Polityka

Porównanie jest trochę nie na miejscu, gdzie żydzi są narodem wobec których uchwala się prawa kneblowania innym ust a na dzierżyńskiego (celowo z małej piszę) jednak pluć można i to bezkarnie. A to było niejako clue dyskusji.

Pewnie niejeden młody socjalista by się oburzył na plucie na Krwawego Felka ale fakt, poprawność polityczna tu nie działa.


Władza żydów nie podlega dyskusji, choćby w takim usa, wystarczy prześwietlić pochodzenie samego otoczenia Bidena.
Co także widać po uchwalonych ostatnio ograniczeniach w krytyce tego narodu.
Chyba, że uważasz inaczej i jednak podlega, bo za mało znaków i faktów?
Muszą napisać o tym na 1 stronie ichniego NY Times?

Mam nadzieję że prześwietlanie otoczenia Bidena nie jest tak dokładne jak prześwietlanie pochodzenia armatorów statków niewolniczych…

A poważniej, lobby pro żydowskie w Stanach jest potężne i jest obecne po obu stronach barykady.

Wśród republikanów są środowiska i politycy pochodzenia anglosaskiego, powiązani ze środowiskami religijnymi których doktryna dyktuje im wspieranie państwa Izrael.

Niestety/stety nie jest to domena demokratów i środowisk żydowskich.


A co do władzy żydów w Polsce, oczywiście tu też można udawać, że to nie istnieje a jednak ciągle wybierani są ci sami ludzie... Bądź nowe lizusy tych starych o niemieckobrzmiących nazwiskach bądź dodatkowym członie również wiadomego pochodzenia. Tak tak ten Mentzen.

Braun, Metzen, Ozjasz Goldberg, Izaak Stozman …

Oczywiście można tropić spiski, snuć teorie, fakt jest taki że w Polsce wybierani są ci sami ludzie bo mamy żenującą klasę polityczną, niezależnie od pochodzenia i żenujące polityczne obyczaje, jak wiele z krajów ,,młodej demokracji”.


Oczywiście wszystko można obśmiać, można nawet pisać takie dziwadła o Paryżu jak podróżnik seul velo, który w każdą swoją wypowiedź wplata wentyl bezpieczeństwa byś broń Boże nie mógł go połączyć z jakąkolwiek stroną dyskusji, że nie to miał na myśli, że on też się zgadza ale... Że jednak murzyni zabijają ale ... I tu wstaw jakiś zmiękczacz, dowolny.
No można i tak, tylko to świadczy o jakimś takim braku odwagi do prezentowania swoich poglądów na bądź co bądź ale anonimowym forum,
chyba, że ktoś jak cymbał pucybut sam się wystawia na świeczniki. I ile warta jest dyskusja o niczym.

:neildegrassewhoa:
 
Bo jak powszechnie wiadomo, służby rosyjskie mają to do siebie, że infiltrują tylko jedno środowisko w danym państwie. Ech, gdyby chociaż taka kwestia mogła wykroczyć poza ramy plemiennej wojenki.

 
1000034623.jpg
 
Z zaplanowanym ich wydatkiem nie przez Polaków a przez unijnych watażków w kuluarach.
Prawda?
Czy Polska może wydać te środki na co tylko uważa za słuszne?
Bierzesz kredyt gotówkowy możesz wydać pieniążki na co chcesz, prawda?
Ta część nieoprocentowana środków z KPO to również nasze wpłaty obowiązkowe do wspólnego unijnego gara, prawda?

Więc o czym Ty do jasnej cholery piszesz i jak możesz tego bronić?
To był skandal, że przyznanie naszych pieniędzy, które bezprawnie były nam blokowane odtrąbia się jako sukces tej władzy a nie wał na najwyższych unijnych stołkach.
:beczka:

Pamiętaj, że to, że jakiś czas dostawaliśmy więcej niż wpłacaliśmy było obwarowane tym, że obcy inwestorzy (głównie niemieccy i francuscy) dostali u nas furtkę i mogli sobie u nas inwestować do woli (kupować naszą ziemię za grosze w porównaniu do cen w państwach zachodniej unii itd., korzystać z bardzo taniej siły roboczej nabijając kabzę przeróżnym Wolfgangom czy Macronom), wpuszczając masę zachodnich przedsiębiorstw, które podatki płaciły w swoich krajach i wspierały budżet swoich państw, więc de facto bilans wyglądał i dalej wygląda na korzyść państw EU?
A te środki poszły również na rozbudowę dróg żeby inwestorom niemieckim lepiej się biznesy prowadziło. O dziwo główne inwestycje drogowe były w poziomie Polski nie w pionie.
Tak, że to nie jest tak, że ktoś nam dawał bo był dla nas dobry. Miał w tym interes dlatego tak walczą o ukrainę, kolejny rozwój sieci kaufland czy lidl może pójść tylko w kierunku wschodnim.
Nie twierdzę, że to źle, ale takie są fakty.

:arielcry:
I bonusik:
Od lipca cena prądu w Polsce:
500 zł/MWh - osoby fizyczne
693 zł/MWh - małe i średnie firmy.

Ceny prądu w Europie:
Niemcy 288zł/MWh - spadek o -30%r/r
Francja 357 zł - spadek o -58%
UK 325 zł - spadek o -27%

Dane w tabeli dotyczą 1MWh

TradingEconomics
 
ooo jak w Paryżu tylko mniej czarno a bardziej brązowo

Kolego, widzę że nie dość, że dalej nie zrozumiałeś sensu moich postów to jeszcze dodatkowo się na ten temat zapętliłeś :beczka:.

Powtórzę Ci zatem jeszcze raz, że skorzystałem tam z takiego abstrakcyjnego przykładu żeby pokazać, że nie można ufać jednostkowym relacjom. Skoro mi się w Paryżu nic nie stało, to znaczy, że jest tam bezpiecznie - a przecież wszyscy wiemy, że nie jest.

Jeżeli tak bardzo chcesz poznać moją opinię na temat bezpieczeństwa w krajach zachodnich, a także migracji której doświadczamy, to wklejam Ci poniżej jeden z pierwszych postów, które na tym forum napisałem. Specjalnie dla Ciebie :kis:.

Przysięgam, że jeśli tym razem nie zrozumiesz to dzwonię po internetowe bagiety :mamed:.


1715304965662.png 
Back
Top