Polityka

Dochód gwarantowany to absolutna utopia na obecnym etapie rozwoju technologii.

Natomiast co do samego eksperymentu naukowego i wywiadu który przeprowadził Mazurek:
1. Nie ma jeszcze pewności czy eksperyment się odbędzie, ponieważ nie ma jeszcze źródła finansowania
2. Mazurek to zwykły cham. Przeciętny pijaczek przeprowadziłby ten wywiad w podobny sposób.
Kpina to nie zawsze chamstwo, chociaż tragedią polskiego dziennikarstwa i polskiej klasy politycznej jest to, że Mazurek robi lepsze debaty (to raczej dyskusja, przesłuchanie a nie wywiad) niż większość programów z PiS vs PO itp. Boże ja byłbym w stanie napisać z podziałem rolę scenariusz rozmowy Semeniuk ze Sławomirem Neumannem i Dudy z Trzaskowskim - to jest dramat z tymi przekazami dnia. TUsk 9 mld zł Polska płaci Rosji, Grodzki 9 mld $ Polska płaci Rosji -chłopcy przeczytali cyfrę z przekazu dnia a waluty zapomnieli :korwinlaugh:
Zero kreatywności, już nawet wywiady z JKM są przewidywalne...
Myślę, że Musk byłby w stanie wypuścić roboty robiące lepsze debaty polityczne niż polscy politycy...
Szkoda, że Marcina Zaborskiego nie ma już w rmf fm. Oj doprowadzał paru polityków to szału, ten minister rolnictwa od koni -piękne zaoranie prostaka.
 
Córka Georga Floyd'a, cholera ma racje. Ta cała bezmyślna awantura pokazała jaką moc mają media społecznościowe: diabelne przekierowanie negatywnej energii :iamdone:


Będzie kiedyś polski George Floyd? Wyborcza pewnie marzy o jakimś trans homo, najlepiej czarnym...
 
Bańka ludzi dała radę przejechać drogami, a parę transportów tirami nie da rady.
Ciekawe ciekawe.
:roberteyeblinking:
Przed wojna na granicy w hot sezonie 2 dni czekania na wjazd do Pl


teraz 4 5 7 dni stania ,różnie
troche to wina systemu
na poczatku np lekarz był tylko na 1 zmianie teraz niby non stop
ale nie wyrabiaja sie
tyle napierdala zboza
 
Screenshot_2022-05-26-10-03-52-31_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg

Screenshot_2022-05-26-10-03-40-22_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg




:iamdone:
 
A jebane kwachy, millery i inne urbany uchodzą za autorytety części społeczenstwa. Ha tfu

Czasem myślę, że gdybyśmy dzisiejsze elity przenieśli do lat czterdziestych to duża część też by się świetnie odnalazł w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego. Okolicznosci się zmieniają, a ludzie są zawsze tacy sami.
 
Sadurski, polska myśl akademicka, jak nie porównywanie Kaczyńskiego do Putina nazywanie strażników granicznych mordercami (oczywiście zabrakło odwagi aby się z tego tłumaczyć i skasował tweeta) aż do pierdolenia na twitterze. Może demencja starcza, spytałem się go o to dlaczego zabrakło mu odwagi to mnie zablokował xD Pytanie za sto punktów: jak to się stało, że krytycy Kaczyńskiego w mediach to ludzie pokroju Matczaka, Sadurskiego, Tuleyi?
Naprawdę z całego świata prawa TVN musi brać takich ludzi? Takich ludzi promować? Zwłaszcza, że mówimy o zawodzie zaufania społecznego?


i oczywiście to co uwielbiam na twitterze. Ktoś wstawia patowyrok na twitterze, zawsze się znajdzie ktoś z #silnirazem, który zacznie to bronić: nawet atak maczętą to nie jest usiłowanie zabójstwa, wypchnięcie przez okno nie jest bo przecież mógł zejść i dobić, ale nie zrobił tego. Oj gdyby ktoś w TVP miał więcej rozumu to by zrobił mocny program o "elitach" kraju, oj byłoby dużo materiału...


Dlaczego nie ma kredytów ze stałymi ratami?




Czasem myślę, że gdybyśmy dzisiejsze elity przenieśli do lat czterdziestych to duża część też by się świetnie odnalazł w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego. Okolicznosci się zmieniają, a ludzie są zawsze tacy sami.
a prowokacyjnie powiem, że możliwe, że wtedy, kiedy chcieli zniszczyć człowieka to może mieli bardziej humanitarne metody. Jakieś zabójstwo, a teraz? Cała historia Polski po 89 roku: procesy trwające po kilkanaście lat, prokuratorzy skrajnie bezkarni mający tyle czasu na przedłużanie, że sam jestem ciekawy ile osób poszło na samoukaranie byle mieć spokój.
Jakieś tajemnicze samobójstwa, zabójstwa dziennikarzy. Chociaż to nie tylko w Polsce oczywiście: w Czechach, na Słowacji też były takie afery, w Niemczech ostatnio jeden z polityków został złapany na tym jak groził dziennikarzowi, że go zniszczy....
 
a prowokacyjnie powiem, że możliwe, że wtedy, kiedy chcieli zniszczyć człowieka to może mieli bardziej humanitarne metody. Jakieś zabójstwo, a teraz? Cała historia Polski po 89 roku: procesy trwające po kilkanaście lat, prokuratorzy skrajnie bezkarni mający tyle czasu na przedłużanie, że sam jestem ciekawy ile osób poszło na samoukaranie byle mieć spokój.
Jakieś tajemnicze samobójstwa, zabójstwa dziennikarzy. Chociaż to nie tylko w Polsce oczywiście: w Czechach, na Słowacji też były takie afery, w Niemczech ostatnio jeden z polityków został złapany na tym jak groził dziennikarzowi, że go zniszczy....

