Polityka

Twoje o breiviku:
„Nie każdy bohater nosił pelerynę,
:roberteyeblinking:
kiedyś możliwe, że to będzie widziane w innym świetle, wszystko przez to, że tak zjebał się ten nasz świat.”

Podtrzymujesz czy wzorem idola Sławka to tylko „hehe żart”
Podtrzymuję, ja nie zmieniam zdania, kiedyś w przypadku wojny kulturowej w europie być może zmieni się postrzeganie celów i powodów, dla których Breivik popełnił tę zbrodnię. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
A teraz wolnomyślicielu pokaż nam drogę i oświeć nas co jest warte zagłosowania, w którą stronę iść nauczycielu.
 
Podtrzymuję, ja nie zmieniam zdania, kiedyś w przypadku wojny kulturowej w europie być może zmieni się postrzeganie celów i powodów, dla których Hitler popełnił tę zbrodnię. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
A teraz wolnomyślicielu pokaż nam drogę i oświeć nas co jest warte zagłosowania, w którą stronę iść nauczycielu.
. :tiphatb:
 
Białoruskim standardem jest wyrok polityczny, gdzie polityk zastępuje sędziego, bo trójpodział władzy nie działa. Zrobili porządek z kastą sędziowską.
Stephan Harbarth (ur. 19 grudnia 1971 w Heidelbergu) – niemiecki prawnik, polityk CDU. Od czerwca 2020 prezes Federalnego Trybunału Konstytucyjnego, któremu przewodniczy od listopada 2018 r. w pierwszym Senacie. Wcześniej pracował jako adwokat i był posłem do niemieckiego Bundestagu w latach 2009–2018.
1689507785132.png

jego kancelaria zarobiła kupę kasy na wyciszaniu afery związanej z jedną firmą motoryzacyjną. Polecam wpisać w google Affen Volkswagen -trzeba być dziwnym aby w to się bawić a później mówić o ekologii i prawach zwierząt :)

We Francji też polityk może być sędzią. Polska wbrew pozorom wyróżnia się w Europie pod względem zakazu dla sędziów członkostwa w wielu organizacjach, jeszcze immunitet mają. To nie jest standard europejski.
Ba: nawet niemiecka organizacja sędziów głośno mówi o odpolitycznieniu sądów, a problemy opisuje prasa Axel Ringer Springer :korwinlaugh:
 
To źle myślałeś. Prawdę powiedziawszy, to nie spodziewałem się innej odpowiedzi, ale mimo wszystko dobrze było zapytać. Ostatnimi czasy namnożyło się tych "mężów zaufania", którzy pod płaszczykiem względnej neutralności i bezstronności punktują czyjeś wybory, poglądy
Podtrzymuję, ja nie zmieniam zdania, kiedyś w przypadku wojny kulturowej w europie być może zmieni się postrzeganie celów i powodów, dla których Breivik popełnił tę zbrodnię. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
A teraz wolnomyślicielu pokaż nam drogę i oświeć nas co jest warte zagłosowania, w którą stronę iść nauczycielu.
I nic wam się tu nie kłóci. Jeden płacze, że ktoś krytykuje jego poglądy, a drugi wprost mówi, że typ który zajebal 77 osób właśnie za owe poglądy dobrze zrobił. Jeszcze się lajkują wzajemnie. I jak was cudaki traktować poważnie

Jak Twoje ziomki z tvn i wielkich miast?
Nie oglądam tv od jakichś 7 lat
 
A teraz wolnomyślicielu pokaż nam drogę i oświeć nas co jest warte zagłosowania, w którą stronę iść nauczycielu.

:beczka:
I nic wam się tu nie kłóci. Jeden płacze, że ktoś krytykuje jego poglądy, a drugi wprost mówi, że typ który zajebal 77 osób właśnie za owe poglądy dobrze zrobił. Jeszcze się lajkują wzajemnie. I jak was cudaki traktować poważnie


Nie oglądam tv od jakichś 7 lat
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, dorośniesz to zrozumiesz.
 
