Pogotowie Sercowe Cohones

Perfumiarz albo inni panowie mozecie cos wiecej napisac o tym ze jak jestes "chujem" to laski sie kleja. Perfumiarz co takiego robiles czy mowiles ze nazwaly cie takowym? Pzdr
 
Perfumiarz albo inni panowie mozecie cos wiecej napisac o tym ze jak jestes "chujem" to laski sie kleja. Perfumiarz co takiego robiles czy mowiles ze nazwaly cie takowym? Pzdr
Przebierał się.
7556P_nc__7556P_a.jpg

A tak serio rozpierdalają mnie takie pytania,a może to po prostu taka godzina...
 
Musze przyznać, że @Perfumiarz to dobry imprezowy ziomek i duet Charles Bronson i Perfumiarz na imprezie to zgrana drużyna :D Kiedy trzeba to idę wybadać temat a Perv ratuje z opresji, a kiedy trzeba to i ja poddtrzymuje poziom :) Jak ci się znudzi obecna koleżanka to daj znaka, z chęcią się nią zaopiekuje, w tym wypadku moge zaliczyć po koledze dubla :)
 
Jak ci się znudzi obecna koleżanka to daj znaka, z chęcią się nią zaopiekuje, w tym wypadku moge zaliczyć po koledze dubla
ni-chu-ja. ale mogłem być wczoraj za ostry, odepchnąłem ją wczoraj na tym parkiecie kilka razy i generalnie, chyba byłem za dużym chujem. fajna jest.
 
Wiem, że wiesz ocb, ale nie ciągnijmy, bo może faktycznie, nie zabrzmiał ten mój wpis właściwie, jak zauważył @Orest
Była szydera,ale lekko. Coś jakbym o @Matszo92 napisał, że jak wszedłem do Lubicza, to przy przedstawianiu mojej żony, obecnym tam osobom, w/w wziął i złamał jej kości sródręcza ręki prawej
:beer:

No ofence
Aaaa, że jak komuś jebne to ten ktoś nawet nie poczuje. Tera rozumim, spoko nie uraziłeś mnie :)
 
ja dziś byłem umówiony z jedną taką co do kościoła każdej niedzieli śmiga, ale wieczorami lubi być bita i duszona (jej słowa), ale nie chciało mi sie ruszać dupy z mieszkania :D
 
Hahaha - zapewne część z Was wie, jestem wielkim trollem politycznym w internecie, zwłaszcza w serwisie natemat.
Właśnie na wino umówiłem się z laską, z która zawsze na portalu sie wykłócałem, aż wulgarnie, bylismy, i jestesmy, zajadłymi wrogami. Tak bardzo wrogami, że to aż zbliża.

Żeby uzmysłowić: wyobraźcie sobie, że pisze do mnie Masu na priv "ej, wkurwiasz mnie ale jestes mega inteligentny i chce Cie poznać bliżej"
 
:boystop:
Miałem coś napisać ale lepiej pójdę spać. @halibut niezłą masz wyobraźnie,że też Ci się klawiatura nie zjebała pisząc to zdanie.

No, w sumie to dziwne, że coś takiego byłem sobie w stanie wyobrazić. No ale to mi przyszło do głowy jako najlepsze porównanie do kontaktu z tą laską.
 
Dupa napisała mi właśnie "dobranoc Panie". Kolejna cnotliwa, co wyznała jeszcze przed spotkaniem że chce bym zrobił z niej uległą sukę. Kurwa. Mać. Tinder. To stan umysłu.
 
Dupa napisała mi właśnie "dobranoc Panie". Kolejna cnotliwa, co wyznała jeszcze przed spotkaniem że chce bym zrobił z niej uległą sukę. Kurwa. Mać. Tinder. To stan umysłu.
Może czyta cohones i wie, że jesteś tureckim królem.
 
blondi.jpg


Tylko zrzut , bo za mocny materiał na forum.

Kiedyś kolo opowiadał ,że w USA jak pracował to na jakiś baletach , laska sie zaczęła do niiego kleić. Pogadali , potańczyli, gdzieś tam zaczął ja macać - a tam zonk w gaciach. Mówił że spierdalał jak struś Pędziwiatr (albo tylko tak mówi... :batman: )

Patrząc na obrazek powyżej - czasem trzeba być aż kurewsko podejrzliwy, z tego wynika!
 
Back
Top