Polemika z blogiem Jurasa

Co do Różala to mnie to rozwala, że gość powie na wstępie, że jest chamem, prostakiem i wieśniakiem i myśli, że to załatwia cała sprawę i nie musi się wykazywać nawet w najmniejszym stopniu kulturą osobistą.
"No bo on taki jest!", "taki jest jego styl", "jest szczery", "mówi co myśli".
W dupie to mam.
Pamiętam, oglądałem kiedyś jakiś dłuższy wywiad z panem (chyba) Krauze. Przeprowadzała pani Pieńkowska. No i cały materiał był fenomenalnie przeprowadzony i zmontowany, pani prowadząca też spisała się świetnie. Generalnie Krauze (o ile to faktycznie on a nie ktoś inny, dość dawno to było) powiedział mniej więcej to samo: byłem chamem, jebałem ludzi jak się dało, trochę żałuję, że byłem kutasem dla mojej rodziny, no ale ostatecznie z swoim życiu nie zmienił bym nic, bo dzięki temu jestem tym, kim jestem. No i tak oglądam, oglądam i mówię do siebie - ja, zajebisty kolo, szacunek. Dopiero jakiś czas po obejrzeniu zacząłem kumać, że jednak to zwykły kutas, który otwarcie powiedział, że jest kutasem.

Oczywiście nie piję tutaj do "Różala", bo "Różal" jest super, etycznie i w ogóle. Choć u Jakuba nie oglądałem.
 



Hmm, czyli Różal jest hipokrytom, bo jebie po ludziach którzy lansuja sie pomaganiem...czyli głównie tym, za co Charles krytykuje Różala.

Bo jebie tylko po tych którzy mu piszą tylko o tym, ze sa fajni ze pomagaja.
Reszty nie wyzywa - poza tymi którzy pisza z prośbami prywatnymi i chca naciagac Rózala.


Hmm, czyli Charles krytykuje Różala, za to, ze Różal krytykuje innych, za rzeczy za które Charles krytykuje Różala :D

W skrócie. Różal jest hipokrytom za to , że jebie po ludziach iż nie traktuja pomocy bezinteresownie?
To sie gwałci z logika, bo przeciez za to samo Charles jebie Różala - ze rzekomo nie robi tego bezinteresownie tylko by sie wypromowac. Bez sensu.
A wiec zgadzasz sie z Różalem z hejtem na tych ludzi, ale krytykujesz go za to ze ich hejtuje. Lol

Ja mu się nie dziwię że się wkurwil


On tutaj jedzie po tym co zawsze krytykuje, wiec nie rozumiem w czym tu jest hipokryzja.
I ja sie z nim zgadzam. Sam jebie po ludziach, ktorzy pisza na FB ze komus pomogli by poczuc sie lepiej. Wtedy to nie jest pomoc tylko interes - pomogli by sie tym chwalic i poczuc sie lepiej w oczach innych.
 
Charles krytykuje Różala, za to, ze Różal krytykuje innych, za rzeczy, które sam odpierdala mowiac przy tym , że on jest zajebisty, a tamci sa chujowi.

Hmm, Róża razej czesciej mówi, ze jest menda, chamem i złym człowiekiem, a nie ze jest zajebisty i fajny i dobry , przechwalajac sie ze pomaga.
On po prostu pomaga i zbiera.
 
Hmm, czyli Różal jest hipokrytom, bo jebie po ludziach którzy lansuja sie pomaganiem...czyli głównie tym, za co Charles krytykuje Różala.

Bo jebie tylko po tych którzy mu piszą tylko o tym, ze sa fajni ze pomagaja.
Reszty nie wyzywa - poza tymi którzy pisza z prośbami prywatnymi i chca naciagac Rózala.