Ty dorosłeś i masz najebane we łbie. Jak widać to nabieranie lat nie zawsze służy
W dalszym ciągu nie zrozumiałeś co napisałem, widzę, że nie ma co ciągnąć dyskusji z osobą, co nie potrafi zrozumieć co ktoś napisał.
Do tego nie masz odwagi odpowiedzieć na pytanie, to dopiero napierdolone we łbie musi być tak pluć a nie mieć żadnych swoich argumentów i opcji.
 
W dalszym ciągu nie zrozumiałeś co napisałem, widzę, że nie ma co ciągnąć dyskusji z osobą, co nie potrafi zrozumieć co ktoś napisał.
Do tego nie masz odwagi odpowiedzieć na pytanie, to dopiero napierdolone we łbie musi być tak pluć a nie mieć żadnych swoich argumentów i opcji.
Ty też nie zrozumiałeś, już kuniowi odpowiedziałem na to.
Korwin z rigczem jak skurwysyn a biologosceptyczni dupa cicho

Jak dyskutujemy sami to grzeczniejszy jesteś i się tak nie rzucasz. Nie staraj sie tak zaimponować kolegom, to tylko internet
 
Ty też nie zrozumiałeś, już kuniowi odpowiedziałem na to.

Jak dyskutujemy sami to grzeczniejszy jesteś i się tak nie rzucasz. Nie staraj sie tak zaimponować kolegom, to tylko internet
skoro ubodło to oznacza, że jesteś biologosceptyczny?
 
Ty też nie zrozumiałeś, już kuniowi odpowiedziałem na to.

Jak dyskutujemy sami to grzeczniejszy jesteś i się tak nie rzucasz. Nie staraj sie tak zaimponować kolegom, to tylko internet
Czyli ty zwykły klaun jesteś. Taki śmieszny i zabawny.
 
Mówię o tym jak się tu ciskasz ponad swoją zwyczajową miarę do mnie dzisiaj bo koledzy to też robią
Jakoś nie wydaje mi się. Nie odczuwam potrzeby ciskania ponad miarę. Po prostu zabawne jest to Twoje "jazda z konfą!" i więcej osób to dostrzega, Zmobilizowałeś się jak agory i tefałeny gdy okazało się, że donek może nie być zwycięzcą. Mimo wszystko moim zamiarem nie jest personalne zbrukanie kogokolwiek (poza jednym osobnikiem na tym forum, któremu w realu bym sprzedał lepę) i jeśli już to moje teksty są pstryczkiem w nos na jaki sam jestem gotów w drugą stronę. Na pewno nie jest tak, że upatrzyłem sobie ofiarę, którą stadnie teraz będziemy pożerać.
 
I nic wam się tu nie kłóci. Jeden płacze, że ktoś krytykuje jego poglądy, a drugi wprost mówi, że typ który zajebal 77 osób właśnie za owe poglądy dobrze zrobił. Jeszcze się lajkują wzajemnie. I jak was cudaki traktować poważnie
Zdaje się, że na tego posta już mi odpisałeś... widać poszło w pięty, skoro 3 godziny trawiłeś, żeby napisać raz jeszcze. I skąd ta liczba mnoga? Zapytałem o Twoją alternatywę, dla konfy, którą tak celnie punktujesz, a Ty mi wyskoczyłeś z jakimś tolkiem bananem. Co mam wspólnego z Brevikiem? I o co chodzi z tymi lajkami?


Niezły z Ciebie gagatek. Dla swojego komfortu nie ujawnisz się ze swoimi sympatiami, ale jak coś się dzieje w temacie strony, której nie lubisz i można niezobowiązująco komuś zajebać kopa to pierwszy lecisz z krzaków. Doceniam szczerość. Do tematu wrócimy jak przestaniesz wstydzić się swoich politycznych preferencji.
 
