprawie ludzie z PO czy od Szymona, na którego głosowałeś a nie z konfederussii.

Choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to byli ludzie z kręgu Twojego wyboru, żadna ilość Korwinów nie zmieni faktów na temat tego kto co robił i jak głosował w Sejmie.
 
Tak samo jak pojeby z lewicy latali z reklamowkami z jedzeniem, przeczesywali bagna, krecili antypolskie filmy szkalujac imie polskich granicznikow, tak samo konfederacja straszyla ruskim wojskiem na granicy i zemsta lukaszenki.
Nie nie towarzyszu, nie robimy fikołków. To pojeby z PedO latały z siatkami, ciepły drut, robiły gnój, pluli na mundur i nakręcali w tefałenie ANTYPOLSKA narrację. Do tego campus xd polska i z filmem holland na czele.

Trochę pamięć kolego szwankuje.

Jednocześnie wiedząc że to ruska akcja nazywali wszystkich onucami, a reraz niby pierwsi do obrony granic. Obejrzyj ten film który wrzuciłem tam są wypowiedzi tFuska z tamtych lat, a potem szukaj dalej ruskich agentów.

:juanlaugh:
 
Jezeli nie przeszkadza Ci to, ze mowi sie jedno a robi drugie, to o co sie spinasz, ze Tusk bedzie teraz budowal jeszcze wiekszy mur?

P.S. Korwin byl przeciwny
Może mnie pamięć myli, ale zdaje się, że konfa powtarzała, że to hybrydowy atak na Polskę a platfusy to pojeby, które ruskom w tym pomagają, ale mogę się mylić, bo nie sprawdziłem co na to super ekspress
 
Nie zrzucisz tego tylko na lewicę, to samo robili i tak samo zachowywali się w tej sprawie ludzie z PO czy od Szymona, na którego głosowałeś a nie z konfederussii.

Choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to byli ludzie z kręgu Twojego wyboru, żadna ilość Korwinów nie zmieni faktów na temat tego kto co robił i jak głosował w Sejmie.
Nie nie towarzyszu, nie robimy fikołków. To pojeby z PedO latały z siatkami, ciepły drut, robiły gnój, pluli na mundur i nakręcali w tefałenie ANTYPOLSKA narrację. Do tego campus xd polska i z filmem holland na czele.

Trochę pamięć kolego szwankuje.

Jednocześnie wiedząc że to ruska akcja nazywali wszystkich onucami, a reraz niby pierwsi do obrony granic. Obejrzyj ten film który wrzuciłem tam są wypowiedzi tFuska z tamtych lat, a potem szukaj dalej ruskich agentów.

:juanlaugh:
Przeciez Holowni chyba w sejmie nie bylo jeszcze wtedy, a PSL byl za budowa muru.

Na PO nie glosuje.
 
Hujownia był za budową zapory?
Jak byl przeciwny to tylko dlatego, ze wystraszyl sie tego co mowila konfa, ruskiego wojska na granicy i gniewu lukaszenki.
 
Back
Top