Polemika z blogiem Jurasa

Czasem warto byc glupim i wszystkiego nie rozumiec, a czasem nie. Ale w tym przypadku akurat warto.

Nie rozumiem hejtow do Jurasa- jebac Rozala, ale Juras jest spoko, osoba medialna związana z Polsatem, ksw/fenem i innymi roznymi..musi uważać na to co mowi i ja go rozumiem. A ze czasem mowi to co ma narzucone , no to cóż, takie sa zasady mediow. A z Rozalem się kumpluje, to co ma mowic zle o swoim ziomku nawet jeśli byloby to prawda? Po prostu sie niektórych rzeczy nie mowi.

:sleepy:
 
Czasem warto byc glupim i wszystkiego nie rozumiec, a czasem nie. Ale w tym przypadku akurat warto.

Nie rozumiem hejtow do Jurasa- jebac Rozala, ale Juras jest spoko, osoba medialna związana z Polsatem, ksw/fenem i innymi roznymi..musi uważać na to co mowi i ja go rozumiem. A ze czasem mowi to co ma narzucone , no to cóż, takie sa zasady mediow. A z Rozalem się kumpluje, to co ma mowic zle o swoim ziomku nawet jeśli byloby to prawda? Po prostu sie niektórych rzeczy nie mowi.

:sleepy:
Czasem mowa jest srebrem, a milczenie zlotem.
 
Nie rozumiem hejtow do Jurasa- jebac Rozala, ale Juras jest spoko, osoba medialna związana z Polsatem, ksw/fenem i innymi roznymi..musi uważać na to co mowi i ja go rozumiem. A ze czasem mowi to co ma narzucone , no to cóż, takie sa zasady mediow.
Co?!? Chyba nie sądzisz, że osoba z tak sztywnym kręgosłupem moralnym będzie mówiła to co ktoś mu narzuca z góry. Nie obrażaj Jurasa!!
 
@respect
gallery_6077_392_13541.png
 
Back
Top