Polityka

Stary do podludzi naprawdę.
Próbowałem, ale po wstępie parsknąłem śmiechem i wyłączyłem.

Potwierdza się stare przysłowie że tylko miernoty się pchają do polityki.
Ale wiesz, że fajnolemingi wygłosują tę panią w Warsiawce razem z wielkim powrotem Ryśka Swetru?
Wtedy już mnie stąd nie będziecie wyrzucać ;)

:jarolaugh:
 
Ale wiesz, że fajnolemingi wygłosują tę panią w Warsiawce razem z wielkim powrotem Ryśka Swetru?
Wtedy już mnie stąd nie będziecie wyrzucać ;)

:jarolaugh:
Serio tam ktoś musi z pisu płacić grube łapówki, żeby druga strona była takim rakiem. Kto ku4wa normalny na to zagłosuje?
 
Wierzyć Krulowi szanowanemu na cohones czy demagogowi bez szacunku na cohones?


Janusz dobrze szaleje ostatnio. Wszedłem na ten wpis i on pod tym postem sam się przyznał że pomylił się z tym kto wtedy rządził. On ma po prostu bardzo dobrą pamięć tylko ma jeden mankament - jest krótka xD

Swoją drogą ciekawe ile jeszcze pożyje chłop bo zbliża się do wieku mocno ryzykownego.
 
Wierzyć Krulowi szanowanemu na cohones czy demagogowi bez szacunku na cohones?


Nikt Korwina nie traktuje poważnie. Nikt.
Każdy w konfie by oddał nerke żeby KRUL poszedł w pizdu na emeryturę, ale tego nie zrobi, bo ten stary dziad dalej was grzeje xD

Co do demagoga i jego prawilności to został wyjaśniony w temacie o c19. W sprawie finansowania przez pewne grupy wpływów i gdzie zaprzeczał prawdziwym wynikom badan xD²
 
Nikt Korwina nie traktuje poważnie. Nikt.
Każdy w konfie by oddał nerke żeby KRUL poszedł w pizdu na emeryturę, ale tego nie zrobi, bo ten stary dziad dalej was grzeje xD

Co do demagoga i jego prawilności to został wyjaśniony w temacie o c19. W sprawie finansowania przez pewne grupy wpływów i gdzie zaprzeczał prawdziwym wynikom badan xD²

C19 to czarny okres w dziejach wirusologii. Kierowcy ciężarówek, kasjerki, fryzjerki, sportowcy, piosenkarze, tancerze i budowlańcy zaorali naukowców i przy okazji skompromitowali demagoga.
 
Kto to jest ta Schreiber? Skad ona sie wziela? Ona nawet ladna nie jest?

Wtf?


XD


Ekspertka


Nie sprawdzalem czy to dejk, ale grubo jesli nie




Oj tam Norwedzy, oj tam informatycy


XD






Wut?


Bardzo ciekawe, polecam


Dla niektorych dobre info


XD








W Rosji pozary
 
Nikt Korwina nie traktuje poważnie. Nikt.
Każdy w konfie by oddał nerke żeby KRUL poszedł w pizdu na emeryturę, ale tego nie zrobi, bo ten stary dziad dalej was grzeje xD

A członków Rady Krajowej ktoś traktuje poważnie? :)
FB_IMG_1653459034394.jpg
 
Dobrze zaorane mity o tym, ze w Niemczech zyje sie z socjalu, a nie z pracy:

oj zależy od miasta. Berlin jest mega socjalny. Nie mogę sobie przypomnieć słów kluczowych do znalezienia tego artykułu, ale chyba Spiegel pisał, że coś koło 20-30% mieszkańców Berlina żyje z socjalu. Dużo ciekawych tłumaczonych artykułów niemieckich znajdziesz na facebook Urszula Ptak. Jest to była dziennikarka Krytyki Politycznej, ale wyszukuje ciekawe artykuły. Między innymi o przestępczości wśród Afgańczyków, która jest ogromna, o arabskich klanach które w porównaniu z polskimi chłopakami prawilniakami są niemal królami świata oraz jakie cuda nad urnami wyborczymi się dzieją podczas wyborów samorządowych...

ffffffffffffffffffffhttps://www.facebook.com/urszula.ptak.1
Też czym innym są Niemcy z dziada pradziada, a czym innym Niemcy z ,,imigracyjnym pochodzeniem" jak to się ładnie poprawnie politycznie pisze aby uniknąć słowa Arabowie. Też chyba kiedyś pisałeś o tym jaki wpływ ma 1% Arabów w Szwecji oraz dlaczego mieliby nie bronić Szwecji w razie agresji Rosji. Self segration -to jest słowo klucz
 
Ciekawi mnie ten dochód podstawowy. Ostatnio trafiłem na jakąś wypowiedź Farage dlaczego UK ma problemy po Brexit: Nasze problemy wynikają z tego, że zamiast szkolić ludzi o wielu prac wysłaliśmy mase ludzi na studia, a znaczną część gospodarki oparliśmy na taniej sile roboczej.

