Polityka

Jednym okiem oglądam KSW, drugim poszukiwanych przez policję. Można odnieść wrażenie, że w Polsce co najmniej połowa ludności to emigranci...
Ale patrzcie to, sprzed półtora miesiąca...
KABILOV BUKHARI
Podstawy poszukiwań:
Art. 120 Stosowanie środka masowej zagłady zakazanego przez prawo międzynarodowe
Co tam musiało się odjebać, bo z tego co widzę w mediach cisza na ten temat.
Moze jakies pierwiastki promieniotworcze?
 
aaaa, to Ty pewnie nie wiesz, że to co napisał to święta prawda :beczka:
Jak wszystko co powiedział krul kiedykolwiek. Ja tam się cieszę, kto jak nie korwin ma sprowadzić ten latający cyrk monthy pythona zwany potocznie partią polityczną z powrotem do poziomu 4%
 
Jak wszystko co powiedział krul kiedykolwiek. Ja tam się cieszę, kto jak nie korwin ma sprowadzić ten latający cyrk monthy pythona zwany potocznie partią polityczną z powrotem do poziomu 4%
Pytanie. Sugerujesz zatem, że bezdzietne głupki, które dotąd wspierały konfederację, po lekturze takiego i innych tweetów Korwina zagłosują na Tuska lub zrezygnują z głosowania? Jeśli nie jesteś ojcem, z iloma rozmawiałeś w tej sprawie, by sugerować, że Korwin pierdoli zwyczajne głupoty w tym tt? Konfederacja to "latający cyrk monthy pythona" wg Ciebie, czy wnioskujesz tak na podstawie lektury ich programu, czy niektórych wypowiedzi ukierunkowanych na różnych ludzi celem pozyskania ich głosów?
 
Pytanie. Sugerujesz zatem, że bezdzietne głupki, które dotąd wspierały konfederację, po lekturze takiego i innych tweetów Korwina zagłosują na Tuska lub zrezygnują z głosowania?
Sugeruję, że im bliżej wyborów to korwin zacznie się bardziej odpalać jak to ma w zwyczaju i rzucać hitlerami na lewo i prawo. Oczywiście o ile go zaś nie zamkną na ten czas w szafie
 
Może mi ktoś wytłumaczyć kontekst? Co tu się wydarzyło?

20230715_185808.png
 
Sugeruję, że im bliżej wyborów to korwin zacznie się bardziej odpalać jak to ma w zwyczaju i rzucać hitlerami na lewo i prawo. Oczywiście o ile go zaś nie zamkną na ten czas w szafie
Mityczny "protokół 4%"... Prawdziwa polityka nie opiera się na wierze w urban legends, a na empirii (ekspertyzy, badania fokusowe, marketing polityczny). Tak się składa, że kontrowersyjne wypowiedzi, czasem nawet niesmaczne dla wielu - w konsekwencji przynoszą poszerzenie elektoratu. Masz przykład z 2022r, w kwietniu Korwin "hitleryzuje", w maju gada o Buczy i co? Czerwiec i 2% wzrost dla Konfederacji , a na początku lipca kolejny wzrost w stosunku do czerwca o jeszcze jeden cały punkt procentowy (United Surveys). Notują ciągły wzrost aż do teraz
 
Mityczny "protokół 4%"... Prawdziwa polityka nie opiera się na wierze w urban legends, a na empirii (ekspertyzy, badania fokusowe, marketing polityczny). Tak się składa, że kontrowersyjne wypowiedzi, czasem nawet niesmaczne dla wielu - w konsekwencji przynoszą poszerzenie elektoratu. Masz przykład z 2022r, w kwietniu Korwin "hitleryzuje", w maju gada o Buczy i co? Czerwiec i 2% wzrost dla Konfederacji , a na początku lipca kolejny wzrost w stosunku do czerwca o jeszcze jeden cały punkt procentowy (United Surveys). Notują ciągły wzrost aż do teraz
Mamy już matki, żony i kochanki na listach, mamy emocjonalne naganianie tłuszczy po to by zdobyć ich głosy. Czym oni się różnią od tego stolika, który chcą wywracać na tym etapie? Poza tym, że są bardziej pojebani
 