Hmm, czyli Charles krytykuje Różala, za to, ze Różal krytykuje innych, za rzeczy za które Charles krytykuje Różala :D

W skrócie. Różal jest hipokrytom za to , że jebie po ludziach iż nie traktuja pomocy bezinteresownie?
To sie gwałci z logika, bo przeciez za to samo Charles jebie Różala - ze rzekomo nie robi tego bezinteresownie tylko by sie wypromowac. Bez sensu.
A wiec zgadzasz sie z Różalem z hejtem na tych ludzi, ale krytykujesz go za to ze ich hejtuje. Lol




On tutaj jedzie po tym co zawsze krytykuje, wiec nie rozumiem w czym tu jest hipokryzja.
I ja sie z nim zgadzam. Sam jebie po ludziach, ktorzy pisza na FB ze komus pomogli by poczuc sie lepiej. Wtedy to nie jest pomoc tylko interes - pomogli by sie tym chwalic i poczuc sie lepiej w oczach innych.
A on idzie do tv i sie chwali, ze pomaga
 
I ja sie z nim zgadzam. Sam jebie po ludziach, ktorzy pisza na FB ze komus pomogli by poczuc sie lepiej. Wtedy to nie jest pomoc tylko interes - pomogli by sie tym chwalic i poczuc sie lepiej w oczach innych.
Myślisz że dla kogoś kto potrzebuje pomocy to jest ważne dlaczego mu pomogłeś? Liczy sie to że pomogłeś, jeśli będziesz sie potem masturbował to twoja sprawa. Pomoc to pomoc.
 
A on idzie do tv i sie chwali, ze pomaga

On sie nie chwali, że pomaga, tylko że zbiera pieniadze.
Ktoś piszac maila i zasyfiajac skrzynke ta informacja, w prywatnej wiadomosci, ze komus pomogl, nie ma takiego celu.


Myślisz że dla kogoś kto potrzebuje pomocy to jest ważne dlaczego mu pomogłeś? Liczy sie to że pomogłeś, jeśli będziesz sie potem masturbował to twoja sprawa. Pomoc to pomoc.


Wiec jezeli to nie jest wazne to skąd hejt za intencje Różala w jaki sposob i dlaczego pomaga? :)

Od początku to pisze. Różal w tym filmiku mówi to co zawsze. I tyle. Bluzka osoby któe zaśmiecaja mu skrzynke prośbami o pralki i bilet lotniczy, hejtuje tych którzy zamiast pomagac, pisza tylko o pomaganiu.
 
@halibut jeżeli ktokolwiek gwałci logikę to ty, bo tego nawet nie da się przeczytać.
Atakuje ludzi nie którzy tylko piszą o pomaganiu tylko ludzi którzy realnie odpowiadają na jego apel o pomaganie. Poza tym się tu wczułeś w rolę adwokata a nie wydaje mi się, żeby temat był skierowany do ciebie, bo nie nazywasz się Juras także wróć może na wars co?

Jak już tak czepiliście się tego pomagania i uważacie, że fakt pomagania komuś jest moralnym lekiem na całe zło to wracam ze swoim pytaniem:
Ile mam wpłacić Różalowi do puszki, żeby mieć moralne prawo ubliżania ludziom tak jak on?
 
On sie nie chwali, że pomaga, tylko że zbiera pieniadze.
Cos jak ZUS?:mamed:

Wiec jezeli to nie jest wazne to skąd hejt za intencje Różala w jaki sposob i dlaczego pomaga? :)
Nikt nie hejtuje, że pomaga tylko to ze pierdoli wyzywal ludzi za cos co sam odpierdala. to tak jakby @Charles Bronson w nastepnym roku pojechał na woodstock "taplać sie w błocie i łapać adidasa" po czym wyzywał ciebie za wizyte tam.
 
Lukasz Jurkowski jest tak zajebisty, ze nie zdziwie sie jak wkrotce wynalezie lekarstwo na AIDS.

Czlowiek sukcesu, napierdalajcy pryszczate trolle przy barierkach, wprawiajacy tym samym w oslupienie wlodarzy KSW i ludzi Polsatu.

Obronca Rozala i innych ucisnionych.

A tak serio to wyjebal sie ostatnio na motocyklu czy co?
 
@halibut jeżeli ktokolwiek gwałci logikę to ty, bo tego nawet nie da się przeczytać.
Atakuje ludzi nie którzy tylko piszą o pomaganiu tylko ludzi którzy realnie odpowiadają na jego apel o pomaganie. Poza tym się tu wczułeś w rolę adwokata a nie wydaje mi się, żeby temat był skierowany do ciebie, bo nie nazywasz się Juras także wróć może na wars co?

Jak już tak czepiliście się tego pomagania i uważacie, że fakt pomagania komuś jest moralnym lekiem na całe zło to wracam ze swoim pytaniem:
Ile mam wpłacić Różalowi do puszki, żeby mieć moralne prawo ubliżania ludziom tak jak on?

