Polemika z blogiem Jurasa

Ten Juras, to już nie odpisze,bo go niektórzyuserzy pogasili w każdej dziedzinie i mma, i też odnośnie hooliganki, tak jak ja.
To nawet bym na niego nie czekał ,że znajdzie jakiś argument na was, a właściwie na nas.
@jurasmma , teraz apel bezpośrenio do Ciebie, bo czytasz :deniro: :

jak znowu zamierzasz walczyć na argumenty,to bedziesz musiał zabrać wsparcie. Ty mówisz,że tobie płacą za bloga? No dobrze. Jak mi zapłacisz za wsparcie,to Cię wesprę!
Czytałem cały HajdPark( ale i tak nic Ci to nie mówi - a widzisz! XDDD ) to mogę się przydać.
Bo tak,to marne masz szanse.Marne....
:kiss:
 
Zapraszasz mnie do dyskusji, kulturalnej, a rozpoczynasz pisać od pejoratywnego Jurasku. Serio?!
Aż chce się napisać: łoooooooooooooooooo. Nie ma to jak pominąć meritum i się odnieść do "Juraska" rzekomo pejoratywnego. Zdrobniały Jurasek bo to co odstawiasz to najzwyklejsza dziecinada :) Pejoratywne to może teraz być nazywanie ludzi "Jurasami dziennikarstwa".
 
Jak kupilem bilet na ksw to mnie ziomki z akademika wyśmiały że idę na ustawione walki więc jak tu można wspierac finansowo ksw:p
 
Pamiętam jak świętej pamięci @Wewiur mówił rok temu na zlocie, że według niego Juras to trochę kpina pod względem komentatorskim oraz "dziennikarskim", a ja jako że młody i głupi byłem to się z nim nie zgadzałem. Dziś już świadom, żem błądził. Ciężko mnie nazwać hejterem bo zazwyczaj jak mi coś nie pasuje to sram na to, wolę odbić i nie zajmuję się tym - tak w życiu jak i w internetach.
Blogi Jurasa przestałem czytać już jakiś czas temu bo podobnie jak Marasa wysyłały mnie na onkologię - poziom merytoryczny niestrawny, argumentacja często żenująco dziecinna. Ileż kurwa razy można nawijać o swoim "średniowiecznym kręgosłupie moralnym", sztywniutkich zasadach i kontrować to do kurestwa panującego dookoła? Juras potrafił w co 2 blogu, przy każdej okazji oraz bez okazji - aż do porzygu. Zastanawiało mnie jedynie czy to próżność czy jakiś wyższy level hipokryzji - coś na zasadzie, że wmawia wszystkim dookoła swą zajebistość i nieskazitelność i przy okazji sam zaczyna w to głęboko wierzyć. Wydaje mi się, że jednak opcja nr 1 bo suma sumarum uważam go jednak za dobrego i pozytwnego człowieka, choć z pewnością żaden autorytet.
Blogów i twórczości na co dzień nie śledzę i nie komentuję bo jak już pisałem mam to w dupie, tu zrobiłem wyjątek.
Amen
 
Mnie jedynie śmieszy, jak o medialnej prostytucji mówi gość w awatarze z jedna z największych medialnych kurew jaka istnieje i na każdym kroku jeszcze go broni.
A gdzie sobie zaprzeczył w jakiś sposób? Ten gość wręcz uczy ludzi zarabiać hajs, to jemu powinni być wdzięczni dzisiaj zawodnicy. Ludzie którzy z nim trenowali opowiadają jak mentalnie on mentalnie buduje ludzi aby wykorzystali w 100% swój potencjał.
 
No i na tym zakonczmy. Conor jest sprzedajna kurwa ale dobra bo sie do tego przyznaje, Rozal jest zly bo poszedl do telewizji hejtujac fanow za maile ;) logiki moze w tym zero ale przynajmniej Juras zrobil z siebie frajera
 
A gdzie sobie zaprzeczył w jakiś sposób? Ten gość wręcz uczy ludzi zarabiać hajs, to jemu powinni być wdzięczni dzisiaj zawodnicy. Ludzie którzy z nim trenowali opowiadają jak mentalnie on mentalnie buduje ludzi aby wykorzystali w 100% swój potencjał.

Tu muszę potwierdzić, w tufie też się ładnie pokazał z trenerskiej strony. Zawodnicy mieli o nim bardzo dobre zdanie.
 
A gdzie sobie zaprzeczył w jakiś sposób? Ten gość wręcz uczy ludzi zarabiać hajs, to jemu powinni być wdzięczni dzisiaj zawodnicy. Ludzie którzy z nim trenowali opowiadają jak mentalnie on mentalnie buduje ludzi aby wykorzystali w 100% swój potencjał.

Sorry Charli, ale jak Cię lubię tak potwierdasz tezę, że musisz być chyba lekko upośledzony, skoro Różala nazywasz medialną prostytutką, a bronisz swego Rudego idola, gdzie gościu ewidentnie jest tą sprzedajną prostytutką, bo gra zupełnie kogoś innego niż jest. Ale spoko, rozumiem, jak byłem mały też z kolegami się sprzeczałem i broniłem czerwonego Power Rangera (bo był mój ulubiony), że najebie Zielonemu mimo, że były dowody odwrotne.
 
Sorry Charli, ale jak Cię lubię tak potwierdasz tezę, że musisz być chyba lekko upośledzony, skoro Różala nazywasz medialną prostytutką, a bronisz swego Rudego idola, gdzie gościu ewidentnie jest tą sprzedajną prostytutką, bo gra zupełnie kogoś innego niż jest. Ale spoko, rozumiem, jak byłem mały też z kolegami się sprzeczałem i broniłem czerwonego Power Rangera (bo był mój ulubiony), że najebie Zielonemu mimo, że były dowody odwrotne.
jakie kurwa dowody? jason by odjebal zielonego spokojnie
 
Sorry Charli, ale jak Cię lubię tak potwierdasz tezę, że musisz być chyba lekko upośledzony, skoro Różala nazywasz medialną prostytutką, a bronisz swego Rudego idola, gdzie gościu ewidentnie jest tą sprzedajną prostytutką, bo gra zupełnie kogoś innego niż jest. Ale spoko, rozumiem, jak byłem mały też z kolegami się sprzeczałem i broniłem czerwonego Power Rangera (bo był mój ulubiony), że najebie Zielonemu mimo, że były dowody odwrotne.
Ja nadal uważam że czerwony był najlepszy i chuj:boystop:
 
comment_GzfhIkXeGjtGm4KwlQPSFejsrhmUiAx1,w400.jpg


A tak serio to jebać tą jałową dyskusję. Za dwa tygodnie Held wjeżdża w Sancheza balasy!!!!
:kis:
 
Back
Top