Polityka

Ajatollah miał racje mówiąc o dużym i małym szatanie :antonio:
Ale to jest dziwna sytuacja: chińskie media robią pozytywne reportaże o Polsce, oprócz ułamka dziennikarzy i osób zainteresowanych nikt nie wie jak nazywa się ambasador Rosji i nie przyciąga on uwagi medialnej, a na twitterze jedzie po Polsce człowiek który nawet nie jest ambasadorem USA tylko grzeje fotel dla kogoś bardziej ogarniętego :iamdone:
Hologram jest niezawodny:


jestem ciekaw ile amerykańskich kancelarii prawnych straci przez to niezły cash i ile wykupili artykułów na onecie. Znaleźć potomka Żyda z Polski w USA to pikuś...


Czy jest kurwa głupszy dziennikarz? CHyba na festiwalu wódki dostał w nagrodę zapasy na 20 lat...
Nie wiem co się stało z tym onetem, nawet Stankiewicz się zdemoralizował mimo że uważam go za jednego z bystrzejszych dziennikarzy w Polsce. Fakt: Węglarczyk był po przejściu z WYborczej do Rzeczpospolitej od robienia czystek, ale nawet w wyborczej nie był taki tandetny.
Gdyby PiS był ogarnięty to całą armie płatnych kont na twitterze skierował w stronę ataku, że Węglarczyk to ksenofob i szowinista. I tragikomiczne...
... wcale nie byłby to kłamstwa. Materiału znalazłoby się więcej niż na ten legendarny filmik ,,błędne koło Filipa Chajzera"...


Oj jakby zapytać Węglarczyka czy przyjęcie Palestyńczyków prześladowanych przez Izrael jest dobre czy nie? :korwinlaugh:


A jaki hashtag jest w trends w USA:

a jak zapytasz tę idiotkę czy popiera islam... to?
 
Lex TVN:
- Spółka Discovery będzie miała 7 miesięcy na zmianę struktury własności, termin nierealistyczny więc skończy się w sądzie. Należy się spodziewać wysokiego odszkodowania obciążającego skarb państwa, czyli nas wszystkich


Spokojnie, to, że będą pozwy to jeszcze nie znaczy, że będą wyroki. Nie przesądzaj, od tego są polskie sądy a widzę, że chyba ich nie doceniasz :korwinlaugh:
Rozwalił mnie to tekst Rozenka na pytanie co by było gdyby Rosjanie kupili TVN: a co by by było gdyby Marsjanie kupili?
Rozenek, były "dziennikarz" NIE, przydupas Urbana martwi się, że TVN wykupią Rosjanie

kurwa, bo zaraz się zesr:mjsmile:
 
Spokojnie, to, że będą pozwy to jeszcze nie znaczy, że będą wyroki. Nie przesądzaj, od tego są polskie sądy a widzę, że chyba ich nie doceniasz :korwinlaugh:

Rozenek, były "dziennikarz" NIE, przydupas Urbana martwi się, że TVN wykupią Rosjanie

kurwa, bo zaraz się zesr:mjsmile:
Rozenek, obrońca konstytucji, to nie jest nastolatek, polecam jego wiedze
 
1629054749650.png

udostępni kto to był jeśli okaże się, że to Arab mieszkający w Polsce?

Może ten Pan uratuje Michnika i jego wyborczą?

1629054816866.png
 
aha, to nie wiedziałem
i na podstawie obcego, "międzynarodowego" sądu Polska będzie wypłacać odszkodowania prywatnej firmie?

:korwinwhat:
Kurde, nie słuchałem dokładnie, ale zdaje się, że międzynarodowy arbitraż handlowy (zgodnie z podpisanymi protokołami).
 
aha, to nie wiedziałem
i na podstawie obcego, "międzynarodowego" sądu Polska będzie wypłacać odszkodowania prywatnej firmie?

:korwinwhat:
Kiedyś chyba Polska przegrała z Eureko i ta decyzja Millera trochę kosztowała podatników tak samo jak Gazprom z Polską, ale spokojnie. Na razie jest mowa o jakieś umowie pomiędzy USA i Polską. Niech zgadnę: pewnie 1% twittera ją przeczytał bo za dużo stron a każdy wspomina :korwinlaugh:
Chociaż jak patrzę na zapędy Bezosa, twórcy Twittera i reszty tych drani to nie wiem czy nawet może warto płacić, bo jakbym miał sobie wyobrazić, że oni przejęliby wyborczą, Rzeczpospolitą, Super Express to praktycznie mielibyśmy informacyjną Białoruś, gdzie nie zajrzysz wszędzie to samo...
 
Gdyby polski rząd miał jaja to by kompletnie zlekceważył, gdyby... Marzenie ściętej głowy. Nie doczekamy się takiego rządu niestety. Sik ciepłym moczem na judków i żyje się dalej.

 
Gdyby polski rząd miał jaja to by kompletnie zlekceważył, gdyby... Marzenie ściętej głowy. Nie doczekamy się takiego rządu niestety. Sik ciepłym moczem na judków i żyje się dalej.

I jeszcze utrudnić wjazd do kraju. Nie wydawać wiz a następnie zrobić w Oświęcimiu wielki spektakl o tym jak Polacy tu ginęli i zrobić to z taką pompą by cały świat usłyszał a tym by napletki odrosły z wkurwu, że ich pominięto
 
I jeszcze utrudnić wjazd do kraju. Nie wydawać wiz a następnie zrobić w Oświęcimiu wielki spektakl o tym jak Polacy tu ginęli i zrobić to z taką pompą by cały świat usłyszał a tym by napletki odrosły z wkurwu, że ich pominięto
I przede wszystkim odebrać im ten Oświęcim żeby się szarogęsić nie mogli i żadnej decyzyjności nie mieli, co to za państwo w państwie, ambasada żydowska nr 2?
 
Rozwaliło mnie to: ale tego Trumpa zrobili bez mydła, mimo negocjacji z Zuckenbergiem i resztą :DC:
Dojechali go jak Tracz Walencika


Czasami trzeba po prostu powiedzieć krótko na temat

Czy Niemcy konsultowali sprowadzenie uchodźców z Polską?











mnie śmieszy


na niemieckim twitterze znalazłem ciekawe wypowiedzi byłych muzułmanów: taki niby progresywny rząd Afganistanu, a mało kobiet było w armii. Broniłyby pewnie dłużej Afganistanu...









No właśnie: czy to jest podżeganie do zabójstwa? Legia Warszawa zerwała z gościem umowę. Broni go Nitras i Tomczyk (ten który pracował poza polityka tylko przy zbieraniu marchewki w UK)
 
I przede wszystkim odebrać im ten Oświęcim żeby się szarogęsić nie mogli i żadnej decyzyjności nie mieli, co to za państwo w państwie, ambasada żydowska nr 2?

Mam nadzieję, że w końcu zrobią coś więcej niż tylko "przyglądanie się"...
 
Back
Top