Chyba nie do końca mnie rozumiesz a ja Ciebie.

Pisze, że dla mnie głupie i bez sensu jest czepianie sie i wzywanie goscia, za to ze pomaga, bo kiedys gdzies tam uznales ze na jakims filmiku za bardzo kogos obrazil, kogo nie powinien, bo sie czesc kłóci z czymś tam.
A sie zbytnio nie kłóci. On od zawsze jebie na ludzi, fanów itd, i to co powiedzial jest dla niego typowe. Ja tam głównie slysze wkurw za zapychanie skrzynki smieciami i ani jednej inwektywy wobec ludzi ktorzy mu przeslali hajs i o tym pisza. Powiedzial ze go to gówno obchodzi, a to co innego niz obrazić.
Gdyby nie powiedzial, ze go to gówno obchodzi - wtedy byłby hipokrytom, bo od zawsze to powtarza, i gdyby zaczal im odpowiadac ze to ceni, ze do niego pisza sie pochwalic, to by dopiero była hipokryzja, bo zawsze mówil ze sra na takie rzeczy.


Halibut próbuje być elokwentny i inteligentny, Stary nie da się tego czytać, pierdolisz te same kocopoly od 3 stron, nic z tego nie wynika :kis:


Nie wiem czy zauważyłeś, ale obie strony od trzech stron pisza to samo.


Cos jak ZUS?:mamed:


Nikt nie hejtuje, że pomaga tylko to ze pierdoli wyzywal ludzi za cos co sam odpierdala. to tak jakby @Charles Bronson w nastepnym roku pojechał na woodstock "taplać sie w błocie i łapać adidasa" po czym wyzywał ciebie za wizyte tam.

No wlasnie o to mi chodzi, ze nie widze by robil cos, za co hetuje innych :)
 
Pisze, że dla mnie głupie i bez sensu jest czepianie sie i wzywanie goscia, za to ze pomaga, bo kiedys gdzies tam uznales ze na jakims filmiku za bardzo kogos obrazil, kogo nie powinien, bo sie czesc kłóci z czymś tam.
A sie zbytnio nie kłóci. On od zawsze jebie na ludzi, fanów itd, i to co powiedzial jest dla niego typowe.
Aha, czyli on może bo taki już jest.

Proszę cię nie pisz w tym temacie, bo twoje posty na prawdę szczypią w oczy.
 
Bo z uporem maniaka nie rozumiesz co się do ciebie pisze, lawirujesz i wymyślasz teorie z dupy żeby tylko je poprzeć :)

Wzystko sprowadza sie do tego, że Ty piszesz iż Różal robi coś, za co hejtuje innych, a ja tego nie widze :)
Ani razu nie spotkałem sie z sytuacją by Różal pisal, mówil ze pomaga, by sie tym pochwalic. Zawsze gdy mówil o fundacji to w celu zbierania na nie pieniedzy :)

Aha, czyli on może bo taki już jest.

Proszę cię nie pisz w tym temacie, bo twoje posty na prawdę szczypią w oczy.


Aha, czyli on może bo taki już jest.

Proszę cię nie pisz w tym temacie, bo twoje posty na prawdę szczypią w oczy.


Przecież nie piszemy o jego wulgarnosc tylko zarzucie hipokryzji.
Nie napisałem, że może, ale że gdyby tak nie odpowiedzial w tym filmiku, tylko inaczej, to by przeczyl sam sobie i był....hipokrytom.

Teraz zmieniasz temat - wyszło na to, ze Rózal nie jest hipokrytom przez ten filmik...to teraz hejtujesz mnie za to, lol
 
Nie wiem czy zauważyłeś ale, z uporem maniaka cały czas piszesz to samo, więc co Ci mają odpisywać :D
 
Śmieszne jest to gdy dorosły człowiek próbuje dyskutować z "internetem" i podejmuje walkę z wiatrakami, robi to zarówno Różal jak i Juras. Wystarczy spojrzeć na komentarze na FB lub pod blogiem by wiedzieć, że pisze głównie gówniarzeria.

Normalnie to Marcin powinien walczyć, a Łukasz komentować, a tymczasem obaj pragną lików i kliknięć, bo z tego dzisiaj jest moneta.
 
Back
Top