Polityka

O co chodzi? widziałem tyko spadających z nieba muzułmanów, a nie mam tv
Strasznie się wszystkim niepodoba Islam i Islamiści, dla zmylenia przeciwnika zwani Talibami. Od TVP po TVN, od narodowców po feministki i postępowców, wszyscy jednym głosem... dziwne, jeszcze do niedawna mówienie, że zawijanie kobiet w szmaty, zamykanie ich w domach jest chore i małżeństwa z 12 latkami są chore były islamofobią, a ten kto tak mówił zacofańcem zaściankowcem... a tu proszę
 
A u Towarzyszy Niemców
Wiecie jaka jest odpowiedzialność jeśli nakłamiesz we wniosku azylowym?
Absolutnie żadna, 0 EUR, 0 zł kary :iamdone:

Pamiętacie Trzaskowskiego, że to wszyscy są sprawdzeni, zweryfikowani, jak mówił ,,musicie pojechać do Berlina do Paryża".
Jak nie chodziłem na wybory bo szkoda mi było czasu to w 2015 roku to co wygadywała PO o uchodźcach to szczyt.
Przez nich zacząłem chodzić na wybory...

Myślę, że gdyby Cezary Tomczyk, Rafał Trzaskowski zesrali się ze strachu podczas takiego pranku to świat byłby lepszy


Teraz Kaczyński będzie na miejscu Erdogana?
 
prychłem
1629303098099.png
 
od 1:20
ta wojna w Afganistanie kosztowała już USA powyżej uwaga 4 bilionów dolarów.



Research Szymona Hołowni i słówka fałszywi przyjaciele :conorsalute: Reszta też jest cudowna: mamy dbać o bezbieczeństwo, ale po co drut kolczasty.
Chce aby nikt mi się nie włamał do domu, ale nie zamykam drzwi...


Ile takich żniwiarzy podleci pod Afganistan aby zemścić się tak samo jak na tym irańskim generale?


Ciekawe, którzy polscy dziennikarze przeprowadzą jako pierwsi wywiad z Talibami. Nawet nie widzę w tym nic złego.

Oj to teraz będzie dwójka :DC:
 
od 1:20
ta wojna w Afganistanie kosztowała już USA powyżej uwaga 4 bilionów dolarów.



Research Szymona Hołowni i słówka fałszywi przyjaciele :conorsalute: Reszta też jest cudowna: mamy dbać o bezbieczeństwo, ale po co drut kolczasty.
Chce aby nikt mi się nie włamał do domu, ale nie zamykam drzwi...


Ile takich żniwiarzy podleci pod Afganistan aby zemścić się tak samo jak na tym irańskim generale?


Ciekawe, którzy polscy dziennikarze przeprowadzą jako pierwsi wywiad z Talibami. Nawet nie widzę w tym nic złego.

Oj to teraz będzie dwójka :DC:

Dlaczego dzieciaka? Co to jest jakiś samoobsługowy? Dostajesz na kogo wypadnie na tegi bęc, ciekawe czy wtedy będą takie szlachetne... idiotki :śmiech:
 
Back
Top