Mamy już matki, żony i kochanki na listach, mamy emocjonalne naganianie tłuszczy po to by zdobyć ich głosy. Czym oni się różnią od tego stolika, który chcą wywracać na tym etapie? Poza tym, że są bardziej pojebani
Posiadaniem jakiegokolwiek programu.
Wybory za 3 miesiące, a niektórzy dalej nic nie pokazali. #PDK
:roberteyeblinking:
 
Mamy już matki, żony i kochanki na listach, mamy emocjonalne naganianie tłuszczy po to by zdobyć ich głosy. Czym oni się różnią od tego stolika, który chcą wywracać na tym etapie? Poza tym, że są bardziej pojebani
Na kogo więc zagłosować? Wodzu doradź jako bezstronny obserwator, bo widzę, że pięknie tę komfę punktujesz. Będę wdzięczny.
 
Mamy już matki, żony i kochanki na listach, mamy emocjonalne naganianie tłuszczy po to by zdobyć ich głosy. Czym oni się różnią od tego stolika, który chcą wywracać na tym etapie? Poza tym, że są bardziej pojebani
Pytanie jakie postawiłeś świadczy jedynie o tym, że nie znasz programu konfederacji i ich projektów ustaw, programów innych partii raczej też nie, bo gdyby było inaczej z porównania wyszłyby Ci różnice kolosalne z wielką korzyścią dla konfy. Reszta to gra polityczna zgodna z regułami panującymi u nas, a że to brudna zabawa - siłą rzeczy musisz się upierdolić. Jeśli o nepotyzm chodzi - zważ na jej skalę przy porównaniach.

Konfederaci bardziej pojebani od tych chujów z innych partii? :benny: Z czym to ich "pojebanie" utożsamiasz?
których wychodzi piątka Mentzena :)
Nigdy nie było żadnej "piątki Mentzena"
 
Posiadaniem jakiegokolwiek programu.
Wybory za 3 miesiące, a niektórzy dalej nic nie pokazali. #PDK
:roberteyeblinking:
Ale to na pewno program, a nie kolejny z „żartów” i „o tak mi się powiedziało” mentzena?
Pytanie jakie postawiłeś świadczy jedynie o tym, że nie znasz programu konfederacji i ich projektów ustaw, programów innych partii raczej też nie, bo gdyby było inaczej z porównania wyszłyby Ci różnice kolosalne z wielką korzyścią dla konfy. Reszta to gra polityczna zgodna z regułami panującymi u nas, a że to brudna zabawa - siłą rzeczy musisz się upierdolić. Jeśli o nepotyzm chodzi - zważ na jej skalę przy porównaniach.

Konfederaci bardziej pojebani od tych chujów z innych partii? :benny: Z czym to ich "pojebanie" utożsamiasz?

Nigdy nie było żadnej "piątki Mentzena"
Tak jak nie było 100 ustaw mentzena.

Chociażby z grzesiem aresztującym choinki i batożącym gejów
Na kogo więc zagłosować? Wodzu doradź jako bezstronny obserwator, bo widzę, że pięknie tę komfę punktujesz. Będę wdzięczny.
Na tolka banana.
Myślałem, że wyższe sfery jak Ty to właśnie na po
 
Na tolka banana.
Myślałem, że wyższe sfery jak Ty to właśnie na po
To źle myślałeś. Prawdę powiedziawszy, to nie spodziewałem się innej odpowiedzi, ale mimo wszystko dobrze było zapytać. Ostatnimi czasy namnożyło się tych "mężów zaufania", którzy pod płaszczykiem względnej neutralności i bezstronności punktują czyjeś wybory, poglądy, a jak druga osoba powie "sprawdzam" i zapyta tak jak ja powyżej to się głupiomądrość kończy. Głowa do góry, może przyjdzie jeszcze czas, kiedy zaczniesz czytać program wyborczy zamiast podniecać się memem, wpisem na tłiterze albo tym, że się ktoś porobił piwem na spotkaniu. Pozdrawiam serdecznie.
 
