Polemika z blogiem Jurasa

Niektórzy to chyba obrażają nie z powodu hejterskiej beki, ale po to by robić z siebie ofiary i świętych "Jak to tak? Ja tylko ich bluzgam, hejtuje, chamsko sie wypowiadam, cisne dla samego sicniecia...ale te śmieci nie maja do siebie dystansu! Jak te kurwy mogą MNIE za to obrazac? Tylko ja moge! Patrzcie, wyżywaja sie na mnie, jestem taki pokrzywdzony...".
I to działa w obie strony.
Środowisko mma ma ból dupy o pociski z cohones, pociskowicze z cohones mają taki sam ból dupy, że ich sie hejtuje.
Takżę, 1:1 i większość jest siebie warta.
 
Niektórzy to chyba obrażają nie z powodu hejterskiej beki, ale po to by robić z siebie ofiary i świętych "Jak to tak? Ja tylko ich bluzgam, hejtuje, chamsko sie wypowiadam, cisne dla samego sicniecia...ale te śmieci nie maja do siebie dystansu! Jak te kurwy mogą MNIE za to obrazac? Tylko ja moge! Patrzcie, wyżywaja sie na mnie, jestem taki pokrzywdzony...".
I to działa w obie strony.
Środowisko mma ma ból dupy o pociski z cohones, pociskowicze z cohones mają taki sam ból dupy, że ich sie hejtuje.
Takżę, 1:1 i większość jest siebie warta.
Ja mam na to wszystko wyjebane, ale chyba jesteś ostatnią osobą na tym forum, która może robić wykłady na temat moralności.
Odpuść stary, bo nikt sobie tego nie bierze do serca.
 
Ja mam na to wszystko wyjebane, ale chyba jesteś ostatnią osobą na tym forum, która może robić wykłady na temat moralności.
Odpuść stary, bo nikt sobie tego nie bierze do serca.

Hmm, po pierwsze - gdzie w tej wypowiedzi są aspekty moralne poruszane? Po drugie - dlaczego ostatnią osobą?
Ja raczej nie zalcizam sie do grona ludzi zwalczających innych, zwlaszcza dla beki
 
@jurasmma żadnej innej odpowiedzi się od Ciebie nie spodziewałem, dzięki, wiedzie mi się dobrze. Mam nadzieję, że Tobie również i jakąś tam integralność sobie wypracowałeś, która umożliwia Ci funkcjonowanie :kis:
 
Przeszedłeś.
.
Chłopie, w trzech swoich postach napisałeś "bluzka" zamiast "bluzga" a poprawiasz innych.
Hmm, po pierwsze - gdzie w tej wypowiedzi są aspekty moralne poruszane? Po drugie - dlaczego ostatnią osobą?
Ja raczej nie zalcizam sie do grona ludzi zwalczających innych, zwlaszcza dla beki
Starasz się to robić praktycznie od pierwszego swojego wpisu w tym temacie.


Co do drugiego to pozwól, że przemilczę i nie pogrążają się.
 
Chłopie, w trzech swoich postach napisałeś "bluzka" zamiast "bluzga" a poprawiasz innych.

Starasz się to robić praktycznie od pierwszego swojego wpisu w tym temacie.


Co do drugiego to pozwól, że przemilczę i nie pogrążają się.

Chodzi o rozrywki w życiu? Straszne. Przecież to takie niemoralne, żyć i nie szkodzić innym. Tylko czasem sie bawić.

A poprawianie było dla beki, zobacz temat o bledach jezykowych gdzie sam zglosilem swoje posty.
 
Chodzi o rozrywki w życiu? Straszne. Przecież to takie niemoralne, żyć i nie szkodzić innym. Tylko czasem sie bawić.

A poprawianie było dla beki, zobacz temat o bledach jezykowych gdzie sam zglosilem swoje posty.
Rozrywki rozrywkami, właśnie o to chodzi, że sam nie potrafisz rozróżnić tego co jest moralne a co nie a próbujesz to uświadamiać innym.

Kurwa mogłem nie zaczynać.
Bez odbioru. Pozdro
 
Rozrywki rozrywkami, właśnie o to chodzi, że sam nie potrafisz rozróżnić tego co jest moralne a co nie a próbujesz to uświadamiać innym.

Kurwa mogłem nie zaczynać.
Bez odbioru. Pozdro

Wiem co jest u mnie niemoralne, co złe a co dobre, i nie wiem jakie ma to znaczenie w dyskusji o innych aspektach niż mnie dotyczących i mojego życia prywatnego.
Mimo wszystko wyznaje zasadę że zły jest ten, kto robi krzywdę innym. I tyle.
Nie wiem po co wjazd na czyjąś prywate w dyskusji. To tak jakbym miał pisać o życiu prywatnym Charlesa, Tinderze i laseczkach, bo przecież jak on śmie, umoralnia Różala a sam jest taki czy owaki. Dla mnie to jest słabe co zrobiłeś i tyle.

I nie przejmuj sie, nie chce tego offtopu głupiego kontynuować, pozdro , również bez odbioru.
 