Zdaje się, że na tego posta już mi odpisałeś... widać poszło w pięty, skoro 3 godziny trawiłeś, żeby napisać raz jeszcze. I skąd ta liczba mnoga? Zapytałem o Twoją alternatywę, dla konfy, którą tak celnie punktujesz, a Ty mi wyskoczyłeś z jakimś tolkiem bananem. Co mam wspólnego z Brevikiem? I o co chodzi z tymi lajkami?


Niezły z Ciebie gagatek. Dla swojego komfortu nie ujawnisz się ze swoimi sympatiami, ale jak coś się dzieje w temacie strony, której nie lubisz i można niezobowiązująco komuś zajebać kopa to pierwszy lecisz z krzaków. Doceniam szczerość. Do tematu wrócimy jak przestaniesz wstydzić się swoich politycznych preferencji.
Trawiłem to ja obiad w tym czasie. Ciężko to sobie pewnie wyobrazić ale niektórzy sporą część niedzieli poświęcają rodzinie i życiu pozaforumowym.
Wychodzę z założenia, że wybór polityczny mamy jak między rzeżączką, grypą, rwą kulszową, i ostatnim stadium raka -konfą. Nie wiem na kogo głosować i czy w ogóle będę. To Wy tu macie jasną odpowiedz na wszystko
 
Trawiłem to ja obiad w tym czasie. Ciężko to sobie pewnie wyobrazić ale niektórzy sporą część niedzieli poświęcają rodzinie i życiu pozaforumowym.
Wychodzę z założenia, że wybór polityczny mamy jak między rzeżączką, grypą, rwą kulszową, i ostatnim stadium raka -konfą. Nie wiem na kogo głosować i czy w ogóle będę. To Wy tu macie jasną odpowiedz na wszystko
My po prostu naglądaliśmy się rzeżączki, grypy i rwy kulszowej aż nadto
 
Trawiłem to ja obiad w tym czasie. Ciężko to sobie pewnie wyobrazić ale niektórzy sporą część niedzieli poświęcają rodzinie i życiu pozaforumowym.
Wychodzę z założenia, że wybór polityczny mamy jak między rzeżączką, grypą, rwą kulszową, i ostatnim stadium raka -konfą. Nie wiem na kogo głosować i czy w ogóle będę. To Wy tu macie jasną odpowiedz na wszystko
Widzisz, o tym właśnie pisałem. Jesteś chłopie ciepłe kluchy i nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania. Po jaką cholerę mi znowu odpisujesz na zasadzie ogólników? Co jest alternatywą dla tej upodlonej komfy? Dlaczego mieszasz mnie do jakiegoś posta o Breviku? O co chodzi z tymi lajkami?

Skoro nie wiesz na kogo będziesz głosował i czy w ogóle weźmiesz udział w wyborach to po chuj się w ogóle udzielasz? Niczym najebany wujek Staszek na oczepinach, który stoi w zarzyganej koszuli i śmieje się z gości, że ten to nie potrafi tańczyć, tamtemu to koszula ze spodni wylazła podczas zabawy, a jeszcze inny nie wytrzymał tempa i zasnął pod stołem.
 
Widzisz, o tym właśnie pisałem. Jesteś chłopie ciepłe kluchy i nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania. Po jaką cholerę mi znowu odpisujesz na zasadzie ogólników? Co jest alternatywą dla tej upodlonej komfy? Dlaczego mieszasz mnie do jakiegoś posta o Breviku? O co chodzi z tymi lajkami?

Skoro nie wiesz na kogo będziesz głosował i czy w ogóle weźmiesz udział w wyborach to po chuj się w ogóle udzielasz? Niczym najebany wujek Staszek na oczepinach, który stoi w zarzyganej koszuli i śmieje się z gości, że ten to nie potrafi tańczyć, tamtemu to koszula ze spodni wylazła podczas zabawy, a jeszcze inny nie wytrzymał tempa i zasnął pod stołem.
Cóż za obrazowa metafora :antonio:
 
Back
Top