Pytanie jakie postawiłeś świadczy jedynie o tym, że nie znasz programu konfederacji i ich projektów ustaw, programów innych partii raczej też nie, bo gdyby było inaczej z porównania wyszłyby Ci różnice kolosalne z wielką korzyścią dla konfy. Reszta to gra polityczna zgodna z regułami panującymi u nas, a że to brudna zabawa - siłą rzeczy musisz się upierdolić. Jeśli o nepotyzm chodzi - zważ na jej skalę przy porównaniach.

Konfederaci bardziej pojebani od tych chujów z innych partii? :benny: Z czym to ich "pojebanie" utożsamiasz?

Nigdy nie było żadnej "piątki Mentzena"
Jest jakaś strona z porównaniem programów wyborczych czy się trzeba przekopywać przez każdą partie osobno?
Bo na stronę peło i lewaków to przez 3 vpn i w trybie prywatnym wstyd i hańba wchodzić. Sumienie by nie pozwoliło.
 
To źle myślałeś. Prawdę powiedziawszy, to nie spodziewałem się innej odpowiedzi, ale mimo wszystko dobrze było zapytać. Ostatnimi czasy namnożyło się tych "mężów zaufania", którzy pod płaszczykiem względnej neutralności i bezstronności punktują czyjeś wybory, poglądy, a jak druga osoba powie "sprawdzam" i zapyta tak jak ja powyżej to się głupiomądrość kończy. Głowa do góry, może przyjdzie jeszcze czas, kiedy zaczniesz czytać program wyborczy zamiast podniecać się memem, wpisem na tłiterze albo tym, że się ktoś porobił piwem na spotkaniu. Pozdrawiam serdecznie.
Już taki jeden tu był co zawsze po pierwszej merytorycznej kontrze, wycofywał się rakiem i stwierdzeniem, że ogólnie jest spoko i luzik,
złapany na stronniczym dosrywaniu.

Ehhh ci młodzi postępowi, najczęściej bezdzietni, nie rozumieją zwykłych życiowych prawd, którymi czasami obdarowuje ich z dobroci serca i szczodrości król Korłin pierwszy.
:beczka:
Młodzi postępowi złapani za język i próbę uzyskania informacji, po której stoją stronie i jakie mają poglądy, udzielają odpowiedzi wymijające bądź niemerytoryczne. Ale za to 100 rozumów zjedli i obejrzeli każdy serial na netflixie.
 
To źle myślałeś. Prawdę powiedziawszy, to nie spodziewałem się innej odpowiedzi, ale mimo wszystko dobrze było zapytać. Ostatnimi czasy namnożyło się tych "mężów zaufania", którzy pod płaszczykiem względnej neutralności i bezstronności punktują czyjeś wybory, poglądy, a jak druga osoba powie "sprawdzam" i zapyta tak jak ja powyżej to się głupiomądrość kończy. Głowa do góry, może przyjdzie jeszcze czas, kiedy zaczniesz czytać program wyborczy zamiast podniecać się memem, wpisem na tłiterze albo tym, że się ktoś porobił piwem na spotkaniu. Pozdrawiam serdecznie.
a gdzie ja się stawiam jako mąż zaufania? :lol: Nie lubię konfy, nie ukrywam sie z tym i po nich cisnę, cala moja działalność
 
Młodzi postępowi złapani za język i próbę uzyskania informacji, po której stoją stronie i jakie mają poglądy, udzielają odpowiedzi wymijające bądź niemerytoryczne.
Twoje o breiviku:
„Nie każdy bohater nosił pelerynę,
:roberteyeblinking:
kiedyś możliwe, że to będzie widziane w innym świetle, wszystko przez to, że tak zjebał się ten nasz świat.”

Podtrzymujesz czy wzorem idola Sławka to tylko „hehe żart”
 
Back
Top