Oczywiście jest populistyczny argument z wielu powodów, ale chwila: nawet Polska potrzebuje imigrantów i nawet pewnie paru posłów Konfederacji to rozumie, bo jakby w excelu nie kombinować zawsze wyjdzie, że w gospodarce brakuje pracowników...

Czyli stwierdzamy, że mamy za mało osób do pracy i jednocześnie mówimy o dochodzie podstawowym bo kiedyś maszyny zastąpią ludzi?
BTW jestem za wprowadzeniem 7 h dnia pracy (bo w Polsce często wykonuje się pracę na 6 h w 8h ,,bo tak"...), ale czy czasem nie pracujemy mniej tylko dlatego, że w Chinach itp. krajach pracują więcej?















Korwiniści

Wapniak odchodząc z VETOmedia mówił, że polski liberalizm gospodarczy i też libertarianizm jest na poziomie ciagłych rozmów o krasnalu atomowym w ogrodzie albo czy ograniczenia prędkości są ważne zamiast na realnej pracy.
Teraz można dodać jeszcze mentalność ala partii Razem z szukaniem na siłę zdrajców ideałów. Już nie tylko sam JKM jest problemem...









Lis












jak to? Nie znasz twarzy polskiej walki o praworządność? xD Legendarnej polskiej prokurator w spódnicy? Gwiazdy TVNU?



Jakie to prawdziwe...




To jest ciekawe zjawisko: było chajzerowanie, też można powiedzieć WOŚPowanie (od banku reklamującego WOŚP który stał się delikatnie mówiąc olewający prawo, aż po licytacje typu ,,spacer z" albo koncert charytatywny. Cholera ja się dopiero z 2 lata temu dowiedziałem, że na koncercie charytatywnym nie gra się za darmo). Teraz jest inne zjawisko: możesz się zachowywać prostacko, skrajnie debilnie bez względu na wykonywany zawód, nawet jeśli masz zawód zaufania społecznego. Wystarczy, że zaczniesz jechać po PiSie. To już nie jesteś patologią: jesteś zatroskanym obywatelem. Ten sam schemat przy WOŚP, jakiś świecki odpowiednik odpustu, ba nawet immunitet medialny się dostaje np. TTV usunęło reportaż krytykujący Jurszczyszyna ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium".

Oczywiście TVP robi to samo: Jakimowicz wypisywał szaleństwa w swojej książce i nadal pracuje w TVP -taki pisowski Wojewódzki...

Takie na siłę szukanie autorytetów, niemal świeckich świętych...
 
Ciekawi mnie ten dochód podstawowy. Ostatnio trafiłem na jakąś wypowiedź Farage dlaczego UK ma problemy po Brexit: Nasze problemy wynikają z tego, że zamiast szkolić ludzi o wielu prac wysłaliśmy mase ludzi na studia, a znaczną część gospodarki oparliśmy na taniej sile roboczej.

Oczywiście jest populistyczny argument z wielu powodów, ale chwila: nawet Polska potrzebuje imigrantów i nawet pewnie paru posłów Konfederacji to rozumie, bo jakby w excelu nie kombinować zawsze wyjdzie, że w gospodarce brakuje pracowników...

Czyli stwierdzamy, że mamy za mało osób do pracy i jednocześnie mówimy o dochodzie podstawowym bo kiedyś maszyny zastąpią ludzi?
BTW jestem za wprowadzeniem 7 h dnia pracy (bo w Polsce często wykonuje się pracę na 6 h w 8h ,,bo tak"...), ale czy czasem nie pracujemy mniej tylko dlatego, że w Chinach itp. krajach pracują więcej?

Dochód gwarantowany to absolutna utopia na obecnym etapie rozwoju technologii.

Natomiast co do samego eksperymentu naukowego i wywiadu który przeprowadził Mazurek:
1. Nie ma jeszcze pewności czy eksperyment się odbędzie, ponieważ nie ma jeszcze źródła finansowania
2. Mazurek to zwykły cham. Przeciętny pijaczek przeprowadziłby ten wywiad w podobny sposób.
 
Back
Top