Tak w ogóle to dyskusja Charlesa z halibutem w tym temacie to jedna z gorszych wymian argumentów, jakie czytałem na tym forum. Jakby obydwaj specjalnie chcieli przegrać.
Tak, Juras i Różal są dużymi hipokrytami, ale ciężko jebać tego drugiego za to, że chce pomagać za wszelką cenę. I to zdanie właściwie powinno zamknąć temat.
 
Dla mnie remis:corn:
Żeby cały temat miał choć jeden pozytyw, pozwolę sobie na ornitologiczny wtręt:
Remiz zwyczajny (Remiz pendulinus) – gatunek niewielkiego ptaka wędrownego z rodziny remizów (Remizidae), zamieszkujący środkową i południową Europę i pas Azji Środkowej aż po Mandżurię, Półwysep Koreański i środkowe Chiny. Zimuje na południowym skraju Europy, Azji Mniejszej, Iranie, Indiach i południowych Chinach. W Polsce w ostatnich latach gatunek dosyć częsty. Przeloty III–IV i IX–XI.
 
Żeby cały temat miał choć jeden pozytyw, pozwolę sobie na ornitologiczny wtręt:
Remiz zwyczajny (Remiz pendulinus) – gatunek niewielkiego ptaka wędrownego z rodziny remizów (Remizidae), zamieszkujący środkową i południową Europę i pas Azji Środkowej aż po Mandżurię, Półwysep Koreański i środkowe Chiny. Zimuje na południowym skraju Europy, Azji Mniejszej, Iranie, Indiach i południowych Chinach. W Polsce w ostatnich latach gatunek dosyć częsty. Przeloty III–IV i IX–XI.

Ale ty masz najebane:DC::DC::DC:

Tak, Juras i Różal są dużymi hipokrytami, ale ciężko jebać tego drugiego za to, że chce pomagać za wszelką cenę. I to zdanie właściwie powinno zamknąć temat.

Ciężko też obwiniać Czarliego o to, że przypierdala się to byle czego podpierając to wszytsko jakąś dzwina argumentacją...:homer:
 
Zasady wygrywania dyskusji w internecie by Juras:
- napisz słaby "felieton" o komentarzach w internecie
- zaproś ludzi do polemiki
- wybierz niewielką ilość komentarzy- te najkrótsze i najmniej rzeczowe
- jeśli odpowiedź nadal sprawia Ci problem to pisz obok dyskusji
- napisz na końcu, że masz własne życie i nie masz czasu na nic nie znaczące komentarze, mimo iż popełniłeś "felieton" w którym cytowałeś te nic nie znaczące komentarze w sposób raczej nie pozostawiający złudzeń, że ciśnienie podniosło Ci się bardziej niż po mocnej kawie
pobrany plik.jpg
 
Zasady wygrywania dyskusji w internecie by Juras:
- napisz słaby "felieton" o komentarzach w internecie
- zaproś ludzi do polemiki
- wybierz niewielką ilość komentarzy- te najkrótsze i najmniej rzeczowe
- jeśli odpowiedź nadal sprawia Ci problem to pisz obok dyskusji
- napisz na końcu, że masz własne życie i nie masz czasu na nic nie znaczące komentarze, mimo iż popełniłeś "felieton" w którym cytowałeś te nic nie znaczące komentarze w sposób raczej nie pozostawiający złudzeń, że ciśnienie podniosło Ci się bardziej niż po mocnej kawie
View attachment 4574
Jak narazie 20:18 dla @MuraS
 
Zasady wygrywania dyskusji w internecie by Juras:
- napisz słaby "felieton" o komentarzach w internecie
- zaproś ludzi do polemiki
- wybierz niewielką ilość komentarzy- te najkrótsze i najmniej rzeczowe
- jeśli odpowiedź nadal sprawia Ci problem to pisz obok dyskusji
- napisz na końcu, że masz własne życie i nie masz czasu na nic nie znaczące komentarze, mimo iż popełniłeś "felieton" w którym cytowałeś te nic nie znaczące komentarze w sposób raczej nie pozostawiający złudzeń, że ciśnienie podniosło Ci się bardziej niż po mocnej kawie
View attachment 4574
Nokaut rudy bracie. Ale na na kolesiu z ujemnym rekordem w internetowych fajtach. Chcesz nabić rekord na bumach?
 
Zasady wygrywania dyskusji w internecie by Juras:
- napisz słaby "felieton" o komentarzach w internecie
- zaproś ludzi do polemiki
- wybierz niewielką ilość komentarzy- te najkrótsze i najmniej rzeczowe
- jeśli odpowiedź nadal sprawia Ci problem to pisz obok dyskusji
- napisz na końcu, że masz własne życie i nie masz czasu na nic nie znaczące komentarze, mimo iż popełniłeś "felieton" w którym cytowałeś te nic nie znaczące komentarze w sposób raczej nie pozostawiający złudzeń, że ciśnienie podniosło Ci się bardziej niż po mocnej kawie
View attachment 4574

Nie generalizuj, mój post nie był taki nieznaczący :P
 
Back
Top