Polityka

oj wyborcza: nie dobra o tym mówić


Jestem ciekawy jaka byłaby reakcja na Mentzena na liberalizacje ustawy o prawach konsumenta, zwłaszcza tych o informowaniu o ryzyku...


Morawiecki ma plan:













Ja wam mówię, że jeśli Kaczyński powiedziałby do Tuska i Sikorskiego: teraz panowie homo seks. Nagram taśmę i odchodzę z polityki. Sikorski i Tusk bez wahania by się zgodzili...




Jestem za tym aby karać mandatami po 10 tys. zł każdego kto brudzi miasto tymi frajerskimi pseudo grafiti. Boże żeby ci lewacy i prawacy byli w tym jeszcze kreatywni, pomyśleli nad wzorem, tak żeby można byłoby pomyśleć, że ktoś naprawdę ma talent...


 
1653256532801.png



W sumie praca dziennikarza stała się tak łatwa że przestała być pracą umysłową, nie pamiętam jak stary jest ten legendarny screen, ale mam wrażenie, że teraz nawet by nie szukali. Daliby jakiś ludzi ze zmienionym głosem z zamazaną twarzą...
Uprzedzając: oczywiście to działa zarówno w lewackich i prawackich mediach np. Ziemkiewicz to już nawet nie udaje, że nie sprawdza...

Pytanie czy to jest skutek demencji cyfrowej zafundowanej przez media społecznościowe, google i resztę bandy czy po prostu normalniejsze dziennikarstwo byłoby niemożliwe nawet bez tej bandy -po prostu mentalność sekty podoba się społeczeństwu, każdy chce do jakieś sekty należeć?
 
Last edited:
View attachment 38683


W sumie praca dziennikarza stała się tak łatwa że przestała być pracą umysłową, nie pamiętam jak stary jest ten legendarny screen, ale mam wrażenie, że teraz nawet by nie szukali. Daliby jakiś ludzi ze zmienionym głosem z zamazaną twarzą...
Uprzedzając: oczywiście to działa zarówno w lewackich i prawackich mediach np. Ziemkiewicz to już nawet nie udaje, że nie sprawdza...

Pytanie czy to jest skutek demencji cyfrowej zafundowanej przez media społecznościowe, google i resztę bandy czy po prostu normalniejsze dziennikarstwo byłoby niemożliwe nawet bez tej bandy -po prostu mentalność sekty podoba się społeczeństwu, każdy chce do jakieś sekty należeć?

"Dziennikarstwo" :antonio:

 
Zastanawiam się kto to sponsoruje, czy nie czasem kaczka za pośrednictwem męża żeby mieć jak najgłupszą opozycję...






:jarolaugh:

takie pseudo oczywiste temaciki podejmuje, które zawsze grzeją drugą stronę.




i pierwszy komentarz pod tym tweetem...
:beczka:
 
Zastanawiam się kto to sponsoruje, czy nie czasem kaczka za pośrednictwem męża żeby mieć jak najgłupszą opozycję...






:jarolaugh:

takie pseudo oczywiste temaciki podejmuje, które zawsze grzeją drugą stronę.




i pierwszy komentarz pod tym tweetem...
:beczka:

Tego to chyba nawet lemingi nie kupują
 
Gdzie pokutuje taki mit?
Jeden temat Dylewski pomija - bogactwa zrabowane przez szwabów.
Niestety, u nas od kilku pokoleń nie było międzypokoleniowego transferu majątku. Pierwszy porozbiorowy majątek zajebały właśnie te skurwiałe szkopy
Plus ruskie!
 
Back
Top