To jednak bez porównania do metod stalinowskich.
 
To jednak bez porównania do metod stalinowskich.
oczywiście to raczej takie gdybanie. Choć fakt faktem państwo ma za duże narzędzia aby niszczyć ludzi psychicznie. Chociaż nie tylko w Polsce, byli w USA pisarze którzy leczyli się ze swoich podejrzeń o inwigilacje. Później okazało po latach, że naprawdę byli inwigilowani...
Wiadomo można też niszczyć ludzi jak Putin czy Łukaszenko: niby do więzienia nie wsadzi od razu, ale jak podpadniesz to pracy nie znajdziesz w zawodzie, z mieszkaniem będzie ciężko, w końcu wyjedziesz zagranicę mimo, że ,,nikt cie nie zmusza".
 
Wczoraj Stokrotka zaczęła Kropkę nad i słowami: Monika Olejnik, witam w wolnych mediach"

:mjsmile:

Jak się mieszka w Polsce to nie potrzeba narkotyków.


na miejscu Kukiza podpuszczałbym Kaczyńskiego aby stworzył prawdziwe LexTVN:
- zakaz reklamowania leków, suplementów, też produktów ze znakami kojarzonymi z zielskiem (aby wkurwić Palikota i Liroya) przed 22:00
- zakaz reklamowania kredytów gotówkowych przed 22:00, tylko lokaty oszczędnościowe
- wielomilionowe kary za złamanie zasad prywatności np. CNN zapłaciło kilkadziesiąt milionów $ tylko za to, że skierowali kamere podczas procesu na osobę, która chciała być anonimowa. TVN za to pokazał we Faktach dowód osobisty jednego posła...
- mandaty uzależnione od dochodu za przekroczenie prędkości +75 km/h i prace społeczne. Pododbnie z jeżdżeniem samochodem bez ważnego prawa jazdy
- nasłanie całej armii troli pisowskich na Discovery aby przysłali do Polski oficera poprawności politycznej: ale by była czystka. Chajzer, Wojewódzki, Prokop, Kraśko i nawet Olejnik musieliby szukać nowej pracy...

Myślę, że wzrósłby popyt na papier toaletowy blisko siedziby TVNu i dilerzy narkotyków mieliby mniej znanych klientów :muttley::jarolaugh::antonio:
 
od chyba 18
masakra w Texas
oraz kolejny polski sędzia, który chyba nigdy nie miał maczety w ręku i nie wie do czego ona służy.


Sędzia powinien pójść na kurs obsługi maczety w lesie albo w kuchni to może nawet mózg urzędnika zrozumiałby, dlaczego atakowanie kogoś tym sprzętem to usiłowanie zabójstwa.
W ogóle powinno się w końcu zmienić kategoryzacje zabójstw na ten model amerykański.
BTW Polska jednym z krajów, gdzie najmniej osób jest skazywanych na dożywocie...

A masakra w USA: mam swoje poglądy na temat dostępu do broni w Polsce, gdybym był posłem to nie zagłosowałbym za ułatwieniem dostępu do broni, ale te bajki o USA, Stanowski dojebał tekstem że więcej dzieci ginie w USA od strzelanin niż na Ukrainie podczas wojny i porównywanie sytuacji do chodzenia po Warszawie.
Nie wiem skąd się bierze to porównywanie poziomu bezpieczeństwa USA do Polski? Boże to są dwa inne światy, wysłałbym Mazurka i Stanowskiego do czarnej dzielnicy


Jeszcze to jak ładnie media wykorzystają tą strzelaninę aby było więcej wyświetleń. Przecież w USA jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo większe prawdopodobieństwo śmierci z nielegalnej broni niż legalnej i faktycznie za dużo płotek bandyckich ma dostęp do lewej broni...

Ale oceniamy merytoryczność czy wartości, z którymi się utożsamiamy? Bo to nie jest to samo. Czy jesteś w stanie wskazać merytorycznych lewaków czy to dla Ciebie oksymoron?
raczej można wskazać lewaków, którzy widać, że napocili się umysłowo, aby wytłumaczyć lewackie pomysły np. Johny Olivier z HBO. W Sejmie nie ma ani prawactwa ani lewactwa z takim warsztatem retorycznym.
Chociaż warsztatu retorycznego nie można mylić z merytorycznością, bo jeśli ktoś sprzeda tysiącom garnki za 5 tys. zł to znaczy, że ma talent do przekonywania, ale to nie znaczy, że ma to sens...
 